مایک Smyth: در دوران کارول جیمز همواره افزایش یافته است به چالش


وزیر مالیه کارول جیمز امواج به مردم در این منطقه نشسته قبل از او ارائه می شود او بودجه سخنرانی از مجلس قانونگذاری در B. C. مقننه در, Victoria, B. C., روز سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 است. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات

نظر: احترام همه طرف قوه مقننه جیمز اطلاعیه در مورد او تشخیص پارکینسون یک شوک بود.

کارول جیمز زندگی عمومی و خصوصی شده است هرگز آسان اما او مواجه شده است و هر چالش قرار داده و در مقابل او با لطف و کرامت و شجاعت. او درست به شکل پنج شنبه زمانی که او ساخته شده تکان دهنده اعلام کرد که او مبتلا به بیماری پارکینسون و بیماری را اجرا خواهد کرد در انتخابات بعدی.

جیمز صدای دودل یک بیت را به عنوان او را شکست, اخبار قابل فهم برای چنین زندگی-تغییر و توسعه در سفر خود را. اما درست مانند دیگر چالش های او مواجه شدم او شگفت زده وقار و شجاعت است. این یک نمایش است که نشان داد که چرا او را محترم ترین عضو B. C. قوه مقننه.

کلمه تشخیص بیرون درز کمی زود و MLAs از تمام احزاب سیاسی حضور داشتند اعلام. اشک ریختن شد تمام اطراف بدون توجه به وابستگی حزبی. این که چگونه احترام او است. شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه با یک کلمه منفی در مورد او می گویند. هر کس در حال حاضر خواهد بود ریشه خود را به عنوان او می پردازد با این.

من فکر می کنم او خواهد شد افزایش به چالش درست مثل او هر زمان دیگر.

شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه با یک کلمه منفی برای گفتن در مورد کارول جیمز

طبقه کارگر بچه او آموخته انعطاف پذیری از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ بود و به خصوص با الهام از مادر و مادر بزرگ که تعداد زیادی از پرورش کودکان و نوجوانان را به خود ویکتوریا صفحه اصلی. جیمز به پایان رسید تا بودن فاستر مادر خودش. بزرگ و شلوغ خانواده او منجر به سیاست به عنوان یک مدرسه-هیئت امناء که در آن او موفق به دریافت تهدید به مرگ پس از منفور کاهش بودجه.

او تا به حال یک زمان دشوار در زندگی شخصی او بیش از حد از جمله یک مشکل طلاق و یک پسر نبرد با اعتیاد به الکل است. او باز بود و شجاع در مورد آن است.

این نیز نه اولین بار بحرانی بهداشت و درمان-مراقبت از چالش است. او اعلام کرد در سال 2006 که او مبتلا به بیماری سرطان رحم تحت عمل جراحی و پرتو درمانی. او آمد قوی تر از همیشه.

پارکینسون البته یک داستان متفاوت است. این یک پیشرونده عصبی بیماری بدون درمان است.

“شما نمی میرند از پارکینسون شما مرگ با بیماری پارکینسون,” او توضیح داد.

اما جیمز ثابت کرده است که فوق العاده دشوار و تعیین می شود بدون توجه به آنچه انداخته است ، برای اثبات فقط نگاهی به زندگی حرفه ای خود را در استانی سیاست است. او رهبر حزب دموکراتیک ملی پس از فاجعه سال 2001 مبارزات انتخاباتی که در آن حزب بود به کاهش تنها دو صندلی. وجود دارد بحث حزب هرگز بهبود می یابند و ممکن است به طور کامل ناپدید می شوند.

اما جیمز رهبری حزب دموکراتیک ملی بازگشت از آستانه به راه انداختن دو روحیه مبارزات انتخاباتی در برابر آن لیبرال برتر گوردون کمپبل. او همیشه ضرب و شتم کمپبل در تلویزیونی و مناظره های انتخاباتی اما جدید دموکرات و آمد در روز انتخابات. پس از دو انتخابات ضرر و زیان وجود دارد داخلی واکنش در برابر او رهبری است.

اما او که با لطف و کرامت بیش از حد در نهایت کنار پله در حالی که سربازی به عنوان یک NDP MLA.

زمانی که جان هرگن سوگند به عنوان نخست وزیر جیمز بود که انتخاب طبیعی به وزیر دارایی و او شده است فوق العاده خوش شانس بود که او در کنار او. او که سه دوره متوالی به بودجه متعادل از جمله اخیر که او آماده حتی پس از دریافت این خبر تکان دهنده از تشخیص پارکینسون.

کنار هم قرار دادن یک بودجه استانی به خصوص در این دوران سخت اقتصادی کار آسانی نیست. که او آن را کشیده در حالی که حمل این بار راز است هنوز یکی دیگر از شاخص های قدرت درونی است.

در حال حاضر او شروع یک جنگ جدید است. این یکی می تواند سخت ترین از همه است. اما اگر وجود دارد هر کسی که با افزایش شدت و قدرت به هر گونه چالش آن کارول جیمز. او ثابت کرده است که بیش از و بیش از دوباره.

[email protected]

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>