مایک Smyth: سابق Haisla رئیس شرکت لیبرال MLA کلید صدا در خط لوله مبارزه با


Ellis Ross سابق Haisla اول ملت ارشد و زمان لیبرال MLA برای Skeena. او مخالف و منتقد برای LNG منابع و فرصت ها. برت الکساندر / فایل های PNG

نظر: خط لوله دشمنان خود را در یک نقطه سخت زمانی که آنها شروع به بحث لیبرال MLA Ellis Ross, رئیس سابق Haisla اول کشور است.

به عنوان ضد خط لوله محاصره دندان قروچه کردن جنبش مردم و محصولات و خسارت به اقتصاد, از آن آسان است به از دست رفته در دریای عصبانی صدای.

اما اگر شما می خواهید برای گوش دادن به یک پسر که صحبت می کند حقیقت را به قدرت شبیه هیچ دیگر را بررسی کنید لیبرال MLA Ellis Ross سابق رئیس Haisla اول کشور است. راس یک حامی بزرگ ساحلی GasLink خط لوله و LNG کانادا megaproject آن را تامین خواهد در خانه, روش سوارکاری از Skeena.

به عنوان یک بومی رهبر او را از ترس به صدای پشتیبانی از این پروژه ها حتی به عنوان ضد خط لوله معترضان می گویند که آنها ایستاده در همبستگی با دیگر اول سازمان ملل از رهبران مخالف آن است. در یک سری از اجتماعی-رسانه, پست, راس اغلب به نظر می رسد راست پایین دوربین و به طور مستقیم آدرس اول سازمان ملل فرماندهان و مشاوران در حالی که برای پروژه خط لوله.

“من می تواند تضمین کند در حال حاضر وجود دارد که 14 ساله بومی بچه وجود دارد مصرف اولین نوشیدن الکل و یا همجنس باز, مشترک,” راس گفت: در Facebook تصویری. “او در راه خود را به زندان. که خود نقشه راه. اما من به شما تضمین آن دسته از فعالان سیاسی که در حال رفتن به توقف توسعه در قلمرو خود اهمیتی نمی دهند که در مورد بچه. آنها اهمیتی نمی دهند اگر که بچه خودکشی کرد.

“اما اگر شما صرفه جویی که بچه نشان می دهد که بچه وجود دارد آینده ای بهتر در خارج وجود دارد, او را به یک تجارت او را به یک دوره نشان می دهد او در محل کار به او نشان می دهد وجود دارد آینده ای بهتر در نظر گرفتن یک خانه کار رفتن در تعطیلات, خرید کامیون و سپس شما به انجام کار خود را.”

وقتی که من پرسید که راس در مورد تصویری جمعه او نشان داد یک ارتباط شخصی به داستان.

“من که 14 سال بچه های قدیمی” او گفت:. “من در این مسیر مانند بسیاری از دیگر بومی کودکان و نوجوانان. در حال حاضر من در تلاش برای نگه داشتن بچه ها از مشروبات الکلی و مواد مخدر و یا رفتن به زندان و یا اقدام به خودکشی.”

او گفت: این تلخی کنایه آمیز است که ضد خط لوله blockaders ادعا می کنند برای حمایت از مردم بومی که لغو این پروژه خواهد در واقع آنها صدمه دیده است.

“آنها در حال ایستاده در همبستگی با نگه داشتن مردم بومی فقیر,” او گفت:, و اضافه کرد او در مورد تاثیر پول آمریکا در اختلاف است.

لیبرالها روز چهارشنبه در لیگ برتر جان هرگن را NDP دولت به ممنوعیت خارجی, بودجه محیط زیست, کمپین condoning محاصره غیر قانونی در کانادا. لیبرال ها منتشر شد اسناد ردیابی US$4.2 میلیون دلار بودجه برای B. C. گروه های زیست محیطی. نفوذ آمریکا در anti-نفت-و-گاز مبارزات در کانادا بحث شده است و B. C. گروه بودند را محکوم لیبرال حملات.

“این تئوری توطئه خیلی خام و احمق” گفت: پیتر مک کارتنی از بیابان کمیته که گفت: 95 درصد از بودجه خود را از کمک های مالی فرد و خارجی پایه.

اما راس گفت: آمریکا پول تحریف بحث در کانادا.

“آن بوده است بسیار موفق برای آنها در واقع کانادایی مبارزه برای تعطیل از اقتصاد خود ما,” او گفت:.

راس گفت: او را به ادامه صحبت کردن به نفع طبیعی-گاز توسعه در B. C. حتی زمانی که او را مورد حمله دیگر بومی رهبران مخالف به این صنعت است.

“آنها با من تماس sellout و یک سیب” او به من گفت.

یک سیب?

“قرمز در خارج و در داخل” او توضیح داد. “من آن را در همه زمان. اما من متوقف نخواهد شد. ما صحبت کرده ام برای 40 سال در مورد شکستن چرخه بومی فقر است. در حال حاضر ما در واقع تلاش برای انجام آن است و ما نمی توانیم به پایین.”

آن را سخت به استدلال می کنند با یک پسر است که راه می رفت-به-راه رفتن وقتی که می آید به بومی تجربه در B. C. راس می تواند تبدیل به یک حتی مهم تر صدای در روز های آینده.

[email protected]

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>