معترضان راه اندازی راه آهن محاصره در Port Coquitlam روز جمعه در حمایت از, مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف با گاز خط لوله در قلمرو سنتی خود را, یکی از ده ها تن از تظاهرات و محاصره در سراسر کانادا در روزهای اخیر. فرانسیس گرجستان / PNG

سیاسی اعصاب چیز ساییده شده به عنوان ضد خط لوله محاصره ادامه خواهد داد. با بودجه روز و بیشتر تظاهرات — بلندی چه می هرگن و ترودو انجام دهید ؟

به عنوان ضد خط لوله blockaders سطح شیب دار تا فعالیت های خود را تحت فشار در حال رشد است در لیگ برتر جان هرگن و نخست وزیر جاستین ترودو به انجام کاری در مورد ضرب وشتم.

تا کنون هر دو سطح دولت نشان داده اند باور نکردنی خویشتن داری در برخورد با معترضان مسدود کردن جاده ها, پل ها, کشتی, آهنگ قطار و ساختمان های عمومی به عنوان آنها مبارزه ساحلی GasLink خط لوله است.

نیروهای پلیس نیز عقب نگه داشتن در تلاش برای جلوگیری از تشدید تنش و درگیری بدتر است.

“ما نمی توانیم فقط با استفاده از نیروی” هرگن گفت: قوه مقننه در هفته گذشته. “آن نیاز به رسیدگی همکاری, توسط, مشاوره, با, بحث, به طوری که همه ما می تواند به جلو حرکت کند.”

ترودو رد خواسته مخالفان برای ارسال در RCMP برای شکستن محاصره معترضان را بازداشت کرد.

“ما نه از نوع کشور که در آن سیاستمداران را وادار به پلیس بگویید که چه چیزی را در عملیاتی مهم” ترودو گفت. “ما اطمینان حاصل شود که همه چیز انجام شده است به حل و فصل این طریق گفت و گو و سازنده به بار آورده است.”

اما صبر و شکیبایی است که با پوشیدن لباس نازک به عنوان blockaders رشد جسورانه.

برای هرگن را NDP دولت, رویدادهای زمان در اوج سیاسی خطر هنگامی که معترضان مسدود سواحل غرب اکسپرس آهنگ هفته گذشته است. قطار رفت و آمد حیاتی حمل و نقل لینک در نزدیک رقابت سیاسی battlegrounds: Port Coquitlam, پیت مرغزار, Maple Ridge, ماموریت.

جدید دموکرات ها را از طریق شکست در این حومه در انتخابات گذشته به سرقت برده و حیاتی سوار از لیبرالها در تیغ, از نژادها.

کل انتخابات را می توان به دست آورد و از دست داد در این تنگ نوسان صندلی. و هنگامی که blockaders هدفمند رای دهندگان خود را دولت تن شدیدتر شد.

“مسدود کردن ساحل غربی بیان حلال نیست و یا تظاهرات مسالمت آمیز آن غیر قابل قبول است و یک رسوایی” وکیل-ژنرال مایک فرنورته — NDP MLA برای پورت کوکیتلام — در توییتر نوشت.

اما لیبرال ها تا به حال یک پاسخ ساده به این که: آنچه شما می رویم به آن را انجام دهد در مورد آن مایک?

“چه برنامه اینجا پرسید:” شریل Ashlie سابق شهرستان میپل ریج عضو شورا در حال اجرا برای لیبرال ها در انتخابات بعدی.

او را پاره پاره NDP را ضعیف پاسخ به رفت و آمد هرج و مرج ناشی از یک گروه از “به خوبی تامین می شود فعالان رادیکال.”

“این است که اساسا 500 نفر در تلاش برای متوقف کردن اقتصاد از انجام,” او گفت:. “هرگن است و نه فقط انجام کار خود را.”

او در زمان هدفمند ضربه تند وشدید زدن در NDP وزیر کابینه لیزا Beare او را در انتخابات بعدی که اخراج خود را صدای جیر جیر پس از راه آهن محاصره.

“توقف قطار رفت و آمد غیر قابل قبول است” Beare نوشت: قبل از سرویس بود و بعد از آن دوباره بازسازی شد. “امید من این است CP راه آهن کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود خدمات می توانند رزومه به سرعت و با خیال راحت.”

اما Ashlie تنها چیزی که دیدم بیشتر ضعف در آن است.

“”امید” چیزی است که شما را به این معادله پس از شما سعی کردم همه چیز,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت باید به دنبال احکام دادگاه علیه blockaders.

دستورات نیاز به شواهد گذاشته می شود قبل از یک قاضی و می تواند دشوار برای امن اگر چه داریل Plecas سخنران از قوه مقننه نشان داد راه هفته گذشته است.

پس از معترضان محاصره مقننه ساختمان در شنبه Plecas دستور جمع آوری شواهد برای یک قاضی.

این شواهد شامل امنیت-دوربین فیلم نشان معترضان نقشه برداری از قوه مقننه ورودی و استقرار مردم برای جلوگیری از آنها را.

آن را به راحتی متقاعد قاضی که صادر جارو دستور برابر بیشتر از محاصره ساختمان وجود داشته است و بدون تکرار از روز سه شنبه ضرب وشتم.

“ما به وضوح نشان می دهد که چرا ما نیاز به دستور, اما ما تا به حال مقدار زیادی از شواهد” گفت: Alan مولن Plecas’ رئیس ستاد. “معترضان فریاد در چهره مردم, فریاد, انواع توهین. در برخی موارد مردم تحت فشار قرار دادند و راندند. است که درست نیست.”

دستور به احتمال زیاد دیگری جلوگیری از محاصره قوه مقننه در این روز سه شنبه زمانی که وزیر دارایی کارول جیمز ارائه بودجه است.

اما این دستور فقط برای قوه مقننه در ساختمان و نه در نزدیکی ویکتوریا مرکز کنوانسیون که در آن بیشتر بودجه-روز رویدادهای برنامه ریزی شده.

به عنوان هرگن و ترودو ادامه محتاط رویکرد دیگر منتقدان تعجب می کنم که چرا افسران پلیس در حال گرفتن نیست محکم یکی.

“ما سیاسی ما از سازمان های پلیس به حدی است که آنها می ترسند به انجام آنچه آنها باید انجام دهیم” گفت: کاش توجه سابق لیبرال وکیل-به طور کلی.

توجه داشت آن را “نگران کننده” است که ونکوور پلیس اجازه اعتراض به محاصره این Cambie-Broadway تقاطع 16 ساعت در هفته گذشته.

“ما عبور یک خط است. ما اجازه می دهد این اتفاق می افتد,” توجه گفت. “ما در حال گرفتن نیست اجرای عمل زمانی که مورد نیاز است.”

او گفت: این بدان معنا نیست که شما ارسال و در شورش تیم ملی در هر زمان وجود دارد اعتراض اما عدم روشن عمده تقاطع 16 ساعت در حال رفتن به افراطی دیگر.

“من نمی گویم این را باید کلاه-و-خفاش ها در همه زمان ها” توجه گفت. “اما وجود دارد راه هایی برای مقابله با این تظاهرات نمی مختل کردن زندگی مردم است.”

جف گیاه سابق لیبرال دادستان گفت: پلیس نمی نیاز به یک دستور دادگاه به اجرای قانون است.

“افرادی که بلوک خیابان ها و بزرگراه ها و پل ها را باید دستگیر و به اتهام” گیاه گفت.

اگر محاصره ادامه خواسته برای اجرای را بلندتر کنید و فشار را افزایش می دهد در هرگن و ترودو.

msmyth@postmedia.com

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de