حدود 100 نفر مسدود شرق Hastings Street در ونکوور روز سه شنبه به عنوان بخشی از ادامه اقدام در همبستگی با مرطوب’Suwet’en ارثی ستاد’ اعتراض به ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال B. C. Jason Payne / PNG

نظر: blockaders نه تنها مجموعه به علت خود آنها نیز صدمه دیده است برای اولین بار سازمان ملل به دنبال یک راه خروج از فقر است.

به عنوان B. C. برتر جان هرگن و نخست وزیر جاستین ترودو پیچ و تاب خوردن در زیر انگشت شست ضد خط لوله blockaders خود را سیاسی دشمنان رنگ آنها را به عنوان ضعیف و مردد. و آن را یک مشکل تصویر به رنگ به عنوان محاصره تحمیل همیشه بیشتر آسیب های اقتصادی در کشور و استان است.

“ضعیف ترین پاسخ به یک بحران ملی در تاریخ کانادا” است که چگونه رهبر محافظه کار اندرو Scheer معروف توصیف ترودو را از دست داده و محاصره این هفته است.

Scheer, برای از بین بردن راه آهن محاصره ساخته شده توسط “فعالان رادیکال” بود و دل انگیز برای خود و حامیان محافظه کار. به حزب محافظه کار وفادار خود را قوی ترین عملکرد را به عنوان رهبر است که زمان بد پس او مجبور کردن پس از از دست دادن در انتخابات گذشته به ترودو.

برای ترودو لیبرال ها هر چند Scheer سختی-مرد شعارهای شده است خشم و صریحا محکوم کرد. NDP رهبر Jagmeet سینگ حتی گفت Scheer نظر مقدار به “نژادپرستی است.”

واقعا ؟ آن را “نژادپرستانه” محکوم به یک کمپین از محاصره اقتصادی تا حد زیادی هماهنگ با غیر بومی معترضان از جمله آنارشیست ها که آشکارا نذر برای از بین بردن اقتصاد کانادا?

فراموش نکنید ساحلی GasLink خط لوله در مرکز نبرد است که به طور گسترده ای پشتیبانی می کند برای اولین بار توسط سازمان ملل بومی متعلق به کسب و کار و صدها بومی کارگران شاغل در این پروژه است.

در ویکتوریا که مخالفان لیبرال نیز به تصویر کشیده هرگن و NDP به عنوان دولت های ضعیف و شل و ول به عنوان محاصره ادامه خواهد داد.

روز چهارشنبه لیبرال zeroed در بر وزیر محیط زیست جورج Heyman خواستار او محکوم pro-محاصره بیانیه های صادر شده توسط باشگاه سیرا. گروه زیست محیطی در حمایت از “صلح آمیز محاصره” علیه خط لوله و گفت: دادگاه عالی B. C. “تداوم خشونت” در برابر مرطوب’suwet’en اول کشور برای تصویب ساخت و ساز خود را.

چرا پس از Heyman برای که ؟ چرا که او استفاده می شود به مدیر اجرایی باشگاه سیرا به همین دلیل است. به عنوان لیبرال ها بی وقفه baited او در سوال دوره Heyman به سادگی نشسته و حاضر به پاسخ.

لیبرالها راه اندازی اجتماعی-کمپین رسانه ای به رای دهندگان یادآوری است که بسیاری از NDP کابینه وزرای سابق زیست محیطی و اجتماعی-فعالان عدالت. که شامل دادستان کل دیوید است که نوشت: کتاب راهنما برای تظاهرات هنگامی که او در مبارزه با 2010 ونکوور بازی های المپیک است.

به عنوان فشار سیاسی افزایش می یابد, هر دو سطوح دولت اصرار آنها ترجیح می دهند یک راه حل مذاکره برای پایان دادن به محاصره. برای ترودو و Horgan, the spectre از درگیری های خشونت آمیز بین پلیس و تظاهرکنندگان بومی باید نگران کننده است. نام گذشته درگیری مطمئنا آنها لینک: Oka. Ipperwash. کالدونیای. Gustafsen دریاچه.

“ما دیده می شود همه بیش از حد اغلب در گذشته در این کشور (که) یک وضعیت جدی می تواند منجر به بسیار ناگوار و خشونت آمیز در شرایط” هشدار داد B. C. وکیل ژنرال مایک فرنورته.

به عنوان هر دو دولت به دنبال راهی برای خروج از بحران اقتصادی آسیب ها و نا امیدی مانت.

راه آهن اخراج. افزایش قیمت گاز است. Backlogged پورت. کمبود بحرانی کالاهای مصرفی مانند پروپان و کلر برای درمان آب آشامیدنی. همه برچسبها را به عنوان عواقب بالقوه محاصره.

در حال حاضر کانادا premiers خواستار ملاقات با ترودو برای پیدا کردن گریزان استراتژی خروج.

برای ترودو هرگن و دیگر هنرپیشه ی برجسته ی این محاصره اثبات می شود حرفه ای-تعریف چالش است.

msmyth@postmedia.com

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im