مایک Smyth: پس از حاکم آن را هرگن می رود برای هیچ-گسل بیمه خودرو


نظر: مقاله نویس مایک Smyth در ناگهانی U-نوبه خود توسط حزب دموکراتیک ملی دولت در ICBC خودرو-طرح بیمه.

برتر جان هرگن حرکت به no-fault خودکار سیستم بیمه یک شوک بود برای شخصی آسیب وکلا که به نمایندگی از مردم صدمه دیده در تصادف با خودرو. هرگن و جدید دموکرات ها همواره مخالف هیچ گسل از جمله در یک پرسشنامه فرستاده شده به B. C. محاکمه وکلا قبل از انتخابات است.

“راه حل این است برای از بین بردن و یا محدود کردن حقوق قانونی وکلا” حزب دموکراتیک ملی گفت: در پرسشنامه. “که به معنی” نه ” به no-fault.”

آن را به یک موقعیت جدید حزب دموکرات گیر به طریق 2019 زمانی که دادستان کل دیوید است دوباره شات پایین هر no-fault صحبت کنید. “ما به دنبال نه در هیچ تقصیر بیمه” است اصرار داشت.

در عین حال وجود است و هرگن در روز پنج شنبه رونمایی بسیار no-fault سیستم آنها به طور مداوم گفت: نمی توان معرفی شده در B. C.

عوامل متعددی توضیح فلیپ فلاپ. یک کلید است که هنوز هم سوز ICBC مالی آشغال آتش آماده به تاول B. C. رانندگان با افزایش حق بیمه. رانندگان شد تا برای دریافت walloped با 36 درصد افزایش نرخ بیش از پنج سال آینده اگر دولت نمی اقدام شدید خبرنگاران گفته شد.

پس زودتر چکش رانندگان با سفت حق بیمه را افزایش می دهد هرگن می دانستم که بیشتر در افزایش نرخ می تواند تولید یک واکنش رای دهندگان در انتخابات بعدی.


وسایل نقلیه در ICBC را نجات حیاط در 747 بوید سنت در New Westminster, on Feb. 6, 2020.

مایک بل / PNG

من گمان جدید دموکرات ها نیز احساس بسیار آسیب پذیر به افزایش حملات از اپوزیسیون لیبرال ها بودند که خواستار ICBC بود مجبور به رقابت با بخش خصوصی و شرکت های بیمه به عنوان یک راه برای کاهش راننده حق بیمه.

ناگهان no-fault شد گزینه قابل دوام برای هرگن و است که هوشمندانه بسته بندی شده اعلام با وعده ICBC حق بیمه به جای کاهش افزایش می یابد. حق بیمه منجمد خواهد شد در این سال و رانندگان را به طور متوسط 20 درصد کاهش پس از no-fault ضربات در سال آینده دولت وعده داده است.

به عنوان مری پاپینز یک بار گفت: یک قاشق مربا خوری شکر باعث می شود دارو پایین. و 20 درصد کاهش در بیمه اتومبیل خود را یکی heckuva شیرین کننده.

به طور طبیعی, شخصی آسیب وکلا خشمگین هستند.

“این یک وعده” fumed جان برنج جمهور از محاکمه وکلای Association of B. C. “آنها ندارد و یک دستور از مردم است.”

اما آیا مراقبت های عمومی اگر هرگن ارائه می شود که 20 درصد حق بیمه برش ؟ جدید دموکرات ها فکر نمی کنم.

تحت هیچ تقصیر سیستم افراد مجروح در تصادفات اجازه داده نخواهد شد به استخدام یک وکیل و شکایت برای جبران مگر اینکه آنها صدمه دیده توسط یک راننده به جرم مست, رانندگی, رانندگی خطرناک یا دیگر جرایم است. که حذف وکلای پرسود ترین جریان درآمد: درد-و-رنج دادگاه جوایز برای مشتریان خود که وکلا به طور معمول را 30 درصد کاهش دهد.

آن برگ لیبرال ها در موقعیت های روی حیله و تزویر. آیا آنها حمایت هیچ تقصیر یا طرف با وکلا ؟ رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون گفت: این ماده از رای دهندگان اعتماد.

“آیا شما اعتماد ICBC? آیا شما اعتماد دیوید است و جان هرگن?” ویلکینسون گفت. “شما نمی خواهد تنها یک پنی از مزایای تا بعد از انتخابات است.”

اما دولت اصرار رانندگان شروع خواهد شد از دیدن آن ICBC کاهش نرخ شروع در مارس سال 2021 چند ماه قبل از انتخابات بعدی برنامه ریزی شده. است که فشار بر هرگن است و در واقع به ارائه.

آن را نمی خواهد بود آسان است.

msmyth@postmedia.com

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان