نظر: آیا blockaders واقعا عصبی به نگاه pro-خط لوله برای اولین بار سازمان ملل در چشم و به آنها بگویید به لغو پروژه به ارمغان آورده است که آنها امید برای یک زندگی بهتر ؟

اوباش عصبانی که احاطه B. C. مقننه در روز سه شنبه تا به حال یک طرح به “تعطیلی دولت” به عنوان یک راه برای نشان دادن نارضایتی خود را با ساحلی GasLink خط لوله است.

آنها موفق نشدند اگر چه آنها موفق به خشن چند نفر تا تف بر حداقل یکی مقننه کارمند به طور موقت مسدود کردن رسانه ها از انجام شغل خود و به طور کلی آزار و ناراحتی همه آنها مواجه است.

بسیاری از معترضان حتی نمی به نظر می رسد به دانستن آنچه ساحلی GasLink خط لوله و اختلاف است در مورد. چند به من گفت که آنها را به مبارزه علیه آلبرتا cenovus.

فقط چند مشکل وجود دارد: خط لوله است که ساخته شده است به حرکت گاز و نه نفت. و گاز می آید از میلاد نه آلبرتا.

آن را به یک نقطه بحرانی از یک دلیل اصلی این پروژه جذب کرده است بسیار بومی حمایت است چرا که بسیاری از اولین کشورهای در حال راحت تر با گاز که تبخیر به اتمسفر در صورت نشت و یا پارگی.

اما چنین تفاوت به نظر می رسید از دست رفته در یک جمعیت از معترضان که ادعا می شود در همبستگی مرطوب’suwet’en مردم در خط لوله خود را مبارزه با.


معترضان در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد جلوگیری از ورود به کتابخانه در قوه مقننه قبل از تاج و تخت سخنرانی در, Victoria, B. C., در روز سه شنبه, فوریه 11 سال 2020 است.

چاد HIPOLITO / کانادا پرس

برخی از مشکلات وجود دارد بیش از حد: انتخاب گروه شورای مرطوب’suwet’en حمایت از این خط لوله را امضا کرد سود های قرارداد با شرکت. بنابراین هر دیگر برای اولین بار ملت در طول مسیر خط لوله.

معترضان را انتخاب کرده اند به سمت با پنج ارثی مرطوب’suwet’en ستاد که در مخالفت با این پروژه در قلمرو سنتی خود را.

اما چرا ضد خط لوله معترضان فکر می کنم آنها می توانند شکست این پروژه با مسدود کردن جاده ها و پل ها و بزرگراه ها و بنادر و راه آهن و ساختمان های عمومی یک شکست استراتژیک منطق و عقل سلیم است.

اول از همه, شما نمی توانید پشتیبانی عمومی توسط عصبی ، همه شما را مدیریت برای انجام شده است به نوبه خود در مقابل شما.

و اگر معترضان فکر می کنم این تاکتیک را به زور دولت به لغو پروژه, آنها بشدت در اشتباهند. اگر هر چیزی, تظاهرات را تحریک فدرال و استانی برای حفظ ساخت خط لوله است که با مردم و برای اولین بار سازمان ملل به طور مستقیم تحت تاثیر آن است.

به عنوان من تماشا معترضان بطور شفاهی سوء استفاده افراد فقط در تلاش برای رفتن به محل کار در روز دوشنبه من تعجب که آیا هر یک از آنها جرات به انجام همان چیزی که به فقیر مردم بومی به دنبال راهی برای خروج از فقر است.

20 اول سازمان ملل حمایت خط لوله نمایندگی 13,000 بومی اهالی بریتیش کلمبیا بسیاری از آنها مشغول کار بر روی این پروژه است.

خط لوله شرکت اعطا $620 میلیون دلار در قرارداد به بومی کسب و کار. یکی از الهام بخش ترین است 700 کارگر تسهیلات مسکن ساخته شده در همکاری با Nadleh Whut’en اول کشور در محل سابق یک مدرسه مسکونی.

ساخت یک پروژه جدید است که به جامعه درآمد و شغل در یک سایت است که باعث درد بسیار در گذشته مورد ستایش قرار داد به عنوان “نمادین نقطه عطف” در هنگام توسعه باز ماه گذشته.

آیا blockaders واقعا عصبی به دنبال آن مردم در چشم و به آنها بگویید به لغو پروژه به ارمغان آورده است که آنها امید برای یک زندگی بهتر ؟

نه یک فرصت. بسیار آسان تر به لعن و نفرین و توهین یک دسته از ساکنان شهرستان است که باید چیزی برای انجام با یک خط لوله پروژه ای است که نمی تواند متوقف شود.

msmyth@postmedia.com

twitter.com/MikeSmythNews


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im