برتر جان هرگن می رود به این بهار با باد در پشت خود را. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

این حرکت به هیچ تقصیر بیمه خودرو است که انتظار می رود از ویژگی های برجسته در روز سه شنبه تاج و تخت سخنرانی به عنوان B. C. مقننه می شود پشت به کسب و کار.

بوی دود چوب پر سالن میلاد مقننه در روز دوشنبه یک روز قبل از سیاستمداران شد تا برای بازگشت به مرکز استان برای بحرانی بهار نشست.

دود از آتش سوزان راست خارج تشریفاتی مقابل ورودی ساختمان که در آن ضد خط لوله معترضان شده اند معترضان را برای روز.

یک یادداشت ارسالی دوشنبه به قوه مقننه کارکنان توصیه می شود افراد برای ورود به ساختمان را درب سمت جایی که امنیت فوق العاده مستقر شد. این یادداشت گفت: کارکنان “کار به دوباره باز کردن این ورودی” اما آن را ممکن است یک دادگاه دستور به انجام رساندن آن است.

در این میان وجود دارد این موضوع کمی از روز سه شنبه سخنرانی از تاج و تخت به عنوان خوانده شده توسط ستوان-رژیم صهیونیستی. جانت Austin.

L-G همیشه می رسد با پمپ بزرگ و مراسم تاج و تخت در سخنرانی روز کامل با 15-gun salute و نظامی افتخار گارد. او به طور معمول خواهد بود در ملاقات با نخست وزیر در مراحل قانونگذاری و راه رفتن را از طریق و با شکوه قوسی راهرو سمت راست جایی که ضد خط لوله معترضان هستند معترضان ،

چگونه این همه باید انجام شود اگر معترضان هنوز در محل ؟ ما در مورد پیدا کردن.

این تاج و تخت سخنرانی و جلسه جدید پارلمان که آن را لگد کردن بسیار مهم برای آنهایی برتر جان هرگن را دولت اقلیت.

اگر چه برنامه ریزی شده بعدی انتخابات نیست تا ماه اکتبر 2021 همه احزاب سیاسی در آماده باش هستند, ممکن است زودتر سفر به, نظر سنجی, به ویژه با, جدول رده بندی در خانه خیلی نزدیک.

اما هرگن می رود به این جلسه با باد در پشت خود را. اقتصاد بد نیست بودجه هنوز متعادل و جدید دموکرات ها موفق شده اند برای جلوگیری از بیش از حد بسیاری از خود زخم وارد.

حتی ضد خط لوله اعتراضات خوب برای هرگن.

معترضان در حال مبارزه با $6.6 میلیارد ساحلی GasLink طبیعی-خط لوله گاز در شمال B. C. که هرگن پشتیبانی می کند.

ایستاده به معترضان است یک چیز بد نیست برای یک NDP برتر در تلاش برای ضرب و شتم سنتی رپ جدید است که دموکرات ها برای اقتصاد بد چرا که آنها در مخالفت با منابع بزرگ-پروژه های توسعه است.

روز دوشنبه پلیس کشیده دور ده ها تن از معترضان در ضد خط لوله راه راه بندان در مترو ونکوور و هرگن در دفاع از قانون اجرای تاکتیک.

“من احترام هر کس را حق قانونی اعتراض” هرگن گفت. “اما زمانی که شما در حال تداخل با عملکرد اقتصاد در بنادر و از طریق شهرستان است که تبدیل به یک چالش و به همین دلیل دستورات اعطا شد.”

NDP استراتژیست های سیاسی از ذهن نیست این اپتیک در همه. این خط لوله یک پروژه محبوب است. هرگن است که در سمت راست آن است.

سازمان دیده بان برای تاج و تخت سخنرانی را نیز برجسته دولت جدید هیچ تقصیر خودکار-سیستم بیمه و همچنین اقدامات جدید برای کاهش و کنترل قیمت گاز و تلفن همراه صورتحساب.

به عنوان Horgan, کشتی, همراه, وجود فشار بر رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون و رسمی-مخالفت لیبرال ها به نمره برخی از امتیاز سیاسی در برابر دولت است.

برای ویلکینسون در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای شروع به تحمیل آسیب در برابر یک NDP برتر که ثابت کرده است که بسیار روی حیله و تزویر حریف.

msmyth@postmedia.com

twitter.com/MikeSmythNews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im