مایک جیکوبز: Pandemic اثرات شمع در سیستم سیاسی

محلی شواهد آمد یکشنبه زمانی که هرالد گزارش داد که چنگال بزرگ شهرداری نامزد رابین David گرفته شده به اینترنت, ایجاد انجمن برای علاقه رای دهندگان. این به معنای جایگزین تجمعات انتخاباتی و درب-به-درب رای دهندگان تماس با ما. آن نیز جلوگیری به یک جزء اصلی از مدرن مبارزات چهره به چهره و بحث. مشکل این است که یکی از قوانین سیاست این است که کسانی که حداقل دارای بیشترین تاثیر و سخت ترین برای رسیدن به – حتی در زمان عادی.

بیشتر فوری مثال می آید از دولت تصمیم گیری برای تغییر و یا حتی لغو قراردادهای خود را دارند. دموکرات ها انتخاب اولین دوره برگزاری دیجیتال کنوانسیون. این احتمالا کمی فوری نتیجه چون دموکرات ها تا حد زیادی از در حال اجرا در داکوتای شمالی. خواهان لغو آنها کنوانسیون به جای امید بستن به رای دهندگان اجازه تصمیم گیری در انتخابات مقدماتی این حزب نامزدی برای ایالت دفاتر. اولیه برای 9 ژوئن در این نقطه است. این تصمیم ممکن است مهم. آن می تواند بیشتر تضعیف حزب سازمان تسریع روند که حمايتهاي محدود شده است و بیشتر به top-of-the-دفاتر فروش بلیط از جمله نماینده ایالات متحده در سال 2012 و فرماندار در سال 2016. هر دو از این چالش های فردی به حزب به طور منظم و هر دو چالش ها موفق بوده است. این اولیه مسابقات شده اند از چند جدا قانونی مناطق در سال 2018 به یک مشخص شده روند در هر دو قوه مقننه و ایالت مسابقات.

اجتماعی فاصله ممکن است ویران با دادخواست مبارزات. سه شامل تغییرات عمده در قانون اساسی است.

برای اولین بار خواهد اعطای دادگاه عالی ایالت اصلی صلاحیت بیش از هر قانون پیشنهاد برای محدود کردن دولت به خوبی توسعه یافته دموکراسی مستقیم که اجازه رای دهندگان به آغاز اصلاحات قانون اساسی و همچنین قوانین جدید برای اشاره به تصویب قوانین توسط قوه مقننه و به یاد مقامات منتخب. این امر به تقویت این مقررات با نگه داشتن قانونگذاران’ دست کردن برای حداقل هفت سال. حمایت کمیته شامل مظنونین از هر دو انتهای طیف سیاسی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دیگر دادخواست ارائه شده به وزیر امور خارجه برای بررسی اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای گردش. این نیز می تواند مهم. یکی را با قرار دادن اخلاق کمیسیون ایجاد شده توسط ابتکار در سال 2018 مسئول قانونی دوباره apportionment. دیگر از بین بردن مالیات بر املاک. آخرین مهلت برای این دادخواست 120 روز قبل از انتخابات ماه نوامبر. که تاریخ جمعه, جولای 6. همه گیر ممکن است این مهلت بسیار دشوار است برای دیدار پس از ارائه دادخواست درب-به-درب به نظر می رسد از سوالات. این سالن که سیاسی سال معمولا presents – دولت کنوانسیون شده اند scrapped. و مهلت است پیش از دولت منصفانه اغلب زمینه مناسبی برای درخواست مروج.

برای reapportionment دادخواست این نتیجه طولانی مدت پس از یک مکانیزم برای ترسیم قانونی مناطق باید در جای خود در سال آینده زمانی که نتایج حاصل از سرشماری سال 2020 در دسترس هستند. اگر پیشنهاد اصلاح نمی کند رسیدن به انتخابات (و یا اگر آن را رد کرد و وجود دارد) قوه مقننه می رسم خود را قانونی منطقه از طریق خطوط دهه آینده.

وضعیت اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر باعث می شود ایده از بین بردن اموال مالیات کمتر جذاب تر از آن در غیر این صورت ممکن بود از دیگر منابع درآمد سخت خواهد رسید. نفت مالیات خواهد بود چرا که قیمت کاهش یافته است و شتاب. داکوتای شمالی مالیات نفت در یک درصد از قیمت آن است. قیمت های پایین تر به معنی کوچکتر درآمد. صنعت نفت تولید درصد زیادی از دولت فروش درآمدهای مالیاتی بیش از حد چرا که بسیاری از ورودی های صنعت مشمول مالیات. روغن کارگران مشمول مالیات بر درآمد خود و در خریدهای خود را از طریق مالیات بر درآمد (یکی از کمترین ها در ملت) و دولت مالیات بر فروش که تولید بزرگترین سهم از کل درآمد صندوق از خیلی از نفت پول مالیات است که به کارگردانی بودجه خاص است.

اما مهم ترین تاثیر در درآمد محلی بوده که نمیتواند مالیات بر املاک محلی. بودجه را باید جایگزین به منظور حفظ جاده های محلی و اجرای قانون در میان دیگر خدمات است. این به معنای نزدیک شدن قانونگذاران محلی پروژه بالغ بر آنچه که ممکن است بیشترین تمرکز قدرت در دولت ایالتی داکوتای شمالی در تاریخ است. این به معنای به عنوان یک واقعیت را بررسی کنید نه حمایت از اموال مالیات حداقل منصفانه و در نهایت اکثر سنگین از مالیات در داکوتای شمالی.

در نهایت وجود دارد, پیام در مورد کوروناویروس. این بیماری همه گیر است رو رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم بر روی صفحه نمایش تلویزیون تقریبا در هر روز و او ساخته شده یک تصور خوب. بورگوم پروژه های اعتماد به نفس. او آرام به نظر می رسد. او داده می شود. او نه اتهامی. او خود خدمت. و او را اطمینان بخش است. این یک boffo عملکرد کاملا کنتراست واقعا به یک پخش از کاخ سفید هر روز. این رئیس جمهور است که اغلب اتهامی و همیشه خود تبریک.

و او هرگز اجازه می دهد تا علوم پایه در این راه یک صدا خوب نیش می زنند.

مایک جیکوبز سابق سردبیر و ناشر هرالد.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>