مایک جیکوبز: بیشتر مسابقات ایجاد علاقه در داکوتای شمالی اولیه

یک مسابقه متفاوت و در نوع توسعه یافته در منطقه 28, یکی دیگر از بزرگ راه باریک از خاک این یکی در حال اجرا به جنوب و شرق بیسمارک. دو امتیازهای به دنبال انتخاب مجدد وجود دارد. آنها جف Magrum از Hazelton, اولین انتخاب در سال 2016 و مایک Brandenberg از Edgeley که شده در خانه به مدت 20 سال هر چند نه به طور مداوم. یک سوم خانه عضو نامزدی خود را اعلام کرده است. جیم Grueneich نمایندگی منطقه 12 پس از 2016, اما او را در حال حرکت از جیمز تاون به Ellendale است که در سمت جنوب شرقی گوشه ای از منطقه 28. این بدان معناست که سه امتیازهای در همان انتخابات است و تنها دو کرسی است.

که به اندازه کافی جالب اما این وضعیت جالب تر هنوز هم. منطقه 28 تا به حال تلخ اولیه مبارزه در سال 2016 زمانی که کنگره لایحه Kretschmar از Venturia از دست داد صندلی خود را. یک عضو ارشد خانه Kretschmar به ریاست قوه قضائیه از کمیته. Magrum جایگزینی خود شده است یک عضو وفادار راست متمایل “Bastiat حزبی.” در واقع Kretschmar شکست یکی از پیروزی های حزب را سازماندهی مبارزات انتخاباتی.

Magrum و Brandenberg شده اند در مواجهه به خصوص بیش از انرژی باد. Brandenberg یک طرفدار به طوری که او را به نام “باد می وزد Brandenberg” (یا شاید قبل حمایت خود را برای انرژی باد). Magrum اتحاد و پشتیبانی صاحب ملک حقوق برابر باد انرژی توسعه دهندگان. Gruenich صندلی قوه مقننه’ موقت مالیات کمیته که نشان می دهد که او را نزدیک به رهبری حزب.

Delzer تنها وقت در حال اجرا در منطقه 8. او seatmate Vernon Lanning است بازنشستگی پس از هشت سال تازه واردان اعلام کرده اند و آنها در حال اجرا به عنوان یک تیم. پس از اولیه تبلیغات در مورد مسابقه از جمله این ستون – Lanning نوشت بیسمارک تریبون به تایید Delzer.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قصد از هفته گذشته ستون برجسته در حال توسعه چالش مهم قانونی شکل فراهم آید و به حدس و گمان در مورد اینکه چرا آن را تا به حال توسعه یافته است.

انگیزه در منطقه 28 نسبتا روشن; خصوصی شرایط و جاه طلبی های شخصی. Gruenich را گرفته است در Ellendale و خود اشتغال شامل سفر پس از جاه طلبی خود را قابل حمل است. انگیزه در منطقه 8 کمتر روشن است. آن می تواند جاه طلبی های سیاسی. قطعا نامزدها باید می خواهید این کار اگر آنها به دنبال آن است. که استخدام نامزدها موضوع دیگری است اما وضعیت سیاسی و سیاسی انگور هر دو نشان می دهد که رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم درگیر است زیرا او است که بیشتر در خطر است.

در ضمن دموکرات ها با داشتن مشکل پیدا کردن قانونی نامزدها. در این رای آنها به احتمال زیاد جریمه کرسی های بیشتری نسبت به آنها در حداقل 60 سال پس از ادغام با حزبی لیگ. برای اولین بار از سال 1958 دموکرات ها نگه دارید و هیچ ایالتی یا فدرال دفاتر در دولت است. دموکرات ها اعلام کرده اند برای دفاتر در بالا از رای گیری, Zach Raknerud برای ایالات متحده و صدفی خاطرات بانوان برای فرماندار. Raknerud زد برای مقننه در مینت منطقه آخرین چرخه; خاطرات بانوان یک دامپزشک در Killdeer و بیسمارک شده است یک عضو هیئت مدیره مدرسه. این است که “خاموش-سال” تا آنجا که ایالات متحده آمریکا در مجلس سنا نگران است. جان Hoeven مدت به پایان می رسد در سال 2022; کوین کرامر در سال 2024.

یک نقطه شخصی امتیاز: روزنامه روزنامه باید چوب را به خود اختصاص داده خاک من همواره معتقد بوده ام و زمانی که این ستون آغاز شد و در سال 2014 به من گفت: Korrie ونزل من جانشین به عنوان ناشر هرالد که من می خواهم به نوشتن در مورد داکوتای شمالی, سیاست و “جاسوسی در کشورهای همسایه” یک بار در در حالی که. Mirhasan پاسخ داد که روزنامه تا به حال گریز به انتخاب موضوعات دیگر در حال حاضر و دوباره ،

این یکی از آن زمان من فکر می کنم, زیرا, مانند, میت رامنی, من می خواهم به ترک یک رکورد از نگرانی من برای امریکا است. در خود دولت از آدرس اتحادیه رئيس جمهور تهمت bragged در مورد “بزرگ به آمریکا باز گشت.” به من دولت او بهتر می شود به نام “بزرگ آمریکایی عقبگرد.” از تالاب easements مرز و توافق جهانی آب و هوا; از مهم اتحاد با کردها از حمایت از اوکراین در برابر روسیه پوتین; از موافقت نامه های تجاری که کمک کرده اند غنی سازی کشاورزان ما در حالی که بهبود رژیم غذایی ما است. اینها مسائل مربوط به سیاست. من لذت بردن از تفاوت در مسائل مربوط به سیاست; آنها مسائل سیاست است. به همین ترتیب با مسائل مربوط به قانون اساسی.

اما رئیس جمهور نیز رها گفتمان مدنی و شخصی ادب پرورش بخش ایجاد کیش شخصیت با تهمت و افترا به مخالفان و قلدری هواداران که قبول رفتار او بدون زار زار گریه کردن از جمله اعضای دولت ما خود هیئت نمایندگان کنگره همه آنها من می دانم که به مردم نجیب و در عین حال آنها را تحمل تهمت را به آنجا بفرستد.

احتمالا آن را یک اشتباه بود برای دموکرات ها را آغاز کرده اند استیضاح. بهتر شاید به اجازه رای دهندگان آمریکایی قاضی رئیس جمهور رفتار به جای ترک آن را به حزب جمهوری خواه کر.

ما همه قضات در پاییز و عشق من کشور من رای خواهد داد گناه. اگر شما آن را دوست ندارم شما می توانید یک پلوسی و rip کردن این ستون. سعی نکنید این اگر شما در حال خواندن آنلاین ، شما می تواند صدمه دیده است دست های خود را.

مایک جیکوبز سابق سردبیر و ناشر هرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان