مایک جیکوبز: Coronavirus را نشان می دهد متناقض خط در سیاست خارجه

آخرین نمونه این تکرار اهمیت این ملت تنها بانک دولتی. بانک داکوتای شمالی به شدت در برابر سیل و خشکسالی است. آن را ارائه بودجه برای هزاران نفر از دانشجویان و راحت حساب های پس انداز برای خانواده هایی که می خواهید به پول ذخیره شده برای کالج و به طور فزاینده ای برای کمک به دولت را در جامعه کسب و کار رشد می کنند – یا در این مورد برای زنده ماندن.

ما آموخته این جمعه 24 آوریل در انتشار اخبار گفت که صنعتی کمیسیون تایید شده به ارائه برنامه های بلند مدت وام های کم بهره برای کمک به کسب و کار پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. یکی از لقب خود برای کارفرما وام صندوق وام را تا 50.000 دلار به کسب و کار با 10 نفر از کارکنان و یا کمتر. دیگر بیشتر دلهره آور نام و بزرگتر برسد. آن را به نام COVID-19 سرعت برنامه های بازیابی یا CRPC. کسب و کار با 500 یا کمتر کارکنان ممکن است واجد شرایط برای وام تا 5 میلیون دلار و شرکت های بزرگتر برای وام تا 10 میلیون دلار. مخفف سرعت می ایستد برای مشارکت در کمک به جامعه گسترش است. شرکت های رویکرد محلی بانک ها برای وام وجوه و BND منجر بودجه و خرید پایین نرخ بهره. بر خلاف دیگر سرعت برنامه های ارائه شده توسط بانک, این یکی نیازی به مشارکت جامعه.

فرماندار دادستان کل و کمیسیون کشاورزی را صنعتی کمیسیون که حاکم بر بانک و دولتی در داکوتای شمالی آسیاب و آسانسور در ساری – تمرکز نگرانی در مورد پتانسیل گسترش ویروس پس از یک کارمند وجود تست مثبت است. اما این یک تصادف است. سیاسی ناهنجاری است که این سه مقامات وزارت امور خارجه جمهوری خواهان هستند. با این وجود آنها را ضبط کرده اند در یک برنامه افتتاح لیبریا جورج گناهکار در 1980s. البته بانک خود در ایجاد حزبی لیگ که تبدیل به دولت مالکیت به سطح زمین بازی در 1910s. به احتمال بسیار زیاد نه یک بانک دولتی و نه تهاجمی “تلاش برای نجات” خواهد زنده ماندن موشکافی امروز در سیاسی آب و هوا در داکوتای شمالی است که عمیقا محافظه کار و بسیار بی تاب است.

ما یاد گرفتیم که تهاجمی ترین از این بی تاب محافظه کاران هستند که یک گروه از راست متمایل قانونگذاران نوشت: به رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم در مارس 14 اعتراض به کروناویروس پاسخ سفارشات. سیزده قانون گذاران امضا نامه decrying که “بی اندازه اجتماعی و مشکلات اقتصادی” این دستور اجرایی را باعث شده بود. تشکر. ریک بکر از بیسمارک بود به احتمال زیاد نیروی نامه. او بنیانگذار و رئیس به اصطلاح Bastiat حزبی به نام یک قرن 19 اقتصاددان فرانسوی. بکر بود و تنها امضاء کننده از بیسمارک. یکی از امضاء کننده هر آمد از دیکینسون و فارگو. چهار نفر بودند که از مناطق روستایی. که برگ شش امضاء کنندگان همه آنها از مینت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این نیست که تعجب آور به عنوان آن را برای اولین بار به نظر می رسد. مینت همواره chip-on-the-shoulder نوع شهر است. در اوایل قرن گذشته آن را به آشکارا سوسیالیستی شهرستان دولت به رهبری شهردار آرتور LeSeuer که در ابتدا رقم مهمی را در لیگ. او به طور خلاصه یک مدعی سوسیالیستی حزب نامزدی برای رئیس جمهور ایالات متحده است. در آن زمان مینت چیزی بود که ممکن بود به نام “کار” شهر تا حد زیادی به دلیل نقش آن به عنوان مهم راه آهن مرکز.

در طول قرن گذشته مینت ظاهرا گیر کرده در جایگاه چهارم در میان دولت چهار تا از بزرگترین شهرستانها. طبیعی خود را از مدرسه گذشته بود به تاسیس شود; آن است که در حال حاضر یکی از چهار “منطقه ای دانشگاه.” رهبران در محوطه دانشگاه و در شهر مبارزه کرده اند برای یک نقش بیشتری برای کالج, تنها به رد شده توسط هیئت آموزش عالی است. مینت را قانونی هیئت اغلب برگزار بودجه برای دیگر دانشگاه ها, گروگان خود را در توسعه تلاش. این یک عامل کمک به اصلاح سیستم ساخته شده است که هیئت مدیره مسئول معرفی ساختمان های و برنامه های, اساسا “صدراعظم” سیستم است که ما در حال حاضر. شهر هیئت تا به حال دیگر بودجه اولویت های ویژه دولت منصفانه و زمانی هدف از تعیین این رویداد “رسمی” دولت عادلانه است.

کاملا چند نمونه های بیشتر می تواند قرار داده شده در اینجا: مهاجم لابی کردن برای پایگاه نیروی هوایی مینوت که باقی مانده است در حالی که کل چنگال بزرگ AFB را تحمل کرده است ماموریت تغییرات و حس شکایت که بازیابی از سال 2011 Souris رودخانه سیل شد و آهسته. نکته این است که این شهر دارای یک تراشه بر روی شانه خود را.

مینت امضاء کنندگان عبارتند از: لری smack high ™ nh بلندگو از خانه در سال 2017 جلسه Ohioville لارسون در حال حاضر رئیس جمهور pro temp امور خارجه مجلس سنا. روستایی قانونگذاران امضا کنندگان این نامه هستند از Mayville Hazelton لیسبون و Lidgerwood. دو در منطقه 26 در گوشه جنوب شرقی از دولت است که به نمایندگی در مجلس سنا توسط حزب دموکرات جیم Dotzenrod یکی دیگر از ناهنجاری.

در یکی دیگر از قابل توجه ناهنجاری هفت نامه و امضاء کنندگان رای دادند در برابر جمعه فروشگاه باز در طول سال 2019 جلسه و دو نفر دیگر که رای برای افتتاح در روز یکشنبه در 2019 تا به حال علیه آن رای دادند و در سال 2017.

ایدئولوژی است که جذاب به نظر می رسد, اما قوام نیست یک نیاز است.

مایک جیکوبز سابق سردبیر و ناشر هرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>