مایک جیکوبز: هر دو طرف صورت سوال سخت در N. D.

ما شروع با جمهوری خواهان. برای آنها این سوال این است که چه کسی پس از جف Delzer?

Delzer یکی از ارشد ترین و مسلما قوی ترین عضو داکوتای شمالی مجلس نمایندگان در آمد و در گذشته در چهار مسابقه راه برای تایید در منطقه 8 کنوانسیون حزب جمهوری خواه. این منطقه یکی از بزرگ است. شما می توانید ساختمان کاپیتول از آن لبه جنوبی فقط در شمال بیسمارک و شما می خواهم به رانندگی کنید حداقل یک ساعت را برای رسیدن به مرزهای دیگر.

یک کشاورز و یک ریاضی تیز و تند Delzer نشان داده شده است این منطقه بیشتر از سه دهه گذشته اگر چه او را یک جلسه در اوایل 1990s. او شده است مجلس و او در حال حاضر ریاست مجلس تخصیص بودجه. این بدان معناست که فقط در مورد همه چیز را در بودجه دولت نیاز دارد خود را خوب است.

وجود دارد یک لیست کوتاه از مظنونان در پاسخ به سوال ما.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اولین قطعه از شواهد ضمنی امتیاز به رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم که feuded علنا با Delzer در آخرین جلسه. یکی دیگر از چیز عالی شامل به اصطلاح “فشار نظرسنجی” هفته پیش از منطقه کنوانسیون. این یک جدید و موذی مبارزات تاکتیکی است که در آن شکی به آن نداریم پاسخ دهندگان منجر به پاسخ ناظر انتخابات می خواهد. چنین نظرسنجی استفاده شد در برابر دادستان کل Wayne Stenehjem در سال 2016 فرمانداری اولیه. بورگوم که برنده انتخابات است.

اما تصادف است نه اثبات.

مسئولیت ممکن است دروغ در میان قانون گذاران مشتاق تخصیص بودجه کمیته صندلی برای مثال یا مشتاق رهبر اکثریت. تشکر. مایک Nathe از بیسمارک ممکن است علاقه مند در هر دو نقش است. یک عضو کمیته تخصیص بودجه از دست داد یک پیشنهاد برای رهبر اکثریت در 2019 جلسه که Chet Pollert از کارینگتون وعده داده شده به نگه داشتن Delzer به عنوان رئیس کمیته. رهبر Pollert نشان داد تا به معرفی Delzer در منطقه کنوانسیون ظاهرا حفاری قرار داد.

زغال سنگ لابی است و احتمال دیگر. ملک حقوق باید به عنوان یک موضوع بحث انگیز در مکان مزارع بادی و زغال سنگ است علاقه ای به محدود کردن قدرت باد – و یک پشته از نارضایتی ها در مورد معافیت های مالیاتی. اتصال در اینجا این است که صاحب ملک حقوق یک عنصر کلیدی از درخواست تجدید نظر از Bastiat حزبی که به شکل خارجی ترین پر و بال راست متمایل به جناح جمهوری خواهان در خانه.

Bastiats باید نامزدها برای هر دو قوه مقننه و ایالت نژادها. در این جلسه سازمان و رهبر آن Rep. ریک بکر, یک نامزد ریاست فرماندار در سال 2016. در سال 2019 او پیشنهاد او ممکن است سعی کنید به شکل رسمی اقلیت حزبی در خانه هل دادن کنار دموکرات ها – نشانه ای از جاه طلبی و قدردانی خود را از غیر مومن تاکتیک. جاه طلبی های خود را تنها رشد کرده است; او در حال حاضر هل دادن یک آغاز اندازه گیری برای لغو مالیات بر املاک.

هر چهار نامزد برای منطقه دو کرسی در مجلس وزارت امور خارجه گفت: آنها رفتن به اولیه انتخابات که قرار است در ماه ژوئن 9 پس از آن تا به رای دهندگان به جمع اوری گله. دو نامزد پیشرفت خواهد کرد و به انتخابات عمومی.

برای دموکرات ها این سوال به نظر می رسد چه نتیجه “آتش خانه قفقاز” برگزار شد یک هفته پیش به ما بگویید که در مورد وضعیت فعلی از حزب ؟ در اینجا پاسخ: هیچ چیز قطعی حتی اگر وبلاگ نویسان که لذت در نقاشی این حزب به عنوان خطرناک به سمت چپ متمایل یافت اثبات در نتایج است که از راه تماس با اهالی داکوتای شمالی.

خود را برای برخی از دموکرات ها شکایت کرده است که ترقی خواهان بودند محروم در راه است که کاهش حمایت از ایالت ورمونت برنی ساندرز. البته این یکی از ساندرز’ سازگار قولنج. چیزی وجود دارد به محرومیت استدلال اما نه آنچه که ساندرز حامیان ادعا. بلکه ساختار حزبی احتمالا صدمه دیده جو بایدن.

این قفقاز جلب مردم بیش از هر کسی انتظار می رود اما نه در یک نماینده راه. کسانی که نشان داد شد و به احتمال زیاد به طور نامتناسبی ساندرز حامیان. این قفقاز برگزار شد تنها 14, مکان, همه, شهری توسط داکوتای شمالی استانداردهای که در آن رای دهندگان هر دو جوان و “مترقی” از بقیه از دولت است. با وجود های اخیر تلفات در ایالت نژادها وجود دارد هنوز هم دموکرات ها در مناطق روستایی, اما آنها ممکن است تمایل به رانندگی یک زن و شوهر از ساعت برای رای دادن. به عنوان بیشتر نامزد معتدل بایدن طبیعی است درخواست تجدید نظر به این حوزه. او همچنین ادامه زیر در دولت است. او سخنران اصلی در دولت کنوانسیون در سال 2018 و بازگشت او به کمپین هایدی Heitkamp که از دست داد صندلی خود را در مجلس سنا به Cramer.

بایدن نمی انجام هر گونه مبارزه در داکوتای شمالی پیش از قفقاز و او هیچ ندارد قابل مشاهده سازمان است. این قضیه درست بود برای Sanders. او می خواست برای پیروزی در داکوتای شمالی و او را به تلاش و سازمان به آن است. نتیجه این است که نتایج همین حالا به ما بگویید که در مورد زمان تعدادی از دموکرات ها در داکوتای شمالی و نه دولت خود را از ذهن است.

هنوز هم در این سال قفقاز بودند یک بهبود بزرگ بیش از “جمعیت-همراه-در-یک-گوشه” رویکرد است که دموکرات ها گرفته بود. این سیستم که دموکرات آیوا در آغوش گرفت و داکوتای شمالی دموکرات عاقلانه اجتناب شود.

مایک جیکوبز سابق سردبیر و ناشر هرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>