در اواسط هفته زمستان طوفان انتظار بود کوتاه اما بالا تاثیر

خدمات ملی آب و هوا است که هنوز هم نظارت یک طوفان زمستانی است که می تواند شرایط بلیزارد به Red River Valley شنبه, فوریه. 11 و چهارشنبه یک به روز رسانی وضعیت گزارش می گوید بوران ممکن است تنها حدود سه تا شش ساعت.

اگر چه طوفان است انتظار می رود به کوتاه NWS هشدار می دهد, آن می تواند بالا تاثیر. یک طوفان زمستانی برای تماشای چنگال بزرگ منطقه باقی مانده است در اثر از طریق 3 p. m. Feb. 12.

با توجه به آب و هوای زمستان توجیهی توسط NWS صبح روز سه شنبه, سه شنبه انتظار می رود برای دیدن آب و هوای دلپذیر اما اولین انفجار سرد است انتظار می رود برای رسیدن به اواخر امشب.

این سیستم است که انتظار می رود برای رسیدن هر چه زودتر از ابتدا انتظار می رود و خود را به بالاتر بادها نسبت به اولین پیش بینی کرد. بادهای قوی انتظار می رود برای رسیدن به در Devils Lake منطقه بین نیمه شب امشب و ساعت 3 صبح جمعه و حرکت خواهد کرد, شمال از ورود در وپیتون منطقه بین 6 صبح و 9 صبح روز شنبه.

نهفته مناطق – که از صبح روز سه شنبه انتظار می رود که بیشتر باشد Devils Lake منطقه به دره رودخانه سرخ – در حال انتظار برای دریافت 1 به 2 اینچ از برف و وزش تندبادها به عنوان بالا که 50 مایل در ساعت و باد لرز به عنوان کم 40 زیر صفر است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

خدمات ملی آب و هوا نشان می دهد آن را دارای اعتماد به نفس بالا در نور برف مجموع بادهای تند و سرد باد لرز. شدت و مدت بالقوه بلیزارد اثرات باقی می ماند بیشتر در هوا به عنوان NWS در ادامه به نظارت بر طوفان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان