مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت برگ مدیره

سان فرانسیسکو: مایکروسافت روز جمعه اعلام کرد که co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت خود را ترک کرده است هیئت مدیره به اختصاص زمان بیشتر به انسان دوستی.
64 سال متوقف درگیر بودن در روز-به-روز عملیات در این شرکت بیش از یک دهه پیش عطف توجه خود را به بنیاد او راه اندازی با همسرش ملیندا.
گیتس به عنوان رئیس مایکروسافت هیئت مدیره تا زمانی که در اوایل سال 2014 و در حال حاضر دور پا به طور کامل با توجه به ردموند مبتنی بر فن آوری های غول پیکر.
“این فوق العاده ای افتخار و امتیاز به کار کرده اند و آموخته از لایحه در طول سال ها” مایکروسافت مدیر اجرایی و شرکت veteran rahmani گفت: در یک نسخه.
“لایحه تاسیس شرکت ما با اعتقاد به دموکراتیزه نیروی نرم افزار و شور و شوق برای حل جامعه مبرم ترین چالش و مایکروسافت و جهان هستند بهتر است برای آن.” نادلا گفت: مایکروسافت ادامه خواهد داد برای بهره مندی از دروازه “ویژگی های شور و مشاوره” در ادامه نقش به عنوان مشاور فنی.
“من سپاسگزار برای بیل دوستی و نگاه به جلو به ادامه کار در کنار او” نادلا گفت.
دروازه خود را به سمت چپ مدیر عامل موقعیت در سال 2000 توزیع شرکت کمر به استیو بالمر به اختصاص زمان بیشتر به بنیاد خیریه.
او داد تا نقش رئیس در همان زمان نادلا شد مایکروسافت مدیر عامل سوم در سال 2014.
به طور منظم ذکر شده در میان ثروتمندترین مردم جهان, William H گیتس شد یک نخبه به دنبال مرد جوان زمانی که او و پل آلن شرکت تاسیس مایکروسافت در سال 1975.
دروازه بزرگ در سیاتل با دو خواهر. پدرش ویلیام وکیل و اواخر مادر مریم بود و یک معلم مدرسه و معاون راه متحده بین المللی است.
او شروع به برنامه نویسی کامپیوتر به عنوان یک دختر 13 ساله دانش آموز, و سقوط در عشق با ماشین آلات.
در میان قصه های گفته شده در مورد دروازه است که در حالی که کار بر روی کامپیوتر مدرسه, او tinkered با برنامه نویسی خود را در کلاس های ساخته شده بیشتر از دختران است.
با پدر و مادر خود را’ برکت دروازه کاهش یافته است از دانشگاه هاروارد برای شروع “مایکروسافت” با اواخر خود را دوست دوران کودکی آلن.
یک کلید حرکت بود به تمرکز بر صدور مجوز نرم افزار به سازندگان کامپیوتر در متعدد “مشارکت” است که منجر به مقرون به صرفه ماشین آلات در دسترس بودن به توده ها.
به عنوان بازار رایانه های شخصی رشد مایکروسافت شد جهان بالا شرکت نرم افزاری. آن انحصار مجازی منجر به یک مقدار اطلاع عموم ضد تراست آزمایشی که در آن شرکت موفق به جلوگیری از شکستن اما تا به حال به تحمل سال دولت نظارت است.
دروازه رفت و به نوبه خود توجه خود را از نرم افزار به مبارزه با بیماری و دیگر چالش های بشردوستانه با همسر خود را تحت نظارت بنیاد بیل و ملیندا گیتس.
“این حرکت تعجب آور نیست به خیابان به عنوان دروازه است ادامه داد: تمرکز بیشتر در خود هزاران philanthropies در سراسر جهان در طول دهه گذشته” تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.
“دروازه تاریخی رقم در تکنولوژی جهانی و میراث او در مایکروسافت احساس خواهد شد در ردموند برای دهه های آینده است.” (سازمان)

مقاله قبلیامید COVID-19 متهم و نشان می دهد می رود: KKR co-owner, Shah Rukh Khan در IPL

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>