میلی گرم موتور هند تاتا قدرت دست به استقرار سریع شارژر برای EVs در انتخاب مکان

دهلی نو ژوئن 8: MG موتور هند روز دوشنبه گفت: این اتحاد پیوست دستان با تاتا قدرت به راه اندازی سریع شارژر برای وسایل نقلیه الکتریکی (EV) در این شرکت انتخاب MG, نمایندگی و ارائه پایان به پایان شارژ و راه حل برای آن نمایندگی در سراسر هند است.
به عنوان بخشی از انجمن تاتا قدرت را اعزام 50KW DC شارژر سریع در انتخاب MG, نمایندگی علاوه بر ارائه پایان به پایان وسیله نقلیه الکتریکی شارژ و راه حل های این شرکت در بیانیه ای گفت.
از طریق این انجمن میلی گرم موتور با هدف به وضع خاص تمرکز روی هدف کلیدی شهرستانها آنها خواهد بود foraying به عنوان بخشی از آینده خود EV طرح توسعه.
“این superfast 50KW DC شارژر در دسترس خواهد بود هر دو MG ZS EV مشتریان و همچنین دیگر EV که صاحبان خودرو سازگار با CCS/CHAdeMO شارژ استانداردهای” آن را گفت.
ترکیب سیستم شارژ (CCS) و CHAdeMO دو EV شارژ استانداردهای مورد استفاده در سطح جهان.
میلی گرم موتور هند رئیس جمهور و مدیر عامل Rajeev Chaba گفت: “بیشتر تقویت تعهد ما به هند هدف ما برای ارائه به مشتریان ما با قوی شارژ اکوسیستم برای ترویج تصویب پاک تر و سبزتر mobility solutions”.
تاتا قدرت شرکت با مسئولیت محدود مدیر عامل و مدیر عامل Praveer سینها گفت: از طریق مشارکت شرکت مرتبط با MG موتور هند به عنوان یک end-to-end EV شارژ شریک زندگی و همچنین کار بر روی زندگی دوم از باتری استفاده در آینده.
“هند به عنوان پیشرو یکپارچه بازیکن در EV شارژ فضا هدف ما برای ارائه به مشتریان بدون درز شارژ تجربه کنید. ما مطمئن هستیم که این همکاری با MG موتور بیشتر خواهد شد افزایش در کشور ما توانایی اتخاذ هیجانی طیف وسیعی از وسایل نقلیه است که MG موتور را ارائه کرده است,” او اضافه شده است.
میلی گرم موتور هند گفت: آن را در حال حاضر دارای 10 SuperFast 50 کیلو وات ایستگاه های شارژ در سراسر آن نمایندگی در پنج شهرستانها – دهلی نو – شورای ملی مقاومت, بمبئی, احمدآباد, بنگلور و حیدرآباد – و در حال گسترش است آنها را به شهرستانها بیشتر.
از سوی دیگر تاتا قدرت ایجاد کرده است استادانه درست شده EV شارژ اکوسیستم با بیش از 180 شارژ امتیاز در 19 شهرهای مختلف تحت EZ شارژ نام تجاری همراه با پلت فرم های دیجیتال به منظور تسهیل آسان و صاف تجربه مشتری.
“MG-تاتا قدرت مشارکت را شامل ارزش های اصلی و عامل مدل در خط با مشتریان موجود خود را محور رویکرد از جمله بررسی امکان 2nd زندگی مدیریت EV باتری” بیانیه ای گفت:. (PTI)

مقاله قبلیما متوقف به صرفه جویی در زندگی در حال حاضر ما نیاز به شروع دوباره برای صرفه جویی در معیشت: Sajjan لیورپول

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>