مرسدس بنز قصد دارد بیش از 10 محصول راه اندازی در هند در سال 2020

بنگلور, Mar 3: مرسدس بنز قصد دارد برای راه اندازی بیشتر
از 10 محصول در زمان تقویم سال در هند با فشار به سمت Suv ها قابل ملاحظه ای تجدید نمونه کارها خود را ارشد شرکت کرد و گفت:.
آنها را تهیه کردن به تمام اقشار — از برق ماشین به ماشین فوق العاده ورزشی برای Suv ها برای کرایه تاکسی گفت: Mercedes-Benz India, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت مارتین Schwenk.
“این قطعا خواهد بود یک سال است که یک فشار قوی نسبت به Suv ها.”
“ما باید بیش از 10 محصول راه اندازی (در سال 2020). چیزی برای همه وجود دارد در نمونه کارها کامل refresh که ما برنامه ریزی شده در این سال است.
این یک طیف بسیار گسترده ای و کاملا قابل تجدید از ما, نمونه کارها” Schwenk گفت PTI.
آلمانی لوکس خودرو ساز معرفی کرده برقی EQ نام تجاری در هند و قصد دارد برای راه اندازی EQC لوکس تمام الکتریکی SUV, در ماه آینده, شرکت, مقامات گفت.
Schwenk گفت: شرکت خواهد اتخاذ گام به گام رویکرد پس از آن و پس از آن برای EV راه اندازی و ببینید که چگونه به تقاضای مشتری و مقررات زیرساخت های تجاری و محیط توسعه برای وسایل نقلیه الکتریکی در هند.
“ما به وضوح بلند پروازانه و ما می توانیم فرض کنیم الکتریکی خواهد بود یک موضوع مهم است که اتفاق می افتد در هند در آینده و ما بخش عمده ای در آن,” او اضافه شده است.
مرسدس بنز در سه شنبه راه اندازی شد GLC کودتا — در دو نوع: 300d 4MATIC دیزل و 300 4MATIC بنزین, قیمت Rs 63.70 لاخ و Rs 62.70 لاخ (همه قیمت سابق-نمایشگاه هند) بود.
جدید GLC کودتا مجهز شده است ‘Mercedes Me Connect’ ارائه می دهد که مناسب اتصال ویژگی های مانند کنترل از راه دور قفل/باز کردن در خودرو یاب با سرعت نظارت و اورژانس e-تماس از دسترس مشتری تلفن های هوشمند/قرص.
با رول از GLC کوپه, مرسدس بنز هند در حال حاضر اضافه 10th جهانی محصول در آن تولید محلی نمونه در هند.
SUV کودتا به حال بازار خود را راه اندازی در Sundaram موتور مرسدس بنز را دولت از هنر نمایندگی اینجا. (PTI)

قبلی مقاله, ماهی, مدرسه توسط ranFish مدرسه به طور تصادفی با کپی کردن افراد به جای زیر گروه: Studydomly کپی کردن افراد به جای زیر گروه: مطالعه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>