منیفی جدید اداره پلیس مجموعه برای اولین

شهرستانها احساس خطر به شدت رو به افزایش قرارداد پلیس هزینه های پرتاب در اطراف این ایده از قطع روابط با Riverside County Sheriff بخش.

در حال حاضر یکی از کسانی که در شهرستانها منیفی است نورد خود را به اداره پلیس.

سی و یک افسر پلیس بودند و آماده برای شروع گشت 12 ساله شهر — که sprawls در سراسر 50 مایل مربع و ترکیبی از چند جوامع در جنوب غربی شهرستان ریورساید — درست پس از نیمه شب جمعه, جولای 1.

“ما در حال آماده” منیفی رئیس پلیس پت والش گفت: در این هفته.

والش اخیرا لامپوک رئیس پلیس. او شروع به کار خود را به عنوان یک Los Angeles County Sheriff معاون در سال 1984 و کار از سال 1992 تا سال 2014 برای اداره پلیس پورتلند در اورگان.

 • یک مدرسه آویزان در جدید منیفی ایستگاه پلیس در دوشنبه 29 ژوئن 2020. این شهرستان با شروع خود را در اداره پلیس در چهارشنبه 1 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • پت والش رئیس جدید منیفی اداره پلیس صحبت می کند در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • رئیس پلیس پت والش مورد بحث تازه شکل گرفته منیفی اداره پلیس در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • منیفی شهرستان مدیر آرماندو ویلا, مذاکرات در مورد شهر جدید منیفی اداره پلیس در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • منیفی پلیس سروان. دیو گوتیرز پیاده روی را از طریق شواهد اتاق جدید منیفی ایستگاه پلیس در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • پت والش رئیس تازه شکل گرفته منیفی اداره پلیس مورد بحث نیروی جدید جمعه, ژوئن 29 سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • منیفی رئیس پلیس پت والش به نظر می رسد روز شنبه 29 ژوئن 2020 در یک ساعت است که شمارش پایین به روز و جدید نیروی انتظامی آغاز می شود. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • منیفی رئیس پلیس پت والش صحبت می کند در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • جدید منیفی ایستگاه پلیس دیده می شود شنبه 29 ژوئن 2020. نیروی شروع به گشت زنی در شهر شنبه, جولای 1, 2020. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • منیفی رئیس پلیس پت والش در مورد بخش های جدید در روز شنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • منیفی پلیس سروان. دیو گوتیرز به نظر می رسد در داخل یک خودروی گشت دوشنبه, ژوئن 29, 2020, روز قبل از شهرستان راه اندازی خود را در نیروی پلیس. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

والش و دیگر مسئولان شهرستان با صرف 12 ماه گذشته ساختمان منیفی اداره پلیس از ابتدا.

سی و یک پلیس در هیئت مدیره هستند و بیشتر در حال آمدن است. والش گفت: این سازمان باید 44 افسران plus 16 رتبه سرپرستان در ماه اوت. و آن را به 17 حمایت از کارکنان.

این شهر ایستگاه پلیس سابق منیفی تالار شهر در 29714 Haun جاده — یک کندوی عسل از فعالیت چهار شنبه, ژوئن 29. ماموران با حضور در یک جلسه آموزشی. ناظران در جلسات. کارگران بازرسی شورلت تاهو اتومبیل های گشت.

در سه شنبه شب 30 ژوئن کاروان از ماشین پلیس شد تا برای رژه از طریق منیفی را پرت و دور افتاده محلات — Audie Murphy انزال منیفی دریاچه بلدرچین دره Romoland شهر آفتاب و کسب و کار منطقه همراه نیوپورت جاده ها است.

چند ساعت بعد منیفی ادیان و خدمات اجتماعی اعضای شورا بودند به خط تا در پیاده رو در امتداد Haun جاده ها است.

“ما را دعا را به مطمئن شوید که ما برای اولین بار واحد است که می رود در 12:01 (a. m.) برکت است گفت: گلوریا سانچز این شورا رئیس.

صرفه جویی در پول دلیل اصلی بود منیفی تشکیل خود نیروی پلیس. شهرستان و مدیر آرماندو ویلا گفت که تا کنون که انجام شده است.

اولین پلیس با بودجه $14.8 میلیون نفر که تحت پوشش مالی سال است که اجرا می شود از طریق ژوئن 2021 والش گفت.

ویلا گفت: قرارداد policing هزینه با کلانتر شد و انتظار می رود مجموع $16.7 میلیون برای فقط-به اتمام سال مالی. و این امر باید هزینه ای در حدود 18 میلیون دلار به ماندن با کلانتر 12 ماه دیگر, او گفت:.

ویلا گفت که این بخش جدید را باید “خیلی بیشتر از حضور در خیابان.”

کلانتر قرارداد برای ارائه یک ترکیب 120 ساعت یک بعد از گشت, او گفت:. افسران جدید را ترکیب برای 210 ساعت.

اضطراب بیش از قرارداد هزینه های آن افزایش یافت و به اندازه 7% درخواست یک گروه از شهرستانها که استخدام کلانتر برای پلیس برای کشف این که آیا آنها می تواند به پایین نگه داشتن افزایش تشکیل پلیس منطقه ای سازمان است.

نه شهرستانها — Coachella Jurupa دره لیک ال سینور منیفی, Moreno Valley, پرریس, San Jacinto Temecula و ویلدومار — سفارش مطالعه. در مارس سال 2017 که مطالعه به این نتیجه رسیدند که این شهرها در مجموع می تواند اصلاح policing هزینه 10٪.

اما تاثیر نبود یکنواخت در سراسر هیئت مدیره. شهرهای بزرگ مانند مورنو ولی به احتمال زیاد برای دیدن بزرگترین پس انداز, در این گزارش اعلام شده و برخی از شهرستانها از جمله منیفی — شد و به احتمال زیاد برای دیدن هزینه های صعود.

شور و شوق برای ایجاد یک منطقه ای نیروی پلیس مشکلاتی روبرو کرده است. مورنو ولی مقامات که منجر اکتشافی تلاش تصمیم به ماندن با کلانتر.

منیفی کشیده.

“من احساس کردم که شماره نمی خواهید به کار برای ما” ویلای گفت. “آن شده اند که همین مشکل را در یک مقیاس کوچکتر.”

ایجاد یک اداره پلیس دشوار است در هر زمان والش گفت: اما از آن است که به خصوص به چالش کشیدن در آب و پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت و موج تظاهرات که باید دنبال کرد.

“ضد پلیس احساسات در امریکا خیلی سخت است” او گفت:.

والش گفت که او تصمیم به گرفتن یک رویکرد مثبت به استخدام هر چند و تاکید کرد منیفی شد ساختمان فراگیر تیم که خواهد کشت روابط خوب با جامعه متنوع گروه.

“من بسیار بی پرده با مردم,” او گفت:. “من به آنها گفتم:” من نمی خواهم درام. نمی آیند اینجا و ایجاد شایعات و مشکلات و disgruntlement. این بخش را برای رفتن به کار و مراقبت از یکدیگر و مراقبت از آن جامعه است.'”

“این بسیار مهم است به بخشی از جامعه” گفت: سروان ، دیو گوتیرز که شروع کار خود را در Citrus Heights اداره پلیس در سال 2006 به عنوان آن شهر بود و قطع روابط با Sacramento County Sheriff. “ما نیاز به کمک خود را به موفقیت.”

والش گفت: او تابیده 2,300 برنامه های کاربردی و معتقد است که این نیروی جدید که در مجموع دارای 700 سال تجربه در خدمت منیفی هست. برخی از افسران مشغول به کار برای دیگر کالیفرنیای جنوبی سازمان. دیگران تگرگ از عنوان دور به عنوان میشیگان و تگزاس.

والش گفت که, از, استخدام, به, تاریخ, 34, سفید, 17 هستند لاتین و نه سیاه و سفید هستند. او گفت: 14 نفر اسپانیایی صحبت می کنند.

گروه شش فرماندهان: دو کاپیتان سه lieutenants و یک مدیر خدمات خواهد شد که نظارت بر کارکنان پشتیبانی. سه از آن شش زن هستند والش گفت.

با توجه به اداره آمار ایالات متحده منیفی است که حدود 49% سفید 36% لاتین, 6%, سیاه, 6%, آسیایی, 1% بومی آمریکایی و کمتر از 1% جزایر اقیانوس آرام.

لمس کردن در یک مکالمه ملی والش نمی حکومت تا کنون اجازه ماموران برای استفاده از کاروتید محدودیت به کنترل یک مبارز مشکوک. اما او گفت: در حال حاضر این گروه نمی خواهد با استفاده از بحث روش به دلیل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام برای کاروتید دارای قطع شود و از آنجا که منیفی نشده افسران آموزش دیده در استفاده از آن.

او گفت که او به تازگی در آورده بازنشسته زن افسر پلیس از تمپه, آریزونا برای آموزش افسران در مورد چگونه به مجادله و مردم تحت کنترل و بدون صدمه زدن به آنها و چگونه آرامش خود را در طول درگیری.

“این یک چیز بسیار شخصی هنگامی که شما را به مبارزه با کسی” والش گفت. “اما به عنوان یک افسر پلیس شما را به تحقق بخشیدن به یکی از شما باید برای زنده ماندن دو شخصی است. هر چه این فرد رفتن را از طریق آن در مورد شما نیست.”

این گروه به طور مداوم بررسی خواهد شد استفاده از آن از نیروی والش گفت.

والش به دنبال به جلو به افسران ضربه خیابان.

“من می دانم که قلب خود را,” او گفت:. “من می دانم که مردم ما استخدام. من می دانم که آنها نمی توانید صبر کنید برای رسیدن به محل کار.”

در مورد گروه ها

رئیس: پت والش

کارکنان: 77; 60 سوگند افسران و سرپرستان 17 کارکنان پشتیبانی

بودجه: $14.8 میلیون

کلانتری: 29714 Haun جاده منیفی

عمومی ساعت: 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه

شماره تلفن: به طور کلی 951-723-1500; اعزام و غیر اضطراری 951-677-4964

وب سایت: menifeepolice.org

منبع: شهر منیفی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>