المپیک پاتیناژ مدال برنز Joannie Rochette (سمت چپ) و مدال طلا برنده freestyle اسکی باز Alex Bilodeau دو نفر از کانادا بازی های زمستانی عزیزان در سال 2010 در ونکوور. آنها را بخشی از 10 سالگرد جشن گرفتن محل در فوریه. 22 در جک پول پلازا. وینسنت Ethier, عکاسی

2010 بازی چپ ماندگار خاطرات در ونکوور و کانادا اما برای Joannie Rochette — که مادر در آنها را — آنها هنوز هم جرقه یک غم شیرین نوستالژی

زندگی بی شفقت پیشبرد اتفاق می افتد به همه ما است. زمستان المپیک است که الهام بخش ما یک دهه در پیش در ونکوور 2010 بازی های منتقل شده از کانون توجه و تمجید.

الکس Bilodeau نیست یک مدال طلا برنده freestyle اسکی باز دیگر روز از پرتاب کردن حماسه آهن عبور و یا بازار مال فروشان 540s به عنوان یک نرم افزار در حال حاضر به مراتب پشت سر. او در حال حاضر مرور یو پی اس و فراز زندگی از بازار مالی و سهام خصوصی سرمایه گذاری شرکت در مونترال.

Joannie Rochette کانادا بود عزیزم برنده پاتیناژ برنز در سال 2010 تحت ویرانگر شرایطی که الهام گرفته از کل کشور است. در حال حاضر او در حال برنامه ریزی برای قرار دادن مردم به خواب برای زندگی.

“این تنها چیزی است. من هم آنها را از خواب بیدار; که خیلی مهم هم گفت:” 34 ساله با خنده ای که در آستانه فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی با یک چشم و در حال تبدیل شدن به یک متخصص بیهوشی.

Rochette پست-رقابت حرفه پزشکی بود تصمیم تقریبا به طور اجتناب ناپذیر به عنوان زمان. او مدال برنز برنده عملکرد در ونکوور آمد فقط دو روز پس از مادر او — که تا به حال سفر در اینجا به تماشای او رقابت — در اثر یک حمله قلبی در فوریه. 21, 2010. تقریبا بلافاصله پس از بازی های المپیک با او درگیر شد و با قلب و سکته مغزی پایه یک همکاری است که در ادامه به این روز است.

“من هنوز هم فکر می کنم در مورد او روزانه” او گفت:. “زمان کار می کند و کمک می کند تا شما با زندگی خود را. من از دست او و ای کاش او اینجا بود … اما من سعی می کنم برای به اشتراک گذاشتن میراث او را با قلب و سکته مغزی و به او بگویید داستان. من یاد در مورد او — اما در یک راه مثبت — چرا که آنچه که من فکر می کنم او می خواهم به من انجام دهد.”


الکس Bilodeau و Joannie Rochette در میان مهمانان افتخاری در مارس 2010 رژه برای کانادا المپیک و پارا در مونترال.

جان کنی / Postmedia اخبار فایل

یک کشور بوده و ضربه با یک موج از نوستالژی این هفته نیز با Feb. 12 مارک 10-year anniversary از بازی شروع می شود. Rochette, Bilodeau و چند تن دیگر المپیک از جمله هدر Moyse کلارا هیوز دنی موریسون و Kelsey Serwa خواهد شد بخشی از یک فن رایگان جشنواره در جک پول پلازا در ونکوور روز شنبه, فوریه. 22 جشن سالگرد. این رویداد اجرا می شود از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر و شامل تولدش جلسات اجرای موسیقی و نور از المپیک دیگ.

“این رفتن به یک مقدار زیادی از خاطرات” گفت: Rochette. “آن را مانند یک high school reunion اما بیشتر سرگرم کننده است.”

“(خاطرات) خیلی واضح در ذهن من” اضافه شده Bilodeau که مدال شد اولین طلا برنده توسط یک کانادایی در خاک خانه.

“آن را احساس نمی کند مانند آن بوده است و 10 سال است. زمان از دست رفته به طوری سریع است.”


کانادا Joannie Rochette بر روی سکو با المپیک مدال برنز در سال 2010 بازی های المپیک زمستانی ونکوور در فوریه. 25, 2010.

متی استاکمن / گتی ایماژ فایل


الکس Bilodeau واکنش نشان می دهد بعد از برنده شدن مدال طلا در مردان مقتدر اسکی آزاد در بازی های المپیک زمستانی ونکوور در فوریه. 14, 2010.

جری Kahrmann / Canwest اخبار سرویس فایل

میراث از بازی اچ در تاریخ است. 14 مدال طلا به دست آورد کانادا ترین تا کنون توسط یک کشور در یک زمستان بازی ها و مجموع 26 مدال مجموعه ای جدید کانادا رکورد نشان از اثر بخشی خود را از تریبون برنامه.

“الهام بخش بچه ها به اقامت در یکی از ماموریت. که بخشی از مسئولیت به عنوان یک المپیک گفت:” Rochette که انجام کانادا پرچم در مراسم اختتامیه.

“من احساس می کردم که در طول بازی وجود دارد تمام این حس میهن پرستی. شما قطعا دیدن این میراث از آن بازی از نظر بودجه و راه مردم به ما مراجعه کنید.”

“ونکوور تا به حال یک میراث بزرگ” اضافه شده Bilodeau. “حرکت بازی به کشور … اما من فکر می کنم ما نیاز به نگه داشتن آن رفتن تا بیشتر الهام بخش داستان زیر است که می تواند الهام بخش و حتی بیشتر نسل است که به دنبال.”

هنگامی که سالگرد و جمع آوری کمک های مردمی در حال انجام Bilodeau و Rochette را بازگشت به “غیر نظامی” زندگی است. یکی از آزادی از بازنشستگی از رقابت است که قادر به انجام ورزش یکی در غیر این صورت ممکن است محدود شده است.

Rochette برای مثال در زمان اسکی پس از ونکوور بازی.

“(Alex) به من درس سال گذشته است. ما رفت و اسکی در سال گذشته در Saint-Sauveur و او به من چند راهنمایی,” او گفت:. “اما آن را یک ورزش جدید (به من); من اجازه نداشتم به اسکی قبل از. او یک معلم خوب — او تلاش می کند تا به بیش از حد بسیاری از نکات در یک بار او بسیار بیمار است.”

اضافه شده Bilodeau: “من هنوز در انتظار آن (شکل-اسکیت) درس است.”

jadams@postmedia.com

twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su