به یاد ماندنی باز روز از فرشتگان فصل گذشته

فرشتگان قرار شد باز 2020 نجومی روز پنج شنبه در در برابر هوستون آستروس با قدرتمند جرم رهبری سه بار MVP مایک ماهی قزل آلا و تازه وارد آنتونی رندن.

مثل هر روز افتتاحیه این خوش بینی می شده اند بالا در اطراف فرشتگان و حتی هر چند که برخی از آنها ممکن است به اندازه کافی تبادل.

متاسفانه برای فرشتگان و طرفداران خود را, سوال, تبادل, در حال حاضر به نظر می رسد بی اهمیت در مقایسه با آنچه بیس بال جهان – جهان, در واقع چهره. Coronavirus بحران تعطیل کرده است این کشور از جمله ملی تفریح و سرگرمی.

با هیچ بیس بال پنج شنبه و هیچ تضمین فصل شروع خواهد شد در تمام در سال 2020 ما در حال گرفتن یک نگاهی به برخی از به یاد ماندنی ترین فرشتگان افتتاحیه در اولین 59 فصل است.

آوریل 27, 1961

البته شما باید برای شروع از ابتدا.

سه سال پس از داجرز آورده لیگ بیس بال جنوب کالیفرنیا منطقه شاهد اولین بازی از لیگ آمریکا گسترش تیم فرشتگان است.

آنها خود را باز افتتاحیه فصل در جاده ها در بالتیمور. در آوریل 11, الی, Grba گرفت و موند برای فرشتگان در برابر یک تیم اوریولز که ساخت راه خود را به سوی یک سلسله بعد از آن در دهه.

تد Kluszewski سابق خانه اجرا قهرمان که شروع شد چه خواهد بود در پایان فصل از کار خود را راديال homers در هر یک از دو نوبت کمک فرشتگان به 7-0 منجر شود.

Grba تن به تن یک بازی کامل, اجازه شش بازدید و فرشتگان خواهد رول به یک پیروزی 7-2. متاسفانه برای فرشتگان آنها را از دست داده بعد از هشت بازی از جمله خانه خود اولین است.

سابق فرشته صاحب جکی Kathy فرشته راست fielder Tim ماهی قزل آلا و دکتر تام Amberry, 42 سال و فرشته های نجومی بلیط دارنده, افزایش رسمی مسابقات قهرمانی جهان پرچم قبل از شروع صفحه اصلی بازکن در سال 2003.

مارس 30, 2003

ذهن هرگز که فرشتگان از دست 6-3 به تگزاس رنجرز در سراسر کشور تلویزیونی یکشنبه شب بازکن.

بسیاری از 43,525 طرفداران که پر فرشته ورزشگاه که شب به احتمال زیاد راضی بودند شب قبل از اولین زمین چون فرشتگان خود را جشن گرفتند سری جهانی عنوان از سال 2002.

آن زمان حق رای دادن 18 سال به حتی برگشتی و یکی دیگر از 13 سال به پیروزی postseason سری بنابراین طرفداران گرسنگی برای یک عنوان.

آنها افراشتند قهرمانی بنر در یک pregame مراسم است. جمعیت شعار می دادند “ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده, ایالات متحده آمریکا” به عنوان بیس بال fandom آمیخته با غرور ملی در میان جنگ خلیج فارس.

اما هنگامی که بازی شروع آن نمی فرشتگان ” در راه است. جان سرسپرده که تا به حال برنده بازی 7 از جهانی 2002 سری از آغاز سال 2003 فصل در همان تپه و متهم شد با پنج اجرا می شود در پنج نوبت.

مارس 6, 1999

در اولین ورود از فصل فرشتگان جدید $80 میلیون مرد, Mo Vaughn, سقوط به اول-پایه ستاره شرق تعقیب ناپاک توپ و پیچ خورده مچ پا خود را. Vaughn را از دست, بعد از دو هفته.

این اتصالات شروع به چه چیزی خواهد بود یکی از پر سر و صدا فصل در حق رای دادن ،

زمان نجومی بود که فرشتگان را یک بازیکن شورش که منجر به استعفای مدیر تری کالینز. آنها به پایان رسید 70-92 یک فصل است که هنوز هم می ایستد به عنوان بدترین از سال 1980.

اما با وجود آن شوم شروع به بازکن در مارس 6, فرشتگان در واقع برنده یک خطر ناک 6-5 بازی بیش از سرخپوستان کلیولند.

فرشتگان به ثمر رساند و دو بار در هفتم برای مساوی بازی و یک بار در هشتم رهبری غلبه بر نادر از زمانی که تیم ماهی قزل آلا براثر اصابت یک ضربه زد توپ در حال اجرا در این پایگاه. Troy Glaus سپس دو برابر صفحه اصلی رفتن به آینده اجرا شود.

Troy Percival آن را با یک, کامل, نهم بازنشستگی روبرتو Alomar جیم Thome و رامیرز مانی. Alomar و Thome در سالن از شهرت و استروئید آلوده رامیرز به سالن از شهرت اعداد.

Los Angeles Angels’ کریس Iannetta درایو در دو اجرا می شود تنها با یک خاموش Cincinnati Reds امداد پارچ J. J. هوور در 13th زمین باز یافته از یک روز افتتاحیه بازی بیس بال, دوشنبه, آوریل 1, 2013 در سینسیناتی. لس آنجلس برنده 3-1. (AP Photo/دیوید کول)

مارس 9, 2013

مایک ماهی قزل آلا به اتفاق آرا انتخاب شده به عنوان Rookie سال 2012, اما نبود او در این فهرست در روز افتتاحیه تا مارس 1, درب بازکن, مشخص شده, ماهی قزل آلا را در اولین حضور در لیگ فهرستی برای شروع این فصل است.

همچنین جاش همیلتون را برای اولین بار در فرشتگان ، در نگاهی به گذشته همیلتون تصدی با فرشتگان آمد به مراتب کمتر از انتظارات اما زمانی که در سال 2013 شروع فصل وجود دارد امید زیادی برای یک تیم است که می تواند قرار داده قزل همیلتون و Albert Pujols در وسط صف.

این بازی نیز به دلیل تاریخی فرشتگان بودند بازدید از Cincinnati Reds در اولین interleague بازی در روز افتتاحیه. هوستون آستروس شده بود نقل مکان کرد و از لیگ ملی به لیگ آمریکا است که فصل خروج از 15 تیم در هر لیگ و نیاز به حداقل یک interleague بازی هر روز.

Jered ویور رو شروع برای فرشتگان پنجم از هفت روز باز شروع می شود. ویور داد تا یک اجرا در شش نوبت از بین رفته توسط فرشتگان کشیده 3-1 پیروزی در 13 نوبت equaling فرشتگان’ طولانی ترین بازکن.

کریس Iannetta سوار در تمام فرشتگان اجرا می شود با یک هومر در سوم و دو اجرای تک در 13th.

آناهایم ورزشگاه شناخته شده به عنوان “بزرگ” است که دیده می شود در ظرفیت کامل در اولین روز از افتتاح آن به عنوان کالیفرنیا فرشتگان میزبان غول سان فرانسیسکو در نمایشگاه بازی در 9 آوریل سال 1966. این 230-پا-بالا حرف “A” با یک هاله در بالا آن را در سمت چپ میدان به عنوان یک رتبه بندی پشتیبانی می کند. (عکس از آسوشیتدپرس)

مارس 1, 1998

فرشته ورزشگاه شده بود از طریق یک کمی متفاوت به نظر می رسد پس از این باشگاه شروع بازی در سایت فعلی خود را در سال 1966 اما در سال 1998 آن را باز کرد به آنچه که اساسا آن زمان طراحی شده است. نوسازی گرفته بود بیش از یک سال است.

ادیسون زمینه آن را به عنوان شناخته شده بود در آن زمان میزبان نیویورک یانکیز برای آوریل 1 بازکن.

آب و قرار دادن چیزی از یک دمپر در جشن ، باران در طول روز مجبور فرشتگان را در دو هلیکوپتر به شناور بیش از این زمینه سعی کنید برای خشک کردن سریع تر.

بازی شروع شد و تقریبا یک ساعت دیر به دلیل آب و هوا, اما فرشتگان و سپس بیرون آمد و ضرب و شتم قدرتمند یانکی ها 4-1. چاک فینلی داد تا یک اجرا در هفت نوبت و فرشتگان به ثمر رساند همه اجرا می شود خود را در چهارم. آنها ضرب و شتم یانکی ها 10-2 بعدی, شب, دار زدن دو ضرر و زیان در یک تیم است که می تواند به پیروزی 114 به طور منظم فصل ها و سریال های روز دنیا.

پلاک خارج فرشته ورزشگاه از سال 1998 بزرگداشت زمانی که آناهایم ورزشگاه شد وقف مجدد به عنوان ادیسون بین المللی در زمینه آناهایم و فرشتگان نامیده می شدند Anaheim Angels.///اطلاعات اضافی: AngelsName Ð 12/31/14 Ð لئونارد ORTIZ, اورنج کانتی ثبت نام – _LOR5927.NEF – داستان خود را در مورد سالگرد 10 از فرشتگان تغییر نام از Anaheim Angels به لس آنجلس فرشتگان آناهایم. لطفا عکس ها را در فرشتگان تیم در ورزشگاه. اکثریت قریب به اتفاق کالا متحده فرشتگان تنها. یک تی شرت و کلاه که دارای یک كلاسيك لا در آن از روز که در تیم بود در واقع در LA. شما ببینید یک ردیف از T-shirts/کلاه در وسط با یک دسته از لوگوی یکپارچهسازی با سیستمعامل اقلام است.در خارج از ورزشگاه در نزدیکی فروشگاه, وجود دارد برخی از پلاک با شهر آناهایم و Anaheim Angels مرجع.در اطراف ورزشگاه وجود دارد نشانه هایی که دولت فرشته ورزشگاه آناهایم — در خارج از ورزشگاه در ورودی اصلی و بزرگ A.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>