عضویت در منطقه ای برادرانه سازمان در کاهش

عقاب نقل مکان کرد و به 10 خیابان شمال غربی پس از سیل سال 1997 زمانی که محل آن در نزدیکی نقطه پل آب گرفتگی شد. که در آن زمان وجود دارد بیش از 1000 عضو دارد. امروز که تعداد غرفه در کمتر از 400. این روند همان است که در دیگر سازمان ها با توجه به عوامل مختلف از جمله تغییر نگرش نسبت به نوشیدن الکل و راه نسل جوان این گروه است.

“بدیهی است که شما نگاه در سن جمعیتی در آنها پیری اعضای” گفت: CeJae Forsberg مدیر Aerie 350 فصل از عقاب در شرق چنگال. کاهش در تعداد وسیله این گروه محل بیش از حد بزرگ و بیش از حد گران است.

“ساختمان برای فروش” گفت: Forsberg. “آنها برنامه ریزی نمی, در پایان این, باشگاه, اما آنها طرح در حال حرکت به یک کوچکتر محل.”

با توجه به Forsberg ساختمان را آتش کد امتیاز برای 450 نفر و گروه میزبانی تعدادی از حوادث در طول سال. با تعدادی از اعضای کاهش عقاب به دنبال یک محل است که می تواند تا گنجایش 100 نفر است. هر فروش با توجه به Forsberg را به رای آمده قبل از این گروه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Forsberg گفت: روند در نوشیدن الکل و چگونه برادرانه گروه در حال بازدید از این حساب برای برخی از کاهش در علاوه بر این به پیری عضویت. او گفت که او گاهی اوقات می شود واکنش ‘که یک فرد نوار,’ هنگامی که او صحبت می کند به افراد جوان است.

“این است که من نمی خواهد می گویند انگ اما از آن است که در نوع خود از عنوان که آنچه در آن است,” او گفت:.

تری Buraas یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و یاور از لژیون آمریکایی در شرق چنگال می گوید که باشگاه نمی خواهد خود را استخدام هدف از 640 اعضای این گروه می ایستد و در حدود 620 در حال حاضر. با توجه به Buraas وجود دارد 63 نوشته های خود را در منطقه یکی از بزرگترین در کشور است که گسترش از مرز کانادا به Breckenridge, مینه سوتا در رودخانه از وپیتون.

زمانی که Buraas آغاز شد در این پست و در سال 2000 این منطقه تا به حال در مورد 13,000 اعضای. آن را به 8,000 امروز.

“آن را به سختی از مردم برای پیوستن به,” او گفت:. “شما فکر می کنم وجود دارد بسیاری از جانبازان وجود دارد اما وجود ندارد.”

Buraas با اشاره به کاهش اعضای فعال وظیفه نظامی پس از جنگ جهانی دوم زمانی که او گفت: 20 میلیون نفر از مردم در بازوها در مقایسه با 2 میلیون از جنگ اخیر. او گفت: لژیون فراهم می کند خدمات مراسم تشییع جنازه برای حدود 100 نفر در سال است.

“پست های بزرگتر مثل خودم ما وجود داشته باشد برای مدتی.” او گفت:. “کوچکتر: من یکی در منطقه است که دارای شش عضو است. … در نهایت که ارسال خواهد شد ناپدید می شوند.”

کاهش در عضویت و همچنین کاهش حمایت منجر به درآمد کمتر برای Legion که بدست آورده پول از حق عضویت بلکه از آن نوار و بازی. درآمد حاصل از بازی استفاده می شود برای فعالیت های خیریه از جمله ارائه کمک هزینه تحصیلی است. Burras گفت: زمانی که او شروع به در این پست گروه به دست آورده حدود 3.8 میلیون نفر در هر سال. این رقم کاهش یافته است و به حدود 3 میلیون دلار امروز است. او گفت که گروه خود را تنها می تواند به کمک یک درصد از این رقم بعد از کسر مالیات و هزینه.

“اگر وجود دارد $200,000 برای کمک مالی که در مورد آن,” او گفت:.

عضویت اقاقیا تسلیم یک گروه فراماسونها واقع در Kem معبد در مرکز شهر ساری بوده و در کاهش آهسته به گفته عضو ریچارد Bushaw. عضویت در حدود 900 در سال 1950 نیاز به ایجاد یکی دیگر از گروه های مالت تسلیم. ماسونی معبد میزبان چند دستور در آن محدوده از جمله بیشتر به رسمیت شناخته شده Shriners. او وجود دارد گفت: حدود 41 لژ در داکوتای شمالی انجام برخی از خوب دیگران نیست.

“در فارگو لژ هستند و به خوبی انجام می دهند” Bushaw گفت. “در ویللیستن آنها خیلی خوب انجام می دهند. آنها در حال ساخت یک ساختمان جدید در خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme