جلسات بازسازی تابلوهای

چند تخته که سقوط تحت کنترل اداری مختلف ادارات دولتی ارائه شد infructuous زیر جامو و کشمیر ساماندهی عمل آمد که به اثر از 30 اکتبر 2019. این تخته که عمدتا تحت کنترل اداری از قدرت تجارت و رفاه اجتماعی ادارات بودند دوباره در اوایل این سال است. این موضوع تا به حال بررسی شده است پس در بسیاری از جلسات کمیته دبیران رهبری توسط رئیس, منشی, قصد بودن در اوایل تشکیل تخته به طوری که آنها می تواند در سمت راست صورت جدی شروع طبق دستور. هدف اصلی در میان دیگر اهداف این است که این صفحات می تواند در تدوین و نهایی خود را سالانه حساب و ارائه نتایج مالی و اطلاعات لازم را در زمان. با این حال اما به تقدم و یا حتی پس از ممیزی. مهلت برای کل ورزش بیش از حد ثابت شد و توصیه درآمده است.
مشاهده شده است که این موضوع گرفته شده کاملا معمولی و مهلت ثابت توسط دولت پیدا شد تقریبا تمام بازسازی تابلوهای دور بودن از کافی به دلایل شناخته شده نیست. دولت در دادن اعتبار به مشکلات ایجاد شده در حساب کرونا – ویروس همه گیر و در نظر گرفتن عوامل مرتبط با آن در نظر, با این حال, در حال حاضر تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان مرداد ماه سال جاری که در آن زمان انتظار می رود که نه تنها جلسات منظم حداقل به عنوان بسیاری به عنوان مورد نیاز در زیر مجموعه قوانین و دستورالعمل برگزار خواهد شد اما حساب سالانه خواهد بود نهایی یا بسته و بدون هر گونه تاخیر. آن را سخت به درک که تقریبا همه UT ادارات باید در شک و تردید عمل خود اختصاص وظایف به تصویب رسید و غیرقابل تحمل بیهوده dallying رویکرد که منجر به تشکیل از تخته شدن کشیده تا پایان ماه فوریه این سال است و همچنین منجر به انجام تنها چند بخش است. تمام کسانی که در بخش های است که نمی تواند آن را بازسازی تابلوهای تنها در ماه مارس این سال که بخش بودند مجددا اخذ زیر اداری تحولات در سطوح بالاتر است.
تا تاریخ در نظر گرفتن جامع مشاهده موضوع مهم تحت مرجع آن را یافت که در بسیاری از موارد بازسازی تابلوهای نیست, تشکیل, جلسات تا تاریخ دوباره به بهانه شرایط ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.
در حال حاضر که پایان مرداد زمان آن است که همه این تمرین را به انجام کامل در تمام جنبه های آن است که امیدوار است که گسترش این جدول زمانی خواهد بود نه به دنبال اعطای هرگونه یکی به خصوص زمانی که به مانیتور با هر نگران بخش های اضافی از سرمایه گذاری بخش خواهد بود که “هماهنگی” اقتدار. قانونی, آنچه که لازم است بیشتر برای بازسازی تابلوهای غیر قابل مذاکره فنی به طور منظم به صورت دوره ای تشکیل جلسات برای تصمیم گیری های مهم. نیازی به اضافه کردن آن اهمیت فرض در پرتو اداری دبیر تقریبا تمام کلید بخش اعضای باقی مانده بر روی تخته دادن یک مزیت اضافه شده از مصرف جمعی تصمیم گیری به سرعت. ممکن است به ذکر است که مهلت برگزاری این جلسات توسط بازسازی تابلوهای شد 15 فوریه سال جاری که آخرین مهلت بود و اجازه تبخیر در هوا. که از اعطای آخرین فرمت به پایان ماه اوت سال جاری به عنوان یک طبیعی و اداری ناروايي بود که abided و لازم الاجرا در همه نگران است. اما می تواند یک عصر داوطلبانه تلاش های UT ادارات سپیده دم در و راه رفتن یک گام اضافی و یا یک ساعت فوق العاده داده می شود فرصتی هر چند در بسیار منظم برای مثال در رابطه با مسائل به عنوان مرجع در جامو و کشمیر? اما تغییر زمان و قریب الوقوع نیاز به پذیرش و سازگاری و به کشورم در آینده بسیار نزدیک باید به طور خودکار آن را به عنوان بخشی از وظیفه. بهتر است که گاه به گاه روش و بیهوده dallying تاکتیک در ادارات دولتی بودند زودتر از بعد شروع به دلسرد می شود در نظر گرفته و خطر ناک در روش های متعدد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>