دیدار با تشویق پدربزرگ و مادربزرگ پشت گرفتن دختران تیم بسکتبال موفقیت

گرفتن N. D. — ساکنان در لوتری غروب خانه در گرفتن شروع کردم به پر کردن فعالیت های اتاق 30 دقیقه زود به مطمئن شوید که آنها تا به حال بهترین صندلی در خانه.

موفقیت Grafton دبیرستان بانو اخلال گران بسکتبال تیم به ارمغان آورده است تعدادی از ساکنان در این خانه سالمندان هم.

“من حتی نمی دانند وجود دارد شش مادربزرگ اینجا” ساکن رنه Bjerke توضیح می دهد.

پنج تا از آنها بزرگ و مادربزرگها به دختران در این تیم است. پس از سفر می تواند دشوار آنها در حال خوشحالم که این بازی در صفحه نمایش بزرگ به طوری که آنها می توانید آنها را تشویق به در.

“این درست مثل شما هستند سمت راست وجود دارد با آنها گفت:” ساکن هلن شوماخر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من فقط دوست دارم گوینده زمانی که او اعلام نام. من نمی توانستم باور بود که من نوه من فقط هیجان زده به مرگ است. من نمی تواند شادتر” گفت: Bjerke زیر گوینده رفتن را از طریق صف شروع.

پس از سر و صدا از گروه به عنوان بازی شروع آنها بیش از حد قرار داده و در خود بازی چهره — مشاهده با شدت و گاه به گاه با تشویق و یا لرزش از pom-pom.

به عنوان شکست نخورده ترنتون تیم آغاز شده و به کوه باز گشت به بچه و grandpas کردم عصبی است.

“اگر آنها را در بازی های قهرمانی تمام جهنم را شل” Bjerke گفت.

حتی پس از پیوند های جدید است که در مورد رتبه بندی اما یک تیم جدید از دوستان در خانه سالمندان است که باید یک بازی دیگر هم به عنوان بانوی اخلال گران را برای خود دوم دولت عنوان شده است.

“این درست مثل ما هستند و خانواده” شوماخر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>