دیدار اماتور, مدل: چاق پرنده کوچک با بازی در نقش میکی و مینی فراری راه آهن

هیچ کس را دوست دارد جناس ها و کلمه پخش بیش از والت دیزنی Imagineering و تیم خلاق در پشت جدید میکی و مینی فراری راه آهن است تا با واقعی humdinger جدید بی راهه سوار تاریکی آینده به دیزنی لند و دیزنی استودیوهای هالیوود.

دیدار اماتور, مدل — یک کمی چاق نارنجی پرنده که نقش یک نقش بازیگران جدید میکی و مینی فراری راه آهن debuting در مارس 4 در استودیوهای دیزنی هالیوود در فلوریدا و در میکی Toontown در دیزنی لند در سال 2022.

اولین تم پارک سوار تا به حال اختصاص داده شده به میکی ماوس را سواران در یک هرج و مرج سفر سرنشین یک قطار فراری که برخورد طوفان, آبشارها و stampeding گاو نر.

همچنین نگاه کنید به: چرا شده است وجود دارد هرگز یک میکی موس سوار شدن در یک Disney theme park

اماتور, مدل یک تایپی نیست. دیگر نه حداقل.

“هنگامی که ما طراحی شخصیت وجود دارد یک غلط املایی,” والت دیزنی Imagineering کوین Rafferty گفت. “نام اصلی او چاق بود اما به جای دو ب دو تو را و آن گیر کرده است.”

اماتور, مدل, نام تلفظ “جویدن-زنبور عسل.” این اشتباه اماتور, مدل به نظر می رسید بهترین نام برای یک پرتقال کوچک پرنده با یک چاق, بژ, صورت, طلا, منقار و چشم های سیاه و سفید که flits در اطراف یک قطار. آن را دریافت ؟ چو اماتور, مدل.

Imagineering دارای یک شیفتگی با بد puns و هوشمندانه کلمه بازی می کند. اصلی دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی پر شد با آنها را زمانی که آناهایم پارک با کالیفرنیا فرهنگ پاپ تم باز به سخت بررسی در سال 2001. به یاد داشته باشید Reboundo ساحل بسکتبال بازی شیر یا خط مرد کلاه n’ کلاه ساحل فروشگاه و کالیفرنیا فریاد’ coaster غلتکی? وجود دارد فرز-r-r بانک بستنی بیکر زمینه نانوایی و برای تلفن های موبایل & Dine دادگاه مواد غذایی. Imagineering عاشق مالیبو جناس بسیار آنها از آن استفاده می شود دو بار در Maliboomer رها کردن برج و مالیبو-Ritos eatery.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی جدید میکی و مینی فراری راه آهن بافت 2 داستان به 1 سوار

اماتور, مدل یکی از چند شخصیت جدید ایجاد شده برای فراری آهن.

“ما تعداد زیادی از شخصیت های جدید” Rafferty گفت: در طی یک مصاحبه در استودیوهای دیزنی هالیوود.

به عنوان یک مدیر خلاق مدیر اجرایی در Imagineering, Rafferty نظارت در کار میکی و مینی فراری آهن. Rafferty کمک تصور و طراحی و نظارت بر ایجاد تعدادی از جاذبه های دیزنی از جمله رادیاتور اسپرینگز روروک مخصوص بچه ها, داستان اسباب میدوی شیدایی, Twilight Zone برج از ترور میکی Philharmagic و پیدا کردن نمو زیردریایی سفر.

اماتور, مدل در اصل پیش بینی شده به عنوان بازیکن کمی در پس زمینه که نقش برجسته تر شد که توسعه و پیشرفت در جاذبه.

“ما یک صحنه در جاذبه است که مورد نیاز برخی از مخلوقات” Rafferty گفت. “اماتور, مدل قرار بود فقط به بخشی از محیط.”

فراری راه آهن تیم خلاق توسعه backstory برای پرنده و داد اماتور, مدل بیشتر از یک نقش بازیگران در سوار شدن.

“اماتور, مدل آهنگ-و-رقص پرنده” Rafferty گفت. “او هام. هنگامی که او پرواز را از لانه آنچه که او واقعا می خواستم برای انجام بود سر به برادوی است.”

همچنین نگاه کنید به: عکس های هوایی نشان می دهد میکی و مینی فراری راه آهن سوار تاریکی ساخت و ساز در دیزنی لند

می تواند اماتور, مدل بعدی نوزاد Yoda? را کمی نارنجی پرنده به سحر و جادو پادشاهی محبوب نارنجی پرنده یک اجرا برای پول خود را? باید دافی خرس نگران شود ؟

دیزنی جهان فکر می کند اماتور, مدل خواهد بود به اندازه کافی محبوب پس از میکی و مینی فراری راه آهن آغاز بکار که پارک کالا بخش نورد مخمل خواب دار عروسک و یک کیف پول در داستان تازه رو پرنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>