دیدار 3 از زنان در رقابت ملکه مریم کوهستانی بازی

این باستان بازی یک قبل از مکان نما به بازی های المپیک مدرن و آنها همه در مورد قدرت بدنی و چابکی و مهارت و پرتاب واقعا سنگین چیزهایی که واقعا دور و بالا.

مردان و زنان به رقابت در 27 سالانه اسکاتلندی جشنواره & بین المللی کوهستانی بازی در ملکه مری در ساحل طولانی این آخر هفته.

آنها را به رقابت در رویدادهای مختلف از جمله caber پرتاب چکش پرتاب بافه بازی شیر یا خط و قرار دادن شات دومی که شبیه به سنتی و میدانی شات قرار داده است.

فوریه. 15-16 رقابت در کوئین مری که ساخته شد در کلیدبنک اسکاتلند در دهه 1930 نیز شامل جشن همه چیز اسکاتلندی با هایلند, رقص, bagpipers اسکاتلندی قبیله و فروشندگان به علاوه غذاهای سنتی مانند bangers و مش دودی ماهی قزل آلا و haggis خدمت در سراسر جشن است.

اما این بازی است آنچه در آن همه مورد است.

بنابراین برای رسیدن به رقابت در اینجا سه ورزشکاران زن به نگه داشتن چشم خود را در طول تعطیلات آخر هفته.

ورزشکار Jarvina Routt خواهد شد رقابت در حوادث متعدد کوهستانی بازی آخر هفته آینده در کوئین مری???s اسکاتلندی جشنواره Feb. 15-16, 2020. این علائم Routt را در سال پنجم از رقابت او به عنوان دیده می شود در اینجا نشان دادن وزن برای فاصله انداختن در ساحل طولانی در پنج شنبه, فوریه.6, 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

Jarvina Routt

زادگاه: بونا پارک

سن: 32

چگونه او کردم به ورزش: Routt شده است یک ورزشکار تمام زندگی خود را و رقابت در دو و میدانی در کالج. اما پس از او در کالج حرفه ای انجام شد و یک دوست خانوادگی کشف یک ورزش او فکر او می تواند تسلط.

“شوهر من بهترین دوست اسکاتلندی است و او در (اسکاتلند) جشنواره و آن را فقط کلیک با او. او به شوهر من یک تماس و گفت: من فکر می کنم همسر شما خوب خواهد بود در این” او گفت:. “من آن را امتحان کنید و پس از اولین مسابقه من بود و تقریبا قلاب,” او گفت:.

بهترین رویداد: Routt است به ضرب و شتم زمانی که می آید به پرتاب وزن است که مورد تا چه حد و چگونه بالا شما می توانید با پرتاب یک واقعا سنگین وزن است.

“من فقط باید یک مقدار زیادی از سرعت پشت سر من و کشش سریع,” او گفت:.

Routt می توانید پرتاب 14-پوند وزن حدود 72 پا و یک 21-پوند وزن حدود 50 فوت است. و چگونه بالا ؟ او می تواند پرتاب 21-پوند وزن حدود 17 تا پا و یا در هوا بیش از یک بار.

Mikaela سالیوان

محل تولد: شهر فینیکس, آریزونا

سن: 36

چگونه او کردم به ورزش: سالیوان بود که یک ورزشکار و میدانی در دانشگاه خارش به رقابت پس از فارغ التحصیلی. بنابراین صاحب یک رایانه سالن که در آن او کار می کرد پیشنهاد کرد که او اتمام بازی های هایلند عمل اتفاق می افتد در این نزدیکی هست و این همه از آن زمان.

“من در خارج وجود دارد به مانند چهار ساعت و لبخند زد کل زمان بود و من مانند “بله ما میخوایم این کار را انجام’,” او گفت:. “من فقط همیشه دوست داشتم پرتاب سنگین چیزهایی که در اطراف” او گفت:.

بهترین رویداد: بهتر نگاه کردن Thor چون سالیوان همه چیز در مورد پرتاب چکش. او دارای رکورد جهانی برای 12 پوند پرتاب چکش که او می تواند بازی شیر یا خط بیش از 93 و او می تواند پرتاب 16 پوند چکش حدود 73 ،

سارا فلمینگ

زادگاه: Raleigh, North Carolina

سن: 47

چگونه او کردم به ورزش: فلمینگ توصیف خودش را به عنوان یک “وحشتناک ورزشکار در دبیرستان” بود که در راهپیمایی باند و اسب آموزش دیده در طول سال.

“من واقعا فکر می کنم من هرگز قادر به یک ورزشکار اما پس از آن من شروع به آموزش قدرت به عنوان یک بزرگسال,” او گفت:.

که در نهایت منجر به قدرت بلند کردن مسابقات و مربیگری شغل. یک دوست پیشنهاد او سعی کنید پرتاب وزنه در اطراف در بازی های هایلند تمرین و او تا به حال یک انفجار. فلمینگ نیز یک زیست شیمیدان بنابراین او را به خود جلب فیزیک پشت این ورزش است.

“اگر شما را در درک چگونه کار روش شما در واقع می تواند فراتر از انتظارات شما قدرت عاقلانه” او گفت:.

بهترین رویداد: فلمینگ بهترین رویداد است بافه بازی شیر یا خط که شامل استفاده از یک چنگال برای پرتاب یک کرباس کیسه پر از کاه بیش از یک نوار افقی. او می تواند پرتاب 10-کیسه پوند بیش از 24 فوت نوار است که بسیار بالا است. اما طرح او این است که به وای مخاطب اما به ماندن بی سر و صدا در وسط بسته و کسب امتیاز کافی در تمام دسته بندی ها به پایان نزدیک بالا در پایان. “اگر شما سازگار در سراسر هیئت مدیره است که من به طور معمول هستم, من تا به حال بازی که در آن من هرگز قرار داده شده بیش از چهارم یا پنجم در یک کلاس و به پایان رسید تا با قرار دادن دوم به طور کلی,” او گفت:.

اگر شما بروید

وقتی که: Feb. 15-16

که در آن: ملکه مری 1126 ملکه بزرگراه لانگ بیچ

بلیط: 25 دلار در پیشبرد $30 در درب کودکان سنین 4-11 $15 در پیشبرد $20 در درب. VIP شروع می شود در $45 برای بزرگسالان و 35 دلار برای کودکان.

اطلاعات: queenmary.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.su

دانلود مقاله رایگان