دستیاران پزشکی تقاضای ورود در روند ثبت نام

Medical Assistants protesting at Press Colony Srinagar. -Excelsior/ Shakeel
دستیاران پزشکی معترض در مطبوعات مستعمره سرینگر. -اکسلسیور/ شکیل

Excelsior خبرنگار
سرینگر ژوئن 9: دستیاران پزشکی امروز خواستار گنجاندن در مراحل ثبت نام توسط اداره مرکزی داروسازی عمل به منظور به دست آوردن مجوز.
نمرات از جمله جزوات برگزار شد در اعتراض به اینجا جایی گفتند که پزشکی دستیار دیپلم ثبت نشده است توسط داروخانه شورای هند به دلیل که آنها قادر به ثبت نام و اخذ مجوز است.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
“ما در مواجهه با تعدادی از مشکلات پس از 4-5 ماه گذشته ما به طور مداوم به اعتراض علیه بی عدالتی اما این بسیار مایه تاسف است که می گویند که تا کنون ما نیست که دیده می شود هر بیانیه در مورد این موضوع از UT دولت” جزوات گفت.
مربوط به ذکر است که در اینجا پس از J&K تبدیل شد به یک UT دولت داروسازی شورای قوانین رو لغو کرد به جای این که هند داروسازی شورای قوانین در حال اجرا در J&K.
در اطراف وجود دارد 20,000 جمله دارندگان دیپلم—که برخی از آنها هنوز هم به دنبال همان. این جزوات گفت که آینده خود را در خطر است.
آنها گفتند که حداکثر تعداد دانش آموزان متعلق به خانواده های طبقه متوسط که نمی توانیم درجه است. “ما در حال حاضر صرف 2-3 سال و lakhs روپیه در این مدرک در حال حاضر ما نمی توانیم بیشتر,” گفتند.
آنها گفتند که در آخرین آنها در حال ساخت فروتن درخواست به UT دولت به ویژه رئیس UT LG به مهربانی نگاه در این زمینه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که آینده 20,000 جوانان را می توان نجات داد.

مقاله قبلینمی آزار و اذیت معامله گران بیش از پارکینگ موضوع: CTF
مقاله بعدیPCB مسائل نشان می دهد علت توجه به مكارم سازمان توسعه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>