McIlroy Johnson, تیتر خیریه بازی برای COVID-19 امداد

واشنگتن, مه 4:
Rory McIlroy و داستین جانسون تیتر یک $3 میلیون خیریه بازی برای COVID-19 امداد که به مناسبت اول زنده گلف در تلویزیون پس از همه گیر تعطیل ورزشی در سراسر جهان است.
مه 17 بازی برگزار خواهد شد در سمینول باشگاه گلف در جنوب فلوریدا یک افسانه البته در امتداد اقیانوس که در آن بن هوگان هنگامی که آماده برای کارشناسی ارشد. آن است که به تلویزیونی با شبکه NBC از جمله گلف کانال های Sky Sports و PGA Tour جهانی تلویزیون همکاران.
از آن خواهد شد اولین رویداد گلف در سمینول نشان داده شده در تلویزیون.
McIlroy و جانسون عمده قهرمانان رسیده اند No. 1 در جهان خواهد بود همکاران در یک پوسته دیدار مقابل Oklahoma State alumni Rickie فاولر و متی ولف.
McIlroy و جانسون در حال بازی برای پرستاران آمریکایی بنیاد در حالی که فاولر و ولف در حال بازی برای CDC پایه و اساس است. این مسابقه با عنوان “TaylorMade رانندگی امداد.” تمام چهار بازیکن را تایید معاملات با TaylorMade.
McIlroy در حال حاضر شماره 1 و حاکم PGA Tour بازیکن سال, اعلام کرد از بازی در “امروز” نشان می دهد با کارسون دالی با آنها McIlroy یک پادکست.
او در توصیف آن به عنوان یک فرصت برای “آیا یک بخش کوچک به جمع آوری پول و افزایش برخی از آگاهی است.”
تایگر وودز و فیل مایکلسون در حال بازی یک مسابقه نمایشگاه با NFL نوابغ تام بردی و Peyton Manning هر چند جزئیات هنگامی که و که در آن است که بازی را باید اعلام نشده است.
زنده گلف گذشته در تلویزیون دیده می شود در مارس 12, دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان. این مسابقات لغو شد که شب و اولین گلف باز خواهد گشت ژوئن است 11-14 در استعمار در تگزاس است.
دوره های گلف در پالم بیچ شهرستان که در آن هر چهار بازیکنان زندگی می کنند بسته شد تا در اواخر هفته گذشته است. McIlroy گفت که او تا به حال رفته برخی از هفت هفته بدون بازی تا به خارج از محدوده چند روز پیش.
برخی از جزئیات این سمینول بازی هنوز در حال کار کردن به عنوان آن مربوط به شیوه های ایمن. مقامات می گویند تماشاگران اجازه داده نخواهد شد.
همراه با 3 میلیون دلار به دو گروه کشاورزان بیمه متعهد شده است مبلغ 1 میلیون دلار برای یک birdies و عقاب استخر که به نفع “خود را ورق” یک سازمان خیریه کمک به بهداشت و درمان کارگران است. PGA Tour است که راه اندازی یک “text-to-donate” طرح آنلاین اجازه می دهد تا بینندگان را به کمک های اضافی. (سازمان)

مقاله قبلیچهل در میان بهترین در جهان می توانید با استفاده بهتر از چین: Ahmed Mushtaq
مقاله بعدیآن بشریت در برابر ویروس : بوریس

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>