McFeely: Heitkamp تایید بایدن گفت: North Dakota مهم در انتخاب دموکراتیک نامزد

دلایل Heitkamp حمایت بایدن بیش سوسیالیستی برنی ساندرز به طور کلی آنچه شما می خواهم انتظار از جمله اما نه محدود به این واقعیت است که بایدن نیست سوسیالیستی.

“او ندارد و فقط بحث در مورد کار مردم است — او کار مردم است. او می داند آنچه در آن می خواهم به قادر به پرداخت صورتحساب مواد غذایی. او سابقه زیادی مانند معدن; ما می آیند از شرایط مشابه است. او می داند آنچه در آن مانند به کار و باید به دوش هنگامی که شما به خانه از محل کار” Heitkamp گفت.

Heitkamp معتقد است بایدن را حداقل با توجه به روستایی امریکا یک ایده او را موعظه شده است که دموکراتها باید انجام دهید در صورتی که امید به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و شاید پیروزی اکثریت در سنا است. پس از از دست دادن خود را بسازید به کوین کرامر در 2018, Heitkamp اختصاص داده شده زمان خود را به وکالت از طریق یک کشور پروژه.

دموکرات ها و به خصوص خود را در سال 2016 نامزد هیلاری کلینتون و مبارزات انتخاباتی او را نادیده گرفته روستایی امریکا از سال 2008 و Heitkamp معتقد است که هزینه آنها از صمیم قلب. هدف او این است که به فشار دموکرات ها را به دوباره مدافع روستایی مسائل به امید پیروزی رای دهندگان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اساسا او معتقد است سیاست های دموکراتیک هستند بهتر است برای مناطق روستایی است.

به او شک در حال حاضر شرکت شامل Heitkamp می گوید او را باور نمی کند او را تبدیل به یک دولت مانند داکوتای شمالی از قرمز به آبی. منظورم این است که دولت همچنان به حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به لحن بیشتر از 60 درصد است. اگر تجارت خود را از جنگ و خسارت آن را ناشی از به کشاورزان نیست به اندازه کافی به نوبه خود داکوتای شمالی در برابر تهمت هیچ چیز خواهد شد.

Heitkamp می گوید هدف او این است که به دموکرات ها یک گزینه قابل دوام برای رای دهندگان روستایی شاید به اندازه کافی به پوست برخی از مردمی دور از جمهوریخواهان.

پس چرا تایید بایدن در حال حاضر ؟

“من فکر می کنم دولت مانند داکوتای شمالی می تواند انجام بسیاری از نظر شتاب جو ساخته” Heitkamp گفت. “بیایید ببینید که اگر او می تواند نگه داشتن این رفتن جمعه و یا اگر برنی می توانید چیزی به آن را متوقف کند. و اگر حرکت نگه می دارد برای جو بایدن سپس شاید آن زمان ما به یک نامزد و شروع به دنبال به جلو.”

خواهد بود که مخالف آنچه کلینتون و حزب دموکرات را در سال 2016. آن را هزینه آنها را در انتخابات عمومی ،

داکوتای شمالی firehouse قفقاز هستند سهشنبه, مارس 10. دولت خواهد بود یکی از شش ساخت یک انتخاب است که روز به روز بر حزب دموکرات نامزد. جایزه بزرگ است میشیگان 125 نمایندگان اما حتی داکوتای شمالی 14 نمایندگان را به معنی.

ساندرز خرد کلینتون در داکوتای شمالی در سال 2016 برنده 64 درصد از منطقه داشت. کلینتون برنده فقط 25%. اگر بایدن می تواند داکوتای شمالی از ساندرز که به طور سنتی انجام می شود و با روستایی سفید دموکراتیک رای دهندگان ممکن است سیگنال که ساندرز ندارد قابل دوام مسیر رو به جلو است.

به عبارت ساده, جمعه می تواند بایدن حذفی پانچ و داکوتای شمالی می تواند نقش بازی کند.

“اگر شما یک روستایی دموکرات و شما باید برای رفتن به کافی شاپ روزمره و در مورد نحوه شنیدن دموکرات ها در حال قرار دادن یک سوسیالیست در انتخابات یا که همه دموکرات سوسیالیست جو بایدن خواهد بود به مقابله با آن” Heitkamp گفت.

و اگر بایدن می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان روستایی در داکوتای شمالی حداقل بیش از کلینتون و یا ساندرز که است که می گویند او نمی تواند بهتر است درخواست تجدید نظر به رای دهندگان روستایی در پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین?

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آن سه متحده توسط یک ترکیب 80,000 آرا در سال 2016 از جمله تنها 10,000 آرا در میشیگان. برنده شدن در آن سه متحده به تهمت 46 آرا. اگر کلینتون به حال کسانی که برنده متحده, او می خواهم که برنده انتخابات ریاست جمهوری.

این یک مسابقه برای 270 آرا و Heitkamp در میان بسیاری دیگر معتقد است که بایدن به دموکرات ها بسیار بهتر شانس برای رسیدن به آنجا از Sanders.

به همین دلیل #JoeMentum و نقش داکوتای شمالی قفقاز را در آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>