McFeely: رژیم صهیونیستی است. Walz, مینه سوتا, دریاچه های کشور می گوید ND کابین صاحبان خانه بمانند

این پیام از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و برخی از رهبران در مینه سوتا دریاچه های کشور که در آن بسیاری از داکوتای شمالی ساکنان کابین.

آنها درخواست تمام کابین صاحبان نشستن تنگ و در نور از این بیماری همه گیر.

در یک تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه, آوریل 9 Walz گفت: او نمیخواهد داکوتای شمالی از مردم از رفتن به دریاچه مینه سوتا به عنوان دولت تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus توسط پناه در محل. فرماندار همچنین نمی خواهند Minnesotans رفتن به داکوتای شمالی کابین.

“من فقط می خواهم برای روشن باشد. دوستان ما در داکوتای شمالی هستند که با این مشکل اما همه ما نیاز به در همان صفحه” Walz گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شده است وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست و چه تشویق و چه وقتی که می آید به سفر بین متحده است. مینه سوتا تحت Walz جهت یک پناهگاه در محل سفارش شده است که تمدید تا زمانی که ممکن است 4. داکوتای شمالی تحت بورگوم جهت به رد تماس برای ساکنان آن به پناهگاه در محل.

داکوتای شمالی در روز چهارشنبه نشان داد, سفر به دریاچه مینه سوتا کابین قابل قبول بود چرا که آن را به عنوان خارج از منزل و فعالیت های تفریحی.

Walz و رهبران در مینه سوتا دریاچه های کشور صورت گرفت ، فرگس فالز شهردار بن Schierer و Otter Tail County هیئت رئیس کمیسیون لی Rogness گفت: کابین صاحبان — که آیا آنها از North Dakota, مینه سوتا یا هر جای دیگری — باید در خانه بمانند.

نگرانی های خود را همان کسانی که ابراز در روستایی در ایالت مینه سوتا مناطق با لیکس: آنها باور دارند که خود را به طور کلی جمعيت مسن تر بیشتر در معرض خطر این ویروس و آنها نگران هستند که آیا خود را در بیمارستان می تواند رسیدگی سنگین هجوم بیماران.

پیام: خانه بمانند.

“ما مشتاقانه منتظر استقبال از ما ساکنان فصلی به منطقه ما هنگامی که ما از طریق این بسیار مهم فاز در مبارزه با COVID-19,” Schierer گفت. “ما اکو مشاوره از ما محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شهرستان ما بهداشت عمومی و دولت ما در بخش بهداشت و درمان در ترغیب مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس و حد بار ما بیمارستان های روستایی. ما جمعیت روستایی هستند و به طور متوسط بیشتر از اساسی شرایط بهداشتی است که منجر به عوارض جدی با این بیماری است. ما همه به دنبال به جلو برای تابستان, اما ما نیاز به این چند هفته آینده به طور جدی.”

Rogness گفت: این شهرستان است که صدها دریاچه ها و هزاران نفر از کابین پشتیبانی از Walz باشد.

“ما می خواهیم که همه ما کابین صاحبان آیا آنها از داکوتای شمالی یا, مینه سوتا, تاخیر در آمدن به اینجا. ما فقط درخواست برای تاخیر احتمالا برای یک زن و شوهر از هفته” Rogness گفت. “ما در حال پرسیدن که شما به دنبال فرماندار سفارش. ما همه در این با هم. ما باید به صاف که منحنی.”

Rogness گفت: اگر کابین صاحبان نگران اموال خود را, آنها می توانند تماس Otter Tail County کلانتر و درخواست که یک معاون در آن چک کنید.

لحن بسیار کمتر بود شرکت در دیترویت لیکز و بکر شهرستان یکی دیگر از محبوب دریاچه منطقه. دیترویت لیکز شهردار مت Brenk از طریق یک سخنگوی معوق به بکر شهرستان است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در این شهرستان اذعان فصلی صاحبان املاک و خواست “هر کس مطابق با هدایت” در Walz اقامت-در-خانه اجرایی سفارش.

“ما نیاز به پیروی از قوانین است که آن را مهم به انجام بخشی از ما برای کاهش اوج این بیماری همه گیر” شهرستان کمیسر همین Skarie گفت: در انتشار.

شهرستان کمیسیون صندلی بن Grimsley صدا باز تر به مردم بازدید از کابین خود.

“ما می خواهیم مردم را به فکر می کنم به طور مستقل و به تصمیم گیری است که آنها احساس می کنید بهترین راه حل برای آنها و خانواده های آنها” Grimsley گفت. “سپس هنگامی که آنها را به کسانی که تصمیم گیری های, هر, هستند, ما می خواهیم آنها را به پیروی از قوانین.”

بحث بر سر اینکه آیا مردم باید سر دریاچه ها و یا در خانه بمانند و در طول همه گیر است که یک مشترک در مینه سوتا است.

Walz زودتر لغو فرماندار مینه سوتا انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری بازکن رویداد برنامه ریزی شده در اوایل مارس برای Otter Tail County گفت که Minnesotans باید لذت بردن از خارج از منزل را به خانه هنگامی که آن را انجام می دهند.

برخی از مینه سوتا شمالی استان ها خواسته اند که کابین صاحبان ماندن تا زمانی که اوج این بیماری همه گیر عبور می کند. کوک کانتی در شمال شرقی مینه سوتا بمب مسدود کردن آن با بزرگراه اصلی برای متوقف کردن مردم از شهرهای دوقلو و دلوت از ورود.

“من فکر نمی کنم سفر به طور کلی عاقلانه است راست, در حال حاضر,” Walz گفت. “من قطعا نه تشویق مردم برای رفتن به داکوتای شمالی و یا در جای دیگر. من مردمی تا شمال در مینه سوتا نگران مردم در حال حرکت است. ما فکر می کنیم بهتر است به پناه نزدیک به خانه. شما می توانید بیرون بروید اما نه به سفر و دیگران درگیر با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>