Mayville دولت تبدیل به تکنولوژی به استخدام بازیکنان فوتبال

لارسون اذعان می کند او تا به حال برخی از ابتلا به انجام به منظور پر کردن فهرست برای سال 2020 فصل است.

دستیار مربیان لوگان لوی و اریک Tonkin 18 تعهدات شفاهی قبل از Larson استخدام شد. اما نیاز شد بیشتر است.

“فهرستی از ما بود و در 34 در پایان فصل گذشته” لارسون گفت. “اعداد نیست و برای این دو قبلی استخدام سال, بنابراین ما تا کنون هشت توپ. هجده بود یک شروع خوب اما هیچ جا در نزدیکی جایی که ما نیاز به.

“ما شروع به استخدام روز ما به اینجا رسیدیم. برای اولین بار ما می خواستیم تا مطمئن شوید که کودکان و نوجوانان مرتکب ثبت خواهد. سپس ما به آمار زمین در حال اجرا است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

استخدام بیشتر مانع در اواسط ماه مارس. این COVID-19 همه گیر تعطیل مدرسه. در جلسات حضوری و پردیس بازدید شده اند مجاز است.

لارسون و کارکنان خود را تبدیل به فن آوری است. ارتباطات از راه دور مانند اسکایپ و زوم جایگزین شخصی بازدیدکننده داشته است.

از طریق وسایل مختلف فن آوری و رسانه های اجتماعی Mayville, دولت, استخدام, کلاس تا 34. لارسون انتظار بیشتر خریدهای در هفته های آینده. علاوه بر این ستاره های دنباله دار را آغاز فرآیند استخدام برای سال آینده سالمندان است.

“من می خواهم استفاده از اسکایپ یک بار در زندگی من” از 28 ساله لارسون گفت. “من هرگز شنیده از زوم. ما تا به حال به شکل آن همه در عجله بسر می رسانید.

“من خوش شانس بود به بچه ها در کارکنان که با آن آشنا بودند (تکنولوژی) و قادر به گرفتن من است.”

به جای بازدید از مدارس برای دیدار با سربازان بالقوه و مصاحبه انجام شد در اسکایپ و زوم با ورزشکاران و خانواده های آنها. اگر یک پتانسیل جذب نشان داد علاقه به امضای او گرفته شد در یک تور مجازی از دانشگاه از طریق آی فون.

با وجود این موانع از همه گیر لارسون اضافه کرده است 14 استخدام اصلی گروه signees.

East Grand Forks ارشد بالا بوده است قوی استخدام مدرسه به عنوان موج سبز سالمندان جولیان بنسون و جیمز, دانمارک, Micaiah پترسون اندرو Roufs و ناتان Willett همه را امضا کرده اند. معتاد به اسب دوانی سالمندان Jaxen فلمینگ, Colton Ratchenski و تنر Urlaub نیز امضا کرده اند.

“ما باید 25 بچه ها از متحده North Dakota, مینه سوتا و داکوتای جنوبی” لارسون گفت. “من سعی کردم به تماس به عنوان بسیاری از مربیان به عنوان من می تواند از آن سه متحده است.

“ما باید به مدارس دیده می شود وجود دارد و نشان می دهد چشم انداز ما. ما باید برای قرار دادن یک حصار در اطراف حیاط خلوت ما برای به دست آوردن بچه ها از یک و نیم ساعت رانندگی از مدرسه ما در هر جهت است.”

فن آوری شده است یک خیابان دو طرفه است.

توییتر تبدیل به یک تکه بزرگ از فرایند استخدام لارسون گفت: به عنوان ورزشکاران در حال رسیدن به Mayville دولت و مربیان است. برجسته کردن نوار در حال ارسال به ستاره های دنباله دار. لارسون برآورد این هفته او باید زوم کنفرانس تلفنی با 15 ورزشکاران است.

“من هنوز هم فکر می کنم که برای بچه های محلی, هیچ چیز ضربان نشستن و صحبت کردن با آنها” لارسون گفت. “اما رفتن به جلو (تکنولوژی) قطعا تغییر برخی از ما استخدام. این چیزی است که ما در آینده استفاده کنید. این ساخته شده است که ما بیشتر سازگار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>