کلینیک مایو گزارش درآمد حاصل از $13.82 میلیارد

درمانگاه منتشر شد و به طور مستقل حسابرسی گزارش مالی سالانه پنج شنبه همراه با یک جداگانه مطبوعاتی از کلینیک مایو رهبری است.

درآمد خالص عملیاتی در صدر $1 میلیارد دلار برای اولین بار در کلینیک ، که از $617 میلیون دلار در سال 2018 با توجه به این سال گزارش.

“2019 شد یک سال از رشد قابل توجه و سرمایه گذاری مجدد در کلینیک مایو ماموریت” رئیس جمهور و داکتر Gianrico Farrugia گفت: در آزادی مطبوعات.

معرفی جدید حسابداری استاندارد مربوط به 89 میلیون دلار “سود اعتباری” برای بازنشستگی-هزینه های مربوط به معنی برخی از گزارش 2018 مالی شده اند محاسبه در این سال گزارش حسابرسی. از 89 میلیون دلار بود دوباره طبقه بندی شده از درآمد عامل به غیر عامل اجازه می دهد تا مقایسه بین سال.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

از کل درآمد خدمات پزشکی به رهبری راه را با $11.6 میلیارد, یک 9.3 درصد افزایش نسبت به سال گذشته.

پزشکی درآمد حاصل از قرارداد و یا سنتی پرداخت بیمه hit $6.9 میلیارد دلار 6.25 میلیارد دلار است.

پرداخت از مدیکر به رشد $2.8 میلیارد 11.9% از $2.51 میلیارد دلار در سال 2018 است. درآمد حاصل از “دیگر از جمله خود پرداخت” کمی کاهش یافته است به $1.46 میلیارد دلار در سال 2019 از $1.51 میلیارد از سال قبل است.

پزشکی پرداخت شد $379 میلیون دلار 326 میلیون دلار در سال 2018 است. کلینیک مایو گزارش شده است که پرداخت از سوی دولت برای “مدیکید و بی بضاعت برنامه مراقبت” را پوشش نمی دهد $494 میلیون از هزینه برای خدمات.

مقدار است که در کلینیک مایو صرف موسسه خیریه “مراقبت” رشد 23 درصد به $96 میلیون دلار در سال 2019 از $78 میلیون دلار در سال 2018 است.

کلینیک مایو درآمد از آن “متنوع منابع درآمد” و یا برای سود عملیات مانند مایو کلینیک آزمایشگاه و کلینیک مایو سرمایه گذاری شد $1.29 میلیارد 8.1% از محاسبه دوباره 2018 مالی.

در سال 2019, کلینیک مایو گزارش درمان بیش از 1.2 میلیون نفر. به طور کلی تعداد بيماران در سه دانشگاه در راچستر آریزونا و فلوریدا.

“… در آن سایت مقصد تعداد جراحی کاشت رشد 12 درصد فولاد موارد افزایش 3.6 درصد و بیمارستان پذیرش رشد 2.1 درصد” کلینیک مایو سخنگوی زنجبیل Plumbo گفت: این صبح است. “مایو کلینیک سلامت سیستم حجم پایین کلی. نصب و راه اندازی حماسه الکترونیکی مدارک پزشکی به ما می دهد دقیق تر تعداد منحصر به فرد برای بیماران از بین بردن برخی از تقلید از سوابق. ما شاهد رشد بیشتری در تعداد بیماران مبتلا به مجتمع پزشکی نیاز دارد و رشد برای کسانی که به دنبال کمتر پیچیده مراقبت است.”

برخی از روستایی مایو کلینیک سلامت, سیستم, سایت, مانند Waukon آیووا و لا هلال احمر بسته در سال 2019 در حالی که دیگران مانند آلبرت لی کاهش خدمات. کلینیک مایو انجام سرمایه گذاری 11 میلیون دلار برای افزایش خدمات در آستین برای پوشش بیماران در آلبرت لی منطقه است.

حامیان اهدا $549 میلیون به غیر انتفاعی کلینیک مایو در سال 2019 از سال قبل است.

در حالی که کلینیک مایو, غیر انتفاعی, بیمارستان, گزارش مالی نشان می دهد آن را پرداخت $28 میلیون نفر در “ملک/کسب و کار املاک و مالیات” و 24 میلیون دلار در درآمد مالیات ها برای مشمول مالیات بخشی از عملیات خود را. آن را نیز پرداخت 11 میلیون دلار در خرید و فروش و استفاده از مالیات است.

“ما عملکرد قوی در سال 2019 مالی و در مراقبت از بیمار پژوهش و آموزش نسل بعدی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ما در موقعیت خوبی برای کار مهمی که در پیش روست” گفت: Jeff Bolton, کلینیک مایو رئیس مسئول امور اداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>