کلینیک مایو اعلام جدید سفر جمع آوری قوانین برای محدود کردن COVID-19 قرار گرفتن در معرض

روچستر, Minn. – تعداد متحده موارد از COVID-19 ویروس صدر 1,000 روز سه شنبه با سه در مینه سوتا باعث کلینیک مایو به موسسه دستورالعمل جدید بر سفر کارکنان و تجمعات.

نامه ای از اجرایی دین برای عمل دکتر امی ویلیامز و صندلی از عمل دولت Roshy Didehban فرستاده شد به همه کارکنان مایو کلینیک در بعد از ظهر سه شنبه, مارس 11.

نامه ای به نام برای کارکنان به منظور محدود کردن سفر خود را در آینده نزدیک.

“مایو کلینیک را محدود و غیر ضروری کسب و کار, سفر به تمام نقاط (داخلی و بین المللی) از جمله سفر بین کلینیک مایو مکان. ماشین سفر (به عنوان مثال در میان سیستم بهداشت و درمان امکانات) را همچنان به عنوان یک گزینه برای نیازهای کسب و کار” با توجه به نامه. “اگر نقش خود را شامل سفر کسب و کار لطفا به تعویق انداختن و یا کاهش تعهدات در این زمان. اگر شما قبلا رزرو سفر توصیه می کنیم لغو سفر که در آغاز از طریق 30 آوریل سال 2020 است. ما نیز دلسرد استخدام سفرهای آینده نگر استخدام و از آنها بخواهید شما را به کار با فروشندگان به حالت تعلیق در سفر به کلینیک مایو مگر اینکه بحرانی برای عملیات کسب و کار.”

در این نامه همچنین خواستار کارکنان به اقدامات احتیاطی با سفر شخصی برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دستورالعمل جدید نیز نامیده می شود برای تعلیق گروه حوادث.

“در هفته آینده ما از شما درخواست برای تعلیق میزبانی گروه بزرگی گردهمایی با شرکت کنندگان خارج از کلینیک مایو از جمله کنفرانس های پزشکی و ادامه توسعه حرفه ای (CPD) حوادث. CPD را لغو کنفرانس های آینده. در حال حاضر ما همچنین توصیه می کنند که داخلی جلسات بزرگ مانند grand دور تمام سرپرستان کارکنان تمام توان نقل مکان کرد به یک جریان/کنفرانس ویدئویی گزینه” با توجه به نامه.

در این نامه همچنین پیش بینی کرد که گسترش ویروس خود ادامه خواهد داد.

“ما شاهد افزایش در جامعه انتقال در ایالات متحده و خارج از کشور. در روزهای آینده انتظار می رود که بیشتر گزارش موارد مثبت COVID-19. این است که غیر منتظره توسعه با توجه به تغییر در معیارهای تست و آزمون در دسترس بودن” با توجه به نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>