مایو و مینه سوتا استفاده از هوش مصنوعی برای پیدا کردن COVID-19 نقاط داغ

با تشکر از همکاری ایجاد شده در آخر هفته گذشته پل کلینیک مایو داده تحليلی حرفه ای با مینه سوتا وزارت بهداشت آماری ابزار برنامه نویسی توسعه یافته توسط درمانگاه برای پیدا کردن مناطق بیشتری ویروسی انتقال در جنوب ایالت مینه سوتا به زودی در سطح ایالت به عنوان به خوبی.

روش استفاده از هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) برای محاسبه و مقایسه نرخ از مثبت به منفی موارد در یک منطقه stratifying داده ها توسط شهرستان و سپس تعیین اگر بخش بیشتری از کسانی که تست شده در این منطقه در حال تبدیل مثبت نسبت به جاهای دیگر.

“این واقعا میآید” می گوید: دکتر اندرو Badley از دیفرانسیل نرخ coronavirus مایو AI در حال حاضر کشف شده در سطح ایالت. “ما شاهد یک تفاوت گسترده ای بین مناطق جغرافیایی.”

این طرح گسترش یک همکاری زده چند سال پیش بین کلینیک مایو و کمبریج، -بر اساس تجزیه و تحلیل داده های شرکت Nference.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هدف از این پلت فرم جدید Badley می گوید که برای نظارت بر که در آن موارد ناشی از شدت بیشتر, استفاده از محاسبات به پیش بینی که در آن موارد بیشتری رخ خواهد داد “و سپس استفاده از آن برای تصمیم گیری در مورد که در آن به تخصیص تست منابع و تجهیزات حفاظتی.”

“اگر شما از یک منطقه با یک رای مثبت آزمون از 1% این بدان معناست که شما در حال انجام یک کار خوب. اگر شما در یک منطقه با یک تست مثبت نرخ 10% این بدان معناست که شما باید بیشتر تمرکز آزمون در آن منطقه است. از لحاظ آماری ما محاسبه میزان عفونت به عنوان یک کل تعداد موارد است.”

رول از ابزار جدید متمرکز در شهرستان مایو در خدمت و به سرعت در یک نقطه داغ.

“با استفاده از این تکنولوژی ما در بر داشت منطقه ای که در آن وجود دارد یک نرخ بالاتر از مثبت برای تعدادی از تست های انجام شده” Badley می گوید. “از آنجا که ما مستقر تست بیشتر و تجهیزات حفاظت فردی در آن منطقه است. اگر ما قادر به تشخیص بیشتر موارد ما پس از آن می تواند یا قرنطینه و یا درمان آنها را به عنوان مورد نیاز است. امید ما این است که در حال حاضر نهفته گسترش بیماری در آن منطقه است.”

وزارت بهداشت و درمان است که به اشتراک گذاری داده های خود را برای استفاده با مایو ابزار. این یکی از بسیاری از تلاش های هماهنگ با مقامات دولتی برای ساخت وطنی راه پیگیری و پرداختن به این ویروس در غیاب کمک های فدرال و یا جهت و حتی فدرال انسداد است.

“این است که قصد ما به این تعیین به عنوان جامع در ایالت مینه سوتا به عنوان امکان پذیر است” Badley می گوید. پس از آن, کلینیک قصد ارائه آن را رایگان به هر کشوری که می خواهد به استفاده از آن.

پلت فرم چهره همان ضیق از نمونه های انتخاب شده توسط نیاز — با توجه به تست کمبود در سراسر کشور — برای تست فقط انتخاب نوع افراد, اما آیا بهترین خود را به کار در اطراف آنها.

“این گسترش نیست تست خط لوله” Badley می گوید: “اما آن را به اعزام آن شاید بیشتر متفکر راه است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>