ممکن است نور بودا درخشش دوباره

Bhikkhu Sanghasena
اهمیت Vesak نهفته است با بودا و صلح جهانی پیام به بشریت است.
Vesak روز ماه کامل است و همچنین عمده بودایی جشنواره جشن تمام مسلمانان در سراسر جهان با ایمان و از خود گذشتگی. همه بودایی کشورهای جشن Vesak با منحصر به فرد خود را از فرهنگ و سنت است.
Vesak نیز نامیده می شود سه بار در روز پر برکت از آنجا که پیروان بودا به یاد داشته باشید و جشن تولد روشنگری و عبور از دور (ماها Parinibbaana) از پروردگار بودا در این روز فرخنده. بودایی جانبازان گله به صومعه های بودایی و معابد و مراقبه مراکز به ارائه گل به بودا و Danayou به Bhikkhu Sangha. آنها صرف بیشتر از روز در گوش دادن به گفتمان (به خصوص اولین گفتمان بودا Dhammachakka pavatana sutta) از محترم راهبان مشاهده ویژه احکام و مراقبه و تأمل در آموزه های بودا و تصفیه ذهن خود را. آنها به انجام فعالیت های خیریه و بسیاری از اعمال خوب است. آنها صرف این روز فرخنده ترین معنی داری.
مجمع عمومی سازمان ملل متحد با قطعنامه 54/115 از سال 1999 به رسمیت شناخته شده بعد از Vesak بین المللی به اذعان سهم بزرگ از بودیسم. در این روز جشن سالانه در مقر سازمان ملل متحد و دیگر سازمان ملل متحد و دفاتر مشاوره مربوطه و دفاتر سازمان ملل متحد و با ماموریت های دائمی.
این مایه تاسف است که این فرخنده ترین و مقدس بعد در ارتباط با بودا, بزرگترین پیام آور صلح و هدیه به بشریت است که جشن در سراسر جهان و نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان سازمان ملل متحد بعد از Vesak دریافت نکردند رسمی تحریم و پشتیبانی در هند, زمین از ریشه های بودا دارما. تنها دو بار در مستقل تاریخچه هند روز رسما گرامی در سال 1956 و 2008. گراند 2500th بودا Jayanti جشن در سال 1956 رسما توسط دولت. هند در Bodhgaya این جنش سایت برای مسلمانان تحت رهبری نخست وزیر اواخر Pt. Jawahar لعل نهرو. در سال 2007 2550th سالگرد بودا Mahaparinirvana میزبانی شد و در Kushinagar.
درک اهمیت در حفظ و ترویج میراث فرهنگی مشترک و توسعه بودایی زیارت و میراث مدار در اولویت پس از انتخاب به عنوان the14th نخست وزیر هند, شری, Narendra Modi, آغاز حرکت برای میزبانی بین المللی بودا Poornima Diwas جشن در سال 2015, تحت نظارت بین المللی بودایی کنفدراسیون (IBC) در سال است.
تاج و کارونا
کل جهان است رفتن را از طریق یک بحران بی سابقه ای آوردن به تمرکز شدید ذاتی شکنندگی و عدم اطمینان از ما انسانی است. شبح مانند رمان Coronavirus (COVID-19) ثابت تمام جهان پر کردن ما با ترس و وحشت و اضطراب و ما را مجبور به عقب نشینی به ایمنی نسبی از خانه ما.
آن است که کاملا به معنای واقعی کلمه یک مسئله مرگ و زندگی را برای صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان را وادار دراماتیک پاسخ های دولت و تهدید به بازیگران سایه تیره بر روی پارچه اقتصادی و اجتماعی جهان برای سال های بسیاری آمده است.
آن است که جهانی همه گیر و بزرگترین فاجعه ای است که جهان مواجه شده است و پس از دو جنگ جهانی. Covid-19 همه گیر شده است و فلج تمام جهان در قریب به اتفاق شیوه ای. آن را به ارمغان آورده است کل اقتصاد جهان به یک وقفه به خطر انداخته و زندگی میلیون ها نفر از فقیر و به حاشیه رانده شده مردم در جوامع ما یک شبه.
نقش Mahakaruna
Mahakaruna قلب تعالیم بودا. آن است که اصل هدایت در شکل چند وجهی معنوی و انسانی برنامه های خدمات. گذشته از 35 سال تجربه داشتن Mahakaruna در مرکز و یا به عنوان پایه و اساس از خدمات ما به طور کامل ما متقاعد شده است که Mahakaruna همه همه جانبه بزرگ جهانی شفقت به نظر می رسد تنها تماس فوری برای مقابله با تهدید اعمال شده توسط Coronavirus همه گیر و پس از آن مراقبت با زمین مادر ما همکار ما موجودات انسانی ما جامعه است که هوا باقی مانده خالص آب تمیز باقی می ماند درختان سبز باقی می ماند حیوانات امن باقی می ماند در این زمین, و همه ما می آیند به صورت مسالمت آمیز در همکاری وجود دارد و با شادی و رفاه در این سیاره که همه ما آنرا “صفحه اصلی”.
چهار حقیقت شریف
* رنج
* علت درد و رنج
* توقف درد و رنج
* مسیر به توقف درد و رنج
اولین و تنبلى. کورونا ویروس خود را به درد و رنج آن به ارمغان آورده است مقدار بسیار زیادی از درد و رنج برای بشریت امروز است. در حال حاضر علت این درد و رنج (corona virus) است که انسان بیش از حد حرص و طمع و تمایل و تفرقه نفس که منجر به تخریب محیط زیست ارزش; آلاینده های هوا و آب قطع درختان و کشتن و خوردن حیوانات باعث خیلی آسیب و تخریب به زمین مادر طبیعت و حیوانات. در حال حاضر اجازه دهید ما درخواست سوم محتويات واگذاری از درد و رنج است که به معنی درد و رنج ناشی از کورونا ویروس را می توان غلبه بر.
قلب تعالیم بودا موجود است در آموزه های چهار حقیقت شریف است. درست مثل یک ماشین می ایستد و حرکت بر روی چهار چرخ تمام آموزه های بودا است که بر اساس این چهار حقیقت اصیل
در حال حاضر ما فکر می کنم که چگونه به درخواست این چهار حقیقت اصیل به این Covid19 بیماری همه گیر.
ممکن است نور بودا دوباره درخشش درخشان در گوشه ای از جهان زدودن تاریکی جهل.
Buddham Saranam Gacchami
Dhammam Saranam Gacchami
Sangham Saranam Gacchami
[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>