ماکسول اسمیت و یعقوب شلی: چه coronavirus اضطراری اعلام معنی برای کانادا


یک مرد می پوشد یک ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به شیوع کروناویروس به مردم می رسند از ترمینال بین المللی در Toronto Pearson International Airport. ناتان Denette / کانادا مطبوعات

کانادا و کانادایی ها مهم جمعی نقش مهمی در مهار انتشار اين ويروس جديد — و جلوگیری از اشتباهات در گذشته ساخته شده.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) تصمیم گرفته است شیوع 2019-nCoV به منزله اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی به عنوان کشور بیشتر گزارش شده تایید موارد coronavirus. حرکت به روز رسانی این سازمان تصمیم گیری از هفته گذشته هنگامی که آن را گفت: آن را فاقد اندازه کافی شواهد علمی به اعلام اورژانس.

که اعلام کرده است تنها پنج مشابه بهداشت عمومی در شرایط اضطراری در دهه گذشته: H1N1 پاندمی آنفلوانزا (2009-10), شکست در مبارزه با فلج اطفال (2014) غرب آفریقا شیوع ابولا (2014), Zika ویروس (2015-2016) و های اخیر و در جریان شیوع بیماری ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو.

اگر چه که در پاسخ به 58 بهداشت و درمان اضطراری در 50 کشور در سال گذشته “بهداشت عمومی در شرایط اضطراری از نگرانی های بین المللی” در حال منحصر به فرد دسته: آنها تعریف شده تحت مقررات بین المللی بهداشت به عنوان فوق العاده بهداشت و درمان حوادث است که خطر اندازد جهانی بهداشت عمومی از طریق بین المللی گسترش بیماری است که به طور بالقوه نیاز به یک هماهنگ بین المللی پاسخ.

همانطور که از اواخر هفته گذشته شده اند وجود دارد چهار مورد تأیید از 2019-nCoV در کانادا. مقامات بهداشت عمومی در ادامه به استرس است که خطر ابتلا به عفونت در کانادا پایین است. پس چه اضطراری اعلام معنی کانادایی و کانادا نقش بین المللی است ؟

بین المللی بهداشت و درمان مقررات با هدف “جلوگیری از, محافظت در برابر کنترل و تامین بهداشت عمومی در پاسخ به بین المللی گسترش بیماری در راه است که متناسب با و محدود به خطرات بهداشتی و کدام غیر ضروری جلوگیری از تداخل با ترافیک بین المللی و تجارت است.”

اضطراری اعلام می دهد که قدرت بیشتری به جمع اوری یک واکنش بین المللی به شیوع برای جلوگیری و یا کاهش گسترش بیماری. توصیه های آن الزام آور نیست و تنها در کشورهای عضو است اما انتظار می رود آنها را به آنها را دنبال کنید.

در این مورد که توصیه های درخواست چین برای افزایش اقدامات خود برای جلوگیری از شیوع به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط در موارد و خروج انجام غربالگری در بین المللی فرودگاه ها و بنادر. آن را نیز توصیه دیگر کشورها به اشتراک گذاری اطلاعات با این که تمرکز بر کاهش عفونتهای انسانی و اطلاع رسانی که از هر گونه محدودیت های مسافرتی.

این است که توصیه می شود سازمان ملل, حمایت از کسانی که با ضعف سیستم های سلامت و سرعت بخشیدن به توسعه واکسن و درمان است. دانشمندان در کانادا در حال حاضر به منظور توسعه یک واکسن جدید در برابر ويروس جديد اگر چه آن را به احتمال زیاد نمی تواند آماده برای حداقل یک سال.

این کمیته هشدار داده است در برابر هر گونه سفر و یا محدودیت های تجاری و حتی به عنوان ایالات متحده قرار داده است محدودیت های مسافرتی در سفر به چین است. کانادا مرزهای خود را بسته به افراد از بیماری ابولا در کشورها را تحت تاثیر قرار در طول 2014-16 شیوع حتی اگر وجود دارد هیچ شواهد علمی حمایت از تصمیم گیری و انتقاد قرار گرفته بود که برای انجام این کار است.

چرا در حال حاضر ؟

اعلامیه جهانی بهداشت عمومی اورژانس می تواند پیامدهای جدی. اگر آن را به نام خیلی زود, آن می تواند تداخل با ترافیک بین المللی و تجارت است. اما اگر آن را به نام خیلی دیر این که ممکن است به عنوان عدم به اندازه کافی محافظت سلامت.

این است که انتقاد در گذشته برای هر دو زودرس و تاخیر در اعلان عمومی بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی. برخی از کارشناسان گفته اند که بیش از حد آهسته در آن اعلامیه 2019-nCoV.

اعلامیه هر دو سیاسی و اخلاقی تصمیم گیری ساخته شده در یک زمان بسیار زیاد عدم قطعیت است. این اعتصاب باید مراقب باشید تعادل بین نیاز به جلوگیری از گسترش بیماری و جلوگیری از غیر ضروری ترس و تداخل.

به چه معنی است ؟

این لزوما به این معنی نیست که خطر ابتلا به عفونت را افزایش داده است در کانادا.

این که اعلام اورژانس به هماهنگی های بین المللی در پاسخ به محافظت از کشورهای با سیستم مراقبت های بهداشتی است که در غیر این صورت آمادگی لازم برای مقابله با این رمان ویروس.

کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی است که نسبتا مجهز و آماده به آدرس شیوع بیماری های عفونی به خصوص به عنوان یک نتیجه از آن تجربه با شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس).

کانادایی ها نباید ترس 2019-nCoV به سادگی به عنوان یک نتیجه از که اعلام. نه کانادا و کانادایی ها مهم جمعی نقش مهمی در مهار انتشار اين ويروس جديد — و جلوگیری از اشتباهات در گذشته ساخته شده.

به جای کانادا می توانید ارائه های علمی و تخصص برای کمک به بیمار مجهز کشور با نظارت و تشخیص و کانادایی می توانید انجام بخشی خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری با اتخاذ حس مشترک شیوه های بهداشت.

ماکسول اسمیت استاديار و co-مدیر بهداشت و اخلاق و قانون و سیاست آزمایشگاه در دانشگاه وسترن. یعقوب شلی است-استاديار و co-مدیر بهداشت و اخلاق و قانون و سیاست آزمایشگاه در دانشگاه وسترن.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet