استاد باغبان: چه در مورد itty bitty پرتقال

س: من والنسیا درخت پرتقال, 40-به علاوه سال, تا همیشه قرار دادن بر روی یک محصول خوب از میوه های بزرگ و در سال گذشته با تمام باران را تولید فوق العاده زیادی پرتقال است. در این سال محصول تولید شده عملکرد خوب اما این میوه بسیار کوچکتر هستند. آیا شما هر گونه ایده چرا آنها بسیار کوچکتر در این سال ؟ آنها هنوز هم شیرین و آبدار است.

یک: اگر درخت خود را هنوز هم به نظر می رسد سالم و تولید میوه آن را فقط ممکن است نیاز به برخی از کود. من توصیه با استفاده از گرانول کود به خصوص فرموله شده برای مرکبات به دلیل آن را شامل تمام مواد مغذی است که مرکبات نیاز دارد. مثل همیشه, دنبال, جهت بسته بندی برای دوز مناسب و فراوانی نرم افزار.

اکثر درختان زینتی زیادی نیاز ندارد لقاح به خصوص اگر شما بیش از مالچ ریشه خود را در منطقه با کمپوست به پایان رسید. درختان میوه, اما نیاز به کمی کمک اضافی. هنگامی که شما برداشت خود را, میوه, محصول, شما در حال از بین بردن مواد مغذی از درخت تا مواد مغذی آن نیاز به پر. مالچ با کمپوست است که هنوز هم مفید است اما بسیاری از درختان میوه به خصوص مرکبات و نیاز به کمی کمک اضافی پس از باردهی است.

درست مثل آنچه که مامان همیشه می گفت شما (حداقل من مادر)— هنگامی که شما چیزی را به یاد داشته باشید برای قرار دادن آن را به عقب!

این تحریف برگ از یک مدستو خاکستر درخت با نامنظم قهوه ای تیره و یا سیاه و سفید فاصله دار ضايعات نشان می دهد که این درخت یک بیماری قارچی. (حسن نیت ارائه میدهد از پل Wessel)

س: لورا من این خاکستر درخت در حیاط خلوت من و برای پنج روز گذشته تمام برگ ها shriveling و باد کردن با فقط اندکی نسیم. من محصور دو عکس و من امیدوار هستم که شما می توانید شناسایی مشکل. آیا من نیاز به انجام هر کاری است و یا این فقط یک چرخه است که آن را از طریق گاهی اوقات?

یک: یکی از عکس های خود را نشان می دهد یک کمی تحریف برگ نامنظم قهوه ای تیره و یا سیاه و سفید فاصله دار ضايعات. شما نیز با ارسال یک عکس که نشان می دهد که خود را از درخت حذف کاملا چند برگ (برگ).

Anthracnose یک گروه از بیماری های قارچی است که تولید این علائم است. مودستو (Modesto) خاکستر و آمریکا چنار مستعد.

عفونت های خفیف باعث می شود برخی از برگ به نمایشگاه لکه بینی و پیچش یا حلقه زنی اما باران های سنگین در طول یک درخت رشد ناگهانی می تواند در نتیجه نه عفونت های شدید که منجر به قابل توجهی برگ رها کردن. در این مورد پس از آلوده برگ کاهش یافته دوم رشد تراز اغلب رخ می دهد به جای از دست داد شاخ و برگ.

اگر anthracnose به نظر می رسد چندین سال در یک ردیف می تواند به طور دائم آسیب و تضعیف یک درخت. یک سال است عفونت به طور معمول باعث آسیب پایدار.

با چنگک جمع کردن برگ های افتاده و دور از آنها را در سطل زباله (نمی کمپوست). بهبود گردش هوا مفید است, بنابراین مطمئن شوید که شما درخت شلوغ نیست. باید درخت حرفه ای هرس در زمستان به طوری که تاج را می توان باز کرد که به بهبود سلامتی درخت خود را. نه “بالا” درخت به دلیل این منجر به رشد غیر طبیعی است که از بین بردن درخت فرم را مستعد ابتلا به آسیب باد.

اگر anthracnose عفونت سالانه وقوع ضد قارچ, اسپری ممکن است مورد نیاز است. درخت خود را بسیار بزرگ است بنابراین این ممکن است یک راه حل گران. ضد قارچ درمان می شود در اوایل سال فقط به عنوان جوانه ها شروع به باز کردن اما قبل از باران های سنگین.

باید باغبانی سوالات ؟ ایمیل [email protected]


به دنبال بیشتر باغبانی راهنمایی کنید ؟ در اینجا چگونه برای تماس با استاد باغبان برنامه در منطقه شما.

لس آنجلس

[email protected]; 626-586-1988; http://celosangeles.ucanr.edu/UC_Master_Gardener_Program/

اورنج کانتی

[email protected]; 949-809-9760; http://mgorange.ucanr.edu/

Riverside County

[email protected]; 951-683-6491 ext. 231; https://ucanr.edu/sites/RiversideMG/

سن برناردینو کانتی

[email protected]; 909-387-2182; http://mgsb.ucanr.edu/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>