س: ما به جای ما چمن با پوست مالچ است که در حدود 4 اینچ عمیق. برای برخی از این دلیل, محله کلاغ خواهم به جمع ما در حیاط جلویی و حفاری سوراخ پراکندگی پوست و ساخت یک ظرف غذا بزرگ.

گاهی اوقات وجود دارد به عنوان بسیاری از 20 کلاغ در خارج وجود دارد در زمان. من سعی کردم shooing آنها را دور, اما آنها همیشه راست آمده است.

من سعی کردم با استفاده از دستگاه های الکترونیکی با صدا و چراغ چشمک زن. که آیا ترساندن کلاغ دور, اما آن را نیز اذیت همسایگان.

وجود دارد برخی از راه های دیگر برای نگه داشتن آنها را دور بدون به خطر انداختن محله کودکان و یا حیوانات ؟

یک: شما ممکن است فکر می کنم هیچ چیز مورد علاقه خود را در زیر مالچ اما به وضوح کلاغ فکر می کنم در غیر این صورت.

کلاغ ها بسیار هوشمند هستند و آنها همه چیز خوار هستند. آنها را به خوردن تقریبا هر چیزی: حشرات سوسمار جوندگان کرمهای خاکی کودک و پرندگان و میوه ها و انواع توت ها و مردار. من یک بار دیدم یکی از سرقت یک صبحانه ساندویچ کردن هود کسی وانت.

پس به نظر می رسد آنها واقعا مانند مالچ من شروع به تحقیق در مورد وجود دارد. می تواند وجود داشته باشد کرم های خاکی و یا دیگر مخلوقات زندگی خود را تحت مالچ? اگر یک منطقه خاص است که کلاغ ها ترجیح می دهند وجود دارد بروید و حفاری در اطراف بیت. امیدوارم شما پیدا grubs به جای کسی طولانی از دست رفته صبحانه burrito.

یافته های خود را تعیین خواهد کرد گام بعدی خود را. اگر وجود دارد grubs یا دیگر حشرات آفت در حال حاضر کنترل آنها ممکن است حل پرنده شما مشکل است.

اگر شما فکر می کنم آنها در حال رفتن پس از کرم های خاکی و یا برخی از دیگر موجودات مفید شما می خواهید به تمرکز بر روی تعقیب کلاغ دور.

هرگز به معنی کلاغ زیرا آنها می توانند به یاد داشته باشید چهره و آنها می توانند نگه کینه برای مدت زمان طولانی. (فکر می کنم از یک توییتر خشم اوباش است که می تواند مدفوع را در ماشین خود.)

پس پرندگان تحت تاثیر قرار نمی کپسایسین (شیمیایی است که به فلفل تند خود را در “گرما”), آبپاش فلفل گرد و غبار بر روی چمن خود را نمی خواهد دفع کلاغ. بازی یک حلقه ضبط یک کلاغ ناراحتی گریه می تواند موثر باشد اما آزار دهنده به همسایگان خود.

من پیشنهاد می کنم تلاش یک فعال حرکت بارانی. اینها به بازار عرضه شده به عنوان گوزن دافع دستگاه اما می توانید با خیال راحت تعقیب دور دیگر آفات از جمله کلاغ.

س: در بهار گذشته زمانی که من درخت پرتقال شروع به رشد برگ های جدید, ما تا به حال مشکلات با مرکبات برگ معدن. آنچه می تواند ما را به جلوگیری از آنها را از آسیب رساندن به درخت ما در این سال ؟

یک: مرکبات برگ معدنچیان ترک squiggly مسیرهای پیاده روی در مناقصه جدید برگ درختان مرکبات. آنها به طور کلی نمی آسیب بیش از حد به تاسیس درختان است که باید مقدار زیادی از سخت, بالغ برگ. حتی در کوچکتر و جوانتر درختان آسیب های آنها معمولا حداقل است.

سطح استفاده از آفت کش ها توصیه نمی شود (و نه آن موثر). کوچک انگلی زنبورها تخم خود را در داخل تونل های ساخته شده توسط کارگران و زنبور لارو را جشن برگ خیش لارو. بهتر است برای خودداری از استفاده از آفت کش ها به خصوص پس وجود دارد بسیاری از حشرات مفید است که می تواند انجام این کار به صورت رایگان.

پس از برگ معدن تنها خوردن رشد جدید جلوگیری از تکرار برنامه های کاربردی غنی از نیتروژن کود به دلیل نیتروژن باعث رشد شسته. یک کاربرد نیتروژن بعد از آن در بهار (در صورت نیاز) باید کافی باشد.

باید باغبانی سوالات ؟ ایمیل gardening@scng.com.


به دنبال بیشتر باغبانی راهنمایی کنید ؟ در اینجا چگونه برای تماس با استاد باغبان برنامه در منطقه شما.

لس آنجلس

mglosangeleshelpline@ucdavis.edu; 626-586-1988; http://celosangeles.ucanr.edu/UC_Master_Gardener_Program/

اورنج کانتی

ucceocmghotline@ucanr.edu; 949-809-9760; http://mgorange.ucanr.edu/

Riverside County

anrmgriverside@ucanr.edu; 951-683-6491 ext. 231; https://ucanr.edu/sites/RiversideMG/

سن برناردینو کانتی

mgsanbern@ucanr.edu; 909-387-2182; http://mgsb.ucanr.edu/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de