Maruti Suzuki رول جدید هنجارهای خود را برای نمایشگاه

بمبئی, مه 6: ماشین, عمده, Maruti Suzuki هند محدود است در محل قرار داده جامع روش عملیاتی استاندارد (SoP) برای آن نمایندگی در سراسر کشور.

این فرایند تضمین می کند بالاترین سطح بهداشت و sanitisation در تمام آن نمایشگاه برای ایمنی از مشتریان و کارکنان. پس از اجرای این دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و بر اساس مصوبات از دولت های ایالتی, Maruti Suzuki نمایندگی باید شروع به باز کردن و تحویل این خودرو به مشتریان انتظار است.

توضیح شیوه جدید زندگی در Maruti Suzuki نمایشگاه آقای Kenichi, گی, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Maruti Suzuki هند گفت: “رضایت مشتریان و ایمنی اولویت ما است. همه ما نمایندگی را در محل قرار داده مراحل را برای اطمینان از ایمنی کامل بهداشت و مایع از همه تاچ پونت. من می خواهم برای اطمینان از مشتریان ما که ماشین خود را خرید تجربه با Maruti Suzuki کاملا امن است.”
“در همان زمان نه فقط ما نمایندگی, اما همچنین ما امکانات تولید و خدمات کارگاه به طور کامل بررسی. آنها پس از تمام پروتکل های ایمنی به عنوان تجویز شده توسط دولت است. این Maruti Suzuki خانواده به نظر می رسد به جلو به تحویل خودرو مورد علاقه خود را در یک به طور کامل امن و بهداشتی محیط زیست” غذا اضافه شده است.

جدید Covid-19 SoP طراحی شده توسط تیم کارشناسان در Maruti Suzuki کپسوله تمام جنبه های از تعاملات مشتری. از زمان یک مشتری پیاده به نمایشگاه تا تحویل نهایی خودرو — تمام فرآیندهای شده اند از نظر علمی مورد بررسی قرار گرفت. اقدامات مناسب گرفته شده اند به ارائه امن و ویروس رایگان محیط زیست به مشتریان

Marruti سوزوکی عرصه و NEXA وب سایت وعده به خدمت و لذت مشتریان در راه های مختلفی. مشتریان می توانند تجربه راحتی از رزرو اتومبیل خود را و یا حتی شخصی از طریق وب سایت ? www.marutisuzuki.com و www.nexaexperience.com مشتریان می توانید از کل سبد محصولات الکترونیکی اتومبیل شخصی با یک ترکیب و مطابقت با لوازم جانبی. تمام اسناد و مدارک برای خرید خودرو نیز مشاهده می کنید دیجیتالی.
Maruti در حال حاضر ارائه می دهد به راحتی از مرحله درب تحویل از اتومبیل. همه کارکنان در بازدید از خانه مشتری را به دنبال خواهد داشت پروتکل های ایمنی ? از جمله پوشیدن ماسک و حمل عفونی. تمام ماشین ها خواهد بود به طور کامل ضد عفونی قبل از تحویل. در مورد تحویل از نمایشگاه محدود افراد را تشویق کرد. این نمایشگاه را دست عفونی در هر touchpoint. (UNI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>