Marlon استوارت buzzer-beater و حرفه شب منجر UND بسکتبال مردان به 71-68 برنده بیش ایالتی داکوتای شمالی

آن را کاملا با تشکر از شما.

استوارت خشک 3-نقطه شات با کمتر از یک دوم به بازی دادن UND یک 71-68 بسکتبال مردان پیروزی بر رقیب ایالتی داکوتای شمالی قبل از 2,666 طرفداران — ارائه شده است که شاید بهترین فضا را برای یک مبارزه شاهین’ بازی در سال.

رقابت بازی تبدیل به Marlon استوارت نشان می دهد که او به ثمر رساند حرفه ای-بالا 35 امتیاز — مصرف بیش از بازی کردن کشش.

“من فقط می خواستم به آن را من تمام برای تمام طرفداران خارج وجود دارد” گفت: استوارت. “و من تا به حال خانواده از کارولینای شمالی در اینجا و آنها نمی کنید برای دیدن من بازی بسیار پس از آن یکی از بزرگ برای آنها است. پس از آن بود بسیار خاص است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پیروزی بهبود UND به 7-7 در اجلاس لیگ و 13-15 کلی در حالی که گاومیش کوهان دار امریکایی کاهش یافته و به 11-3 و 20-8. این پیروزی همچنین شکست NDSU چهار بازی برنده خط خط بیش از UND در گرند فرک.

پیروزی نیز فراهم می کند یک شتاب-افزایش برای UND که ضرب و شتم یک تیم در بالای قله — بزرگ شده توسط این واقعیت است که این مسابقات در افق است.

استوارت آمار بازی برنده با 0.9 ثانیه های باقی مانده و از آن تنها 3 نقطه او پس از از دست رفته خود را شش.

گاومیش کوهان دار امریکایی فوقالعاده غلبه پنج نقطه کسری (68-63) با 35 ثانیه بازی و بازی در تایسون بخش 3-نقطه بازی با 21.6 ثانیه برای رفتن.

UND مربی پل Sather نمی تماس با یک فاصله. آن را مورد نیاز پس از UND این گاومیش کوهان دار امریکایی و بیش از 2000 نفر از طرفداران می دانست که قرار بود به ضرب گلوله کشته است. استوارت با آرامش dribbled زمان خاموش ساعت نزدیک نیمه دادگاه قبل از او حرکت می کند. او سوار به سمت راست و راه اندازی شوت او با 2 دوم بروید. این آمار چیزی جز خالص.

“این احتمالا بهترین بازی من گفت:” استوارت. “من فکر نمی کنم من تا کنون آمار بازی-برنده قبل از. شاید در AAU و چیزهای شبیه به آن اما تا آنجا که به دبیرستان و دانشگاه, من فکر نمی کنم من به یک بازی برنده است.”

پس از استوارت آمار شات گاومیش کوهان دار امریکایی به نام فاصله. اما راکی Kruser را دوربرد تقلا کردن در زنگ خاموش بود خوانده شده را علامت.

15 نفر وجود دارد منجر به تغییرات در بازی است. نه تیم های زیادی به دست آورده جدایی اگر چه گاومیش کوهان دار امریکایی رفت تا 52-46 با 11 دقیقه به بازی. وجود جهش از بازی خوب و ریگ بازی — نمونه ای از یک رقابت بازی.

یک استوارت سه نقطه بازی است, اما از بازی در 60-60 و Filip Rebraca را حلقه در خط قرار داده هاوکز تا 62-60 با 2:56 بروید.

یکی دیگر از Rebraca سبد در 1:19 قرار داده UND تا 66-63 و دو استوارت رایگان می اندازد به UND یک 68-63 منجر قبل از بيمارستان به ثمر رساند و پنج مستقیما در 14 ثانیه برای مساوی بازی و راه اندازی استوارت بازی برنده.

“مارلون واقعا تا به حال آن را رفتن” گفت: Sather. “و او بسیار خوب دفاعی; کار او فوق العاده بود و این چیزی است که ما نیاز اولین و مهمترین. آن را سرگرم کننده برای دیدن یک مرد بازی که بسیاری از دنگ دقیقه کار خود را لب به لب در دفاع و پس از آن بیرون می آیند و برخی از نقش او در جرم.

Rebraca اضافه شده 20 امتیاز اما دیگر هیچ UND بازیکن تا به حال بیش از شش.

بخش led NDSU با 24 امتیاز در حالی که وینی شهید اضافه شده 14.

“مارلون فوق العاده بود” گفت: NDSU مربی دیو Richman. “اما یک دسته که بر من بیش از حد. نوک کلاه به Marlon اما من نیاز به انجام یک کار بهتر. وقتی کسی می رود در اجرا بود که ما باید به ایجاد برخی از تنظیمات.”

در اوایل این فصل UND ضرب و شتم نبراسکا در جاده ها را برای برنده شدن بیش از یک قدرت 5 عضو کنفرانس در این برنامه بخش من عصر.

اما برنده بیش از NDSU در اواخر فصل فراهم می کند یک شایعه برای این برنامه با مسابقات لیگ دو هفته دور.

“من فقط افتخار ما بچه ها به خصوص ما سه سالمندان (استوارت بیلی قهوه ای و Kienan والتر)” گفت: Sather. “آن شب خود را. و من فکر می کنم تیم ما مشغول بود و برای 40 دقیقه. من فکر می کنم ما باید برخی از بچه ها خسته و من واقعا افتخار آنها.

“آیا این پیروزی آيند ؟ آن را یک پیروزی بزرگ. آن را واقعا خوب تیم ما ضرب و شتم امشب که رقیب برای قهرمانی.

“شما می توانید اشتباهات را جلوتر از خودتان. شما هرگز به خوبی به عنوان شما فکر می کنم و شما هرگز به عنوان بد به عنوان شما فکر می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>