Mark J. Lindquist: فراخوان برای مشارکت مدنی

من 38 سال است. من به آمریکا به عنوان یک کره ای adoptee (سئول کره جنوبی) در سن 8 ماه هنگامی که داده بودم یک زندگی بهتر با امید برای آینده ای بهتر توسط دو انسان در سیاره زمین پدر و مادر من: گوردون و دایان Lindquist.

که بهتر زندگی در امریکا است. برای 37 سال و یا تا زمانی که یکی می تواند ماندگار افکار و خاطرات من بر این باور اند که من خوش شانس ترین فرد بر روی زمین به ارمغان آورد به یک ملت به عنوان پر از امید از نعمت ثروت از آزادی و مراقبت از شهروندان خود است. من سرمایه گذاری شهروند برای اثر. ایالات متحده آمریکا به عنوان من درک مفهوم یک محل که در آن رهبران آن نگاه را برای شهروندان خود و بالاتر از همه چیز. امریکا است. یک محل که در آن رهبران مراقبت از خود را برای مردم قرار داده و زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی در خط مقدم هر تصمیم گیری ساخته شده در داخل مرزهای ما.

من یک مهاجر است که به گفته مردم بی شماری که من احساس خوش شانس ترین کسی که تا به حال متولد نشده در سئول کره جنوبی – دلیل من برای آمدن به آمریکا در تاریخ 5 مارس سال 1982.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جمعه, مارس 27 سال 2020 برای اولین بار در زندگی من من تعجب اگر من ممکن است شده اند بهتر است در سئول.

من نمی توانم باور کنم که کلمات من فقط تایپ. من در اشک من آنها را از نوع و صفحه کلید من خیس است. به اعتقاد من بسیاری از صفحه کلید های خیس با اشک در سراسر آمریکا این روزها. ما قفل شده در خانه های ما می ترسند. هنوز مطمئن شوید که چه فکر می کنم. احساسی است. عصبانی است. سوال همه چیز. تعجب زمانی که بارقه امید خواهد درخشید. اگر وجود خواهد داشت یکی دیگر از صبح امروز در امریکا است.

من مثبت ترین فرد من می دانم و شاید برخی که من ممکن است مطلق مشابه روبرو است. اما فقط به این دلیل به مطلق چیزی مثبت در تمام این روزها به نظر می رسد تنها چیزی که نگه می دارد این patriot رفتن از روز به روز. من استفاده می شود به سفر این ملت بزرگ 300 روز سال گفتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان من می توانم, چگونه خوش شانس آنها برای زندگی در بزرگترین کشور روی زمین است. در حال حاضر من می بینم هواپیماهای پایه کسب و کارهای کوچک بسته شده و دوستان من در انجام آنچه آنها می توانند برای نگه داشتن آن همه با هم.

من یک درمانگر و او فوق العاده است. من امیدوارم که مردم بیشتر به دنبال درمان و بحث آن را در حال حاضر. او به من آموخت که چگونه برای مقابله با خارج از کنترل احساسات در اوایل امروز و من خیلی خدا را شکر که حکمت در زندگی من در حال حاضر. من فکر می کنم بسیاری از آمریکایی ها فقط تلاش برای نگه داشتن آن با هم در حال حاضر.

من افتخار شهروند آمریکایی. من خواندن سرود ملی برای کشور ما بزرگترین رویدادهای ورزشی. از آن شده است افتخار طول عمر من به نمایندگی از ملت ما جانبازان در روز جانباز در آمریکا برای سه سال گذشته به عنوان NFL جشن ادای احترام به خدمات.

امروز اولین روز من تعجب زمانی که من را به خواندن این کلمات در یک رویداد عمومی دوباره. من از صمیم قلب معتقدم که ما به عقب بر گردیم به جدید ما عادی و در طرف دیگر یک درمان من امیدوارم. پس لطفا فکر نکنید من جنجال آفرینی. من صرفا فکر کرده اید که زمانی که از آن خواهد بود… مانند بسیاری از آمریکایی ها است. هنگامی که خواهد بود ؟ هنگامی که ما… وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای پایان دادن به آن حکم. هنگامی که ما قادر به بازگشت به حالت عادی. این چیزی است که ما همه اشتیاق دارد, درست است ؟ ناآشنا ناراحت کننده است.

این ملت است که می گویند دست کم ناراحت کننده در حال حاضر.

در این لحظات فاجعه ملی من را دیده اند آمریکایی ها گروه با هم و متحد. گروه با هم. متحد. کسانی که واقعا کلمات از کارشناسان پزشکی پیشنهاد می کند حداقل از لحاظ جسمی در حال حاضر.

من در اینجا می گویند: در حالی که آمریکایی ها ممکن است قادر به گروه با هم در همان اتاق من تماس بگیرید در هر آمریکایی در اتاق خود را برای ایستادن به پای خود را بالا بردن دست راست خود و فراموش رسما سوگند:

من مراقبت خواهد شد برای هموطنان آمریکایی. من تماس بگیرید ، من را کمک به نیازمندان است. من زمان را. من سعی خواهد کرد برای بیمار می شود. من بهترین من انجام خواهد داد و من می دانم که شما انجام می دهند شما بهترین. من خواهد بود به عنوان مفید به عنوان من می توانم. من به احترام دیدگاه خود را به خاطر من واقعا نمی دانم به چه فکر کنم در حال حاضر – پس از آن فقط به عنوان به احتمال زیاد است که من فکر آنچه شما در حال فکر کردن به چه چیزی فکر می کنم.

من اجازه خواهد داد که شما را به شکست, به گریه به صدمه و ضربه محکم و ناگهانی در من. این بار عاطفی. جان ماکسول گفت: “صدمه زدن به مردم صدمه دیده مردم هستند و به راحتی صدمه دیده توسط مردم است.” پس من به هر کس در زندگی من یک استراحت در حال حاضر.

من فقط می خواهم به آغوش مادر من. من فقط می خواهم به نشستن در میز آشپزخانه با پدر و نوشیدن یک فنجان قهوه و شنیدن داستان های خود را. من می خواهم به آغوش خواهر زاده و برادرزاده و به آنها بگویید که آنها دو خوش شانس ترین بچه ها در این سیاره چرا که آنها زندگی می کنند در ایالات متحده آمریکا است.

آمریکایی ها. اگر ما به نگاه ما به افراد جوان در چشم و به آنها بگویید که این وعده است که امریکا هنوز هم وجود دارد برای آنها بیش از حد… پس به اعتقاد من همه ما یک وظیفه مدنی انتظار می رود بیشتر است. من تا به حال به تماشای ملت ما فرمانداران و شهرداران درخواست برای کمک از کسی, هر کسی, به طوری که آنها می تواند مراقبت از خود را برای شهروندان و کارکنان بهداشتی درمانی به درستی. من به تماشای همان کسانی که مردم فوق العاده اعتراف در تلویزیون ملی برای N95 ماسک. ما حتی نامیده می شود برای ایجاد ماسک از آنچه که ما در خانه و اهدا آنها به بیمارستان های محلی. مردمی این بد است. این است وعده آمریکا من شده اند با اعتقاد به 37 سال است.

من گوگل در 2:30 صبح روز پنج شنبه گذشته و یک دولت مازاد aauction سایت اجرا شده توسط یک شرکت در کانادا به فروش می رسد که دو پالت دولت پیر N95 ماسک برای بیش از $26,000 10 روز پیش و در آنها به فروش می رسد برای $100-500 به طور متوسط قبل از همه گیر. جایزه پولیتزر برنده برای گزارش های تحقیقی لایحه Dedman و من شکست داستان شب گذشته. [لینک در پایان داستان]

من یک خبرنگار تحقیقی. او است – و رفو خوب در آن. @BillDedman. من یک شهروند ایالات متحده آمریکا است که احساس می کند یک وظیفه مدنی به سوالات خوب بپرسید منتظر پاسخ های خوب و سوال اگر من آنها را. من معتقدم که این چیزی است که من قرار است به انجام در یک درگیر دموکراسی است.

وظیفه مدنی انجام می شود از لپ تاپ خود را در وسط شب به خاطر شما لازم نیست که یک کار دیگر به طوری که نیاز bedtimes? من معتقدم که همه ما می تواند بیشتر انجام دهید. بله تماشای Netflix بکشد. شراب خواری های مورد علاقه خود را نشان می دهد. اما قرار دادن دستگاه خود را به پایین یک بار در روز و به دنبال خانواده خود را در چشم. با آنها صحبت کنید. از آنها سوال بپرسید. بحث آن را. تماس با یک دوست. اگر شما کشیده اند آن هم به اندازه کافی در این روز به انجام کار خود را نگه داشتن بچه ها از کشتن یکدیگر تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر در آغوش گرفت همسر خود را به نام مادر خود را… سپس قرار دادن برخی از فکر به امریکا شما مایل به. سپس اجازه دهید انجام کاری بزرگ برای امریکا با هم.

YouMeWE.

ما در این با هم. بیایید گام آن است. بیایید بپردازد. فریاد اگر شما به اما آمده تا با یک طرح برای کمک به همکار خود را شهروند در زمان بحران. همه ما را به بازگشت به سرمایه داری و هر انسان برای خود بعد… اما در حال حاضر می تواند ما فقط گروه با هم ؟ می تواند ما را متحد یک بار دیگر ؟ شما ایستاده و بالا بردن دست راست خود را?

…آه می گویند می کند که star-spangled banner هنوز موج بر فراز زمین و خانه شجاع ؟

نوشته شده توسط Mark J. Lindquist, U. s. Air Force افتخار مرخص افغانستان جانباز

لایحه Dedman داستان کامل: https://threadreaderapp.com/thread/1242610052709695490.html

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>