مرلین Hagerty: خورشید خواهد آمد فردا

عزیز باب چوب

این زمان از سال است من فکر می کنم برخی از شما که زمستان در آریزونا خواهد بود سمت شمال. در حال حاضر با ترسناک گسترش ویروس من تعجب می کنم.

همه ما انجام دهد.

به نظر می رسد به عنوان اینکه زندگی ما در خود نگه دارد. این احساس به عنوان اینکه این یک کابوس است. آن را سخت به شاد. هنوز هم وجود دارد نیاز به پناه دادن امید و ایمان به آینده است.

و ما نیاز به نگه داشتن در تماس باشید. که کمک می کند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پل Traynor, یک سال 1988 فارغ التحصیل و در حال حاضر استاد UND قانون مدرسه است نظر مثبت نقطه.

“من فکر می کنم در نهایت همه چیز را دریافت حق,” او گفت:. “آن زمان می برد اما ما به نوبه خود گوشه.”

بیماری همه گیر در پردیس

وجود یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1918 – قبل از اکثر مردم در حال حاضر در اطراف متولد شد. اما آن است که به یاد داشت در حال حاضر. در کتاب خود “دانشگاه شمال دشت” لوئیس Geiger توضیح داد که چگونه پردیس UND فلج شده بود و با این بیماری همه گیر آنفلوآنزا از سال 1918.

او توضیح داد که چگونه به طور منظم دانش آموزان چاره ای به حال اما برای تنظیم به نیازهای ارتش. نه همه کارآموزان وارد شده بود و کار بود و به سختی شروع قبل از بزرگ بیماری همه گیر آنفلوآنزا از سال 1918 فلج پردیس.

گایگر نوشت که با عجله و عدم برنامه ریزی مشخص دانشجویی آموزش ارتش و سپاه در سراسر کشور است.

قرنطینه در دانشگاه برداشته شده بود حدود یک هفته و هر کسی که می تواند به خانه رفته بودند هنگامی که جنگ به پایان رسید در Nov. 11. وجود شادی در میان SATC مردان است. آنها با عجله تشکیل یک رژه در مرکز شهر و پس از آن دیگر در شب.

آموزش بود. رفع بسیج عمومی تکمیل شد فقط قبل از تعطیلات کریسمس.

خورشید خواهد آمد

و در حال حاضر ما در حال فکر کردن در عید پاک. جمعه خوب است تا در آینده در مارس 10. ما تعجب می کنم که چگونه بسیاری از شما مردم در آریزونا به خانه دریافت کنید. ما می دانیم که وجود خواهد داشت هیچ گردهمایی گروه های بزرگ.

ما می دانیم که خورشید هنوز هم خواهد آمد تا در صبح – مگر ابری است. ما امیدواریم و دعا می کنیم. ما نیاز به یک دیگر.

همه بهترین آرزوها برای همه شما در جنوب زمین است. این robins در حال نشان دادن تا در گرند فرک. و ما در انتظار شما هستند.

احترام

مرلین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>