مرلین Hagerty: بهار است که در خارج وجود دارد در جایی گفته

بهار ؟

من حدس می زنم شما می دانید آن را وارد به پایین وجود دارد در Ft. مایرز زمانی که دوقلوها مینه سوتا و Boston Red Sox در حال نقشه کشی جمعیت به اوایل تمرین در فلوریدا. و من می بینم که در آن دیل و بارب موریسون در حال دعوت مردم به UND شب در ناپل باغ گیاه شناسی. که در مارس 13. جدید UND رئیس جمهور اندرو Armacost و همسرش کتی خواهد بود وجود دارد.

شما می دانید آن را در بهار زمانی که آنها خود را نگه دارید سالانه صبحانه در مسا, Ariz., برای پرندگان در اطراف وجود دارد. و این که در آینده از این روز پنج شنبه در Golden Corral رستوران. آنها می گویند بسیاری از ساکنان زمستان اجاره یک محل به مدت سه ماه. در حال حاضر آنها در حال مطالعه راه بازگشت به خانه شاید از طریق ولنتاین Nebr., یا در ایالات متحده بزرگراه 83 به Belfield در داکوتای شمالی. برخی از آنها تعجب اگر آنها می خواهند برای شروع شمالی و یا صبر کنید.

همانطور که می دانید ما معتقدیم بهار است که در خارج وجود دارد در جایی که تپه های برف شروع به کاهش. و آنها هستند!

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وجود دارد یک زن و شوهر بزرگ, چاق, خرگوش که پرسه زدن در سراسر حیاط خلوت در حال حاضر. من مطمئن هستم که آنها صرف زمستان.

آیا شما ببینید که در آن رودخانه سرخ برنده دولت بسکتبال مسابقات ؟ من می دانم که پسر خود ریچارد است که در دانشکده وجود دارد. و او با این نسخهها کار با آبگرم تابستان هنرهای نمایشی برنامه است. او یک مرد بزرگ.

وجود دارد بیشتر در مسابقات هیجان آمدن به اینجا این آخر هفته در بتی Engelstad در عرصه UND. این دولت در کلاس B مسابقات بسکتبال دختران. و این نوع از هیجان شما فقط نمی تواند ضرب و شتم. طرفداران در droves. آنها می گویند برای آخرین به خارج از شهر به روشن کردن چراغ.

و آه راه — اجازه دهید من می دانم اگر شما فروش هر کدام از شما دو عکس که انتخاب شدند برای اتحاد برای هنر نمایشگاه به فروش برساند. اگر چنین است شما باید کتی به شام!

با احترام از زمین از ذوب برف مرلین

ضمیمه آن را زود اما مردم برنامه ریزی دبیرستان reunions نیاز به نگاه به آینده به آنها نگاه کنید. وجود 55th class reunion مرکزی کلاس مدرسه بالا از سال 1965 تا آمدن سپتامبر. 11 و 12 در اینجا در گرند فرک در Ramada Inn. وندی Kielty Lunski و Lorie Dencker فرانسه در کمیته برنامه ریزی.

آره, من می دانم. وقتی صحبت از reunions مردم با تعجب به اطراف نگاه. سال پرواز!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>