مرلین Hagerty: Northlands ماموریت نجات باعث می شود مطمئن شوید که هیچ کس می رود گرسنه

بیا توفان برف یا کولاک. بیا تابستان تگرگ طوفان و گردباد و یا خشکسالی وجود دارد کمک و مواد غذایی برای گرسنه است. در حال حاضر در سراسر جهان همه گیر تغییرات هیچ چیز در اتاق ناهار خوری از Northlands ماموریت نجات. مشتریان ساکن در این ماموریت همچنان به خوردن داخل اتاق ناهار خوری. و برنامه های کمک به عموم مردم ادامه با توجه به مدیر شکایت Shirek.

صبحانه شروع می شود و در ساعت 5 و آن را همچنان تا ساعت 8 صبح وجود دارد ناهار از ظهر تا 12:45 بعد از ظهر و شب غذا اجرا می شود از 5 p. m. به 5:45 p. m.

“هیچ کس نیاز به گرسنه و یا به تنهایی می گوید:” Shirek. و در این زمان مشکل Shirek می گوید: احساس وجود دارد از ثبات در اتاق ناهار خوري بزرگ. آن را با کمک از کسب و کار و افراد در چنگال بزرگ منطقه است.

“ما باید سالاد و سبزیجات و گوشت و سیب زمینی – خوب هاردی مواد غذایی” Shirek می گوید. او در توصیف آن را به عنوان صفحه اصلی پخت و پز. و در زمان آن متفاوت است با چیزی مانند یک غذای مکزیکی.

“چیزی متفاوت,” او می گوید.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن دسته از مشتریان که خوردن سبک بوفه در ماموریت انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را. وجود دارد 14 جدول. و در طول این زمان با نیاز به جلوگیری از سرایت وجود دارد تنها دو در یک زمان نشسته در جداول. Shauna Lorenzen با این نسخهها کار به عنوان مدیر خدمات با کمک داوطلبان و تنها دو دیگر پرداخت کارکنان است.

به عنوان روز عبور و چالش های جلوگیری از اجتماعات بزرگ از این ماموریت همچنان ادامه دارد.

“این چیزی است که ما فراموش می گوید:” Shirek. “این کار ما است.”

او شده است در کار خود را از ماه مه سال 2017. او می گوید: “ما یک گذرا جمعیت و محله های نزدیک.”

در این زمان وجود دارد 47 زندگی مردم در Northlands ماموریت نجات. آن را به حال خود آغاز در DeMers خیابان در اکتبر سال 1942. از آن آغاز شد که وزارت کشیش یوسف Trankina و خانواده اش.

در حال حاضر Northlands ماموریت نجات همچنان برای رسیدن به خروج از آن اتاق ناهار خوری برای دیدن است که هیچ کس می رود گرسنه است. آن را با این نسخهها کار با برنامه های مانند سراسر شهر بود کوله پشتی ناهار در دسترس به حدود 750 کودکان است.

Shirek گفت: مردم در حال کمک به مطمئن شوید که هر کس در تغذیه است. “ما در حال انجام به خوبی در منابع است. بیشتر مردم در آینده برای سبد غذایی.”

—–

Northlands ماموریت نجات

420 بخش خیابان

مدیر: سو Shirek

ساعت: 5 صبح تا 8 صبح صبحانه; ظهر تا 12:45 p. m. ناهار; 5 p. m. به 5:45 p. m. شام

گزارش کارت: Northlands نجات ماموریت نرخ بالا در هدف خود را – مطمئن شوید که هیچ کس نیاز به گرسنه و یا به تنهایی. در طول زمان مشکل مانند COVID-19 همه گیر وجود دارد سه وعده غذا در خدمت روزانه در داخل همراه با راهنما می رود که خارج از ماموریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>