مرلین Hagerty: چنگال بزرگ را جشن یک روز اضافی با هاکی البته

سی روز خداوند سپتامبر, مارس, ماه های ژوئن و نوامبر است. بقیه باید 31 به جز ماه دوم به تنهایی – که دارای چهار و 24 تا زمانی سال کبیسه را به ارمغان می آورد آن را یک روز بیشتر.

این را به من آموخته شده در کلاس و مدرسه.

امروز 28 فوریه. فردا شنبه را 29.

به دلیل این است که تعیین شده به عنوان توسعه حرفه ای روز, Grand Forks, تقویم مدرسه می گوید: هیچ مدرسه امروز برای مهد کودک از طریق 12th grade. و آخرین روز فوریه شنبه است.

با شمع و دیوار برف در امتداد خیابان و بسکتبال و هاکی مسابقات ما را به حرکت مارس در روز یکشنبه. بهار می تواند به مراتب پشت ؟

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چه

وجود دارد یک UND فن ناهار در ظهر امروز در Alerus. وجود خواهد داشت سوالات و بحث از آخر هفته UND بازی هاکی با غرب میشیگان.

و فوریه است که در سبک با روز خانواده در داکوتای شمالی موزه هنر. وجود خواهد داشت پارکینگ رایگان بیش از حد. آن را اجرا می کند از ساعت 10 صبح به ظهر روز شنبه با چندین هنر ساخت ایستگاه های در دسترس است.

نگه داشتن خواندن

با برف های انباشته شده در بالا و گردشگاهها پوشش داده شده با یخ, مارس نشان داد خائنانه نشانه. اما ماه بزرگ بوده است برای مطالعه با توجه به کتابداران در هر دو طرف رودخانه سرخ.

شارلوت Helgeson است مدیر East Grand Forks کمپبل کتابخانه. و او می گوید داستان در زمان رشد با فراز و نشیب. کتابخانه اتاق جلسه میزبان رویدادهای مانند دوش عروس و دختر پیشآهنگی جلسات.

محبوب ترین کتاب بوده است “که در آن Crawdads خواندن” توسط دلیا اونز.

در گرند فرک بازدید کنندگان در حال پیدا کردن یک روشن نونما کتابخانه. آن بزرگ باشد. هنوز هم وجود دارد صندلی برای کسانی که می خواهند به خواندن نشریات و روزنامه ها. مدیر کتابخانه وندی Wentz می گوید در صورت لغو عملیات در حال رفتن هست. کامپیوتر اتاق معمولا پر است از مراجعان. خوانندگان wending راه خود را از طریق قفسه پس از قفسه کتاب.

هنگامی که او در زمان Wentz می خواند. او به خصوص لذت می برد “هلندی خانه” به روایت تام هنکس.

درخواست مرلین

پرسش: چه پر جنب و جوش پلاک خال خال شده است در اینجا به تازگی ؟

A. خوبی وجود دارد R باند و کی جی 1

Q. چه خرگوش در زمستان ؟

A. من فکر می کنم آنها بازی دستمالی کردن.

آیلین و بیل

مردم شاد هفته: آیلین شرلوک و لایحه چوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>