فروش ماری جوانا ‘آتش’ به عنوان تقاضا خوشه در میان شیوع کروناویروس

کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و مواد غذایی نه تنها چیزهایی است که پرواز کردن قفسه میان coronavirus ترساندن در جنوب کالیفرنیا. ماری جوانا جدیدترین علاوه بر این به مصرف کننده ذخایر.

متخصصان صنعت با بهره گیری از افزایش فروش است که باعث یک مالک برای خرید دو استفاده Priuses در هفته گذشته به عنوان تحویل افزایش می یابد. او گفت که او در حال برنامه ریزی برای خرید سه بیشتر در مورد خود درمانگاه دستور بسته و او را به انتقال مغازه خود کارگران به رانندگان است.

“اگر شما به من یک هفته پیش اگر من می تواند خرید پنج یا شش مورد استفاده Priuses من می خواهم که گفت:” چرا ما انجام می شود که ؟ گفت: “کایل کازان مدیر عامل خانه شیشه ای گروه که در عمل چهار درمانگاه در سراسر کشور از جمله جوانه و شکوفه در سانتا آنا سفال در لس آنجلس و Farmacy در سانتا باربارا و برکلی.

صنعت ‘آتش’

“این بسیار دیوانه” کازان گفت. “حشیش آن را حق صنعت بود. آن را در آتش است.”

فروش کلی در جوانه و شکوفه صعود حدود 30 ٪ در هفته گذشته گفت: Kandice Hawes, جامعه, توسعه, مدیر فروشگاه. این درمانگاه دارای شاهد افزایش در هر دو مشتریان جدید و در مقدار است که هر مشتری است هزینه.

“سرپرست آمد به اتاق استراحت و گفت: او فقط به فروش می رسد $1,500 ارزش خوراکی به یک مشتری” Hawes, گفت سهشنبه, مارس 17.

مصرف کنندگان محدود چقدر ماری جوانا می توانید آنها را ذخیره زیرا قانون دولت محدود خرید توسط بزرگسالان برای هر اونس شاهدانه در هر روز.

جوانه و شکوفه نشده با تجربه هر محصول و کمبود هنوز Hawes گفت. اما آن را تا به حال به ایجاد تغییرات به عملیات خود و برای به تعویق انداختن بسیاری از حوادث آینده.

ارشد دقیقه هر روز صبح

برای اولین بار در سه سال Hawes گفت: این درمانگاه تا به حال به لغو آن رایگان خدمات اتوبوس به ارمغان می آورد که ساکنان از لاگونا وودز ارشد جامعه به جوانه و شکوفه. اما از آن است که شروع ارشد “ساعت” که در آن تنها سالمندان — که بیشتر در خطر ابتلا به طور جدی بیمار از ویروس — مجاز در فروشگاه از 9-10 صبح هر روز صبح.

جوانه و شکوفه هم نصب ایستگاه های ضد عفونی کننده دست. Hawes گفت: شاهدانه تولید کننده رو فیتو متوجه شدم آن حال تمام مواد تشکیل دهنده را به دست ضد عفونی کننده است و در حال حاضر اهدای ظروف بزرگ به مجوز مغازه ها و مشتریان است.

سانتا آنا فروشگاه نیز محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در فروشگاه در هر زمان داده شده. آن را اجازه می دهد مشتریان به تلفن سفارشات خود را به طوری که آنها می توانید در داخل و خارج با سرعت بیشتری. آنها همچنین در تلاش برای راه اندازی منظقه وانت و تحویل بازوی کسب و کار در روز و نه در چند ماه به عنوان برنامه ریزی شده.

افزایش COVID-19 ترساندن منجر به افزایش فروش در بازرگانی صنعت ماری جوانا. مشتریان در اینجا صبر کنید برای دریافت به کاپیتان جک مجوز تفریحی درمانگاه شاهدانه در سن برناردینو در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

فروش سه گانه در 1 هفته

اوکلند-بر اساس گنجه الهه که ارائه ماری جوانا به مشتریان بالا و پایین دولت نیز با بهره گیری از قوی کسب و کار به خصوص در هفته گذشته.

“درست در پایان هفته گذشته ما شاهد یک چشم انداز مثبت. فروش ما سه برابر شده اند در هفته گذشته. همه اضافه کار” گفت: Zachary پیتز مدیر عامل شرکت گنجه الهه.

پیتز است که تضاد در چه چیزی دقیقا باعث افزایش تقاضا — ترس از کمبود و یا فقط مردم صرف زمان بیشتری را در خانه تا ویروس موجود است.

“در ابتدا من فکر کردم مردم فقط نگران آنها در حال رفتن به قادر به گرفتن برخی از, در آینده, و به طوری که آنها پا تا” پیتز گفت. “بسیاری از مردم به ماندن در خانه و شاهدانه است که ایده آل برای ماندن در خانه و تماشای Netflix بکشد.”

مردم از ترس به بیرون رفتن’

جیم مدیر کل یک راند مبتنی بر ماری جوانا خدمات تحویل که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود و خواسته است که کسب و کار خود نام فاش شود گفت: کسب و کار افزایش یافته است و یک سوم در هفته گذشته و انتظار دارد آن را به دوبار در هفته آینده یا دو.

“من از دیدن بیشتر مردم بیرون آمدن از چوب و ترس به بیرون رفتن و ارتباط برقرار کردن با گروه های, بنابراین من افزایش پاسخ. من می خواهم بگویم آن را احتمالا به خاطر افزایش گفت:” جیم که تحویل ماری جوانا به صدها نفر از مشتریان از کالیمسا به فنتنا برای آخرین 2 1/2 سال است.

“آنها نگران بودن در اطراف گروه های زیادی از مردم است. آنها نمی مانند بیرون رفتن و می خواهید به ماندن در خانه و ببینید اگر آنها می تواند آب و هوا 14 روز جوجه کشی.”

ضروری کسب و کار ؟

در حالی که درمانگاه ماری جوانا و خدمات تحویل تقلا برای پاسخگویی به افزایش تقاضا در سراسر جنوب کالیفرنیا دیگران نیز سوق دادن دولت به گسترش آن در لیست ضروری کسب و کار به درمانگاه.

در نامه روز سه شنبه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, Jerred Kiloh جمهور ایالات شاهدانه انجمن کسب و کار و صاحب بالاتر مسیر داروخانه در شرمن اوکس خواست Newsom شامل شاهدانه اپراتورها در لیست ضروری کسب و کار نیاز به باز بماند در طول COVID-19 محدودیت.

“الزامی قانونی خرده فروشان و توزیع کنندگان را تعطیل تنها اجازه خواهد داد که بازار غیرقانونی به flourishand را افشا کنندگان به مضر تست محصولات” Kiloh گفت: در نامه خود. “ما با فروتنی از آنها بخواهید که شما طبقه بندی شاهدانه خرده فروشان و زنجیره تامین خود را به عنوان شرکای کسب و کار ضروری مانند داروخانه بنابراین wecan ادامه ارائه مهم پزشکی به بیماران ما/اعضای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>