در حالی که او نمی همین نامه ای خواهم کاپیتان Mikko Koivu و جایگزین کاپیتان ژاک Parise و رایان Suter هنگامی که فشار می آید به پرتاب فولینو است به عنوان یک رهبر به عنوان هر کسی در این تیم است.

او به این تیم سخنگوی پس از سختی زیان بي پروا به تماس از هم تیمی های خود و او می رود و پشت کردن کلمات خود را بر روی یخ.

نیاز به اثبات ؟ نگاهی به هفته گذشته به عنوان مثال زمانی که فولینو فکر نمی کنم دو بار در مورد به چالش کشیدن ونکوور کناکز مرد بزرگ زاک MacEwen به یک مبارزه است.

با وحشی در کنترل طول و پنج بازی در برابر Canucks نتیجه تقریبا تصمیم فولینو در زمان استثنا به MacEwen اسکیت به goaltender الکس Stalock پس از سوت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آنچه در گرفت یک جلسه سنگین وزن برای سنین با فولینو فرود یک تعداد انگشت شماری از haymakers.

“من فقط نمی خواهم که به مسائل هنگامی که بچه ها قرار دادن شکم خود دکمه سمت راست در Al چهره” فولینو گفت. “من فقط فکر کردم من می خواهم او وجود دارد و پس از آن او فقط خواسته (مبارزه). او یک پسر بزرگ است. این یک مبارزه خوب است. آن را سرگرم کننده بود.”

که تمایل به ایستادن برای هم تیمی است که چگونه فولینو رسالت خود را به وحشی اتاق قفل در اوایل تصدی خود. او کاملا راحت صحبت کردن پس از ورود به شهرهای دوقلو از طریق تجارت از Buffalo Sabres. بنابراین بیشتر از او اجازه مشت خود را صحبت.

که تغییر کرده است این فصل و مربی بروس Boudreau شده است نشئه با راه فولینو است تکیه به نقش جدید خود.

“او یک رهبر بزرگ” Boudreau گفت. “من فکر می کنم راه او کار می کند و در واقع او مانند یک بازیکن خوب تیم مردم احترام آنچه که او می گوید.”

Dubnyk دوباره می رود

پس از ستارگان شروع و در روز جمعه احتمال پیروزی دالاس ستاره goaltender Devan Dubnyk کردم دوم خود را راست شروع یکشنبه در برابر Colorado Avalanche.

این یک پاداش برای انواع Dubnyk که تعجب برخی از مردم یک زن و شوهر از شب پیش و سزاوار یک شانس را به نگه داشتن چیزهای نورد.

“ما می خواهم برای دیدن Duby قادر به قرار دادن یک زن و شوهر از بازی با هم” Dubnyk گفت. “شاید در یک رول گذشته 25 بازی.”

Zucker پایین باقی می ماند

برای سومین مستقیم بازی سریع جناح Jason Zucker بود در خط چهارم در کنار جانبازان مرکز Mikko Koivu و مخالف ریگ جناح Ryan Hartman.

در حالی که آن را روشن Zucker نیست خوشحال با تنزل او بهترین سعی خود را به می گویند که همه چیز درست قبل از روز یکشنبه بازی البته از طریق gritted دندان.

آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه Zucker دستگیره وضعیت حرکت رو به جلو به خصوص با توجه به او شده است به تجارت شایعات زیادی از این فصل است.

به طور خلاصه

کارسون Soucy بازگشت از یک بیماری برای روز یکشنبه بازی و reassumed نقطه خود را بر روی خط آبی در کنار گرگ Pateryn.

جزئیات بیشتر در مینه سوتا وحشی در میدان یخ بازی زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de