مارکوس Carr کمک به رکورد یکی از معدود نقاط روشن برای Gophers در فوریه

مدفون در ناامیدی از روز چهارشنبه دست به No. 9 مریلند — Gophers تسلیم 17-نقطه منجر شد Gophers گارد نقطه مارکوس Carr تنظیم یک برنامه ضبط برای کمک در یک فصل است. او گره خورده است Arriel مک دونالد علامت 179 در 1993-94 با alley-oop به جارویس Omesa و مجموعه خود را در نیمه دوم.

Carr در حال حاضر 182 کمک سه به طور منظم فصل بازی در سمت چپ و تورنتو بومی است هشت دور از شکستن سابق ری ویلیامز’ برنامه رکورد 118 در کنفرانس بازی. Carr است که به طور متوسط 6.7 کمک یک بازی در این فصل دوم تنها به میشیگان Zavier سیمپسون 7.9.

مربی ریچارد Pitino می بیند دو “قابل توجه” همه چیز در Carr دستاورد: Carr است که تنها یک دانشجوی سال دوم و او باید خیلی بیشتر کمک می کند.

“انجام می دهند که در یک فصل که در آن ما نمی رسید تعداد زیادی از عکس — زیبا چشمگیر” Pitino روز جمعه گفت. “ما صحبت های زیادی در مورد کمک به عکس پرش و او تا به حال برخی از بازی ها که در آن اگر یک زن و شوهر از کسانی که عکس های سقوط او می توانست تا به حال 15 کمک به جای 10. … او یک بازیکن خوب و با دوام, بازیکن, بازیکن دشوار و اعتماد به نفس بازیکن.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قبل از چرخ آمد با سه راست صفحه اصلی ضرر و زیان این ماه Gophers’ مثبت ترین لحظه در ماه فوریه در یک 70-52 برنده بیش از ویسکانسین در Williams عرصه on Feb. 5. مینه سوتا (13-14 ساله 7-10 ده بزرگ) نگاه کنید به تکرار است که در برابر Badgers (18-10, 11-6) در 5:30 بعد از ظهر یکشنبه در سرمه مرکز.

Gophers به دنبال دومین پیروزی متوالی در مدیسون و اولین سری رفت و برگشت در 11 سال است.

Carr در تلاش است تا با استفاده از تجربه خود را از سال اول در پیتسبورگ در 2017-18 که Panthers رفت 8-24 و 0-18 در ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس. “این که چگونه مسئولیت رسیدگی به شرایط خاص چگونه به صحبت کردن با بچه ها, چگونه به جلو و با هم,” او گفت:.

Gophers بازیکنان در حال صحبت کردن در میان خود در مورد آنچه آنها نیاز به انجام بهتر و Carr اغلب افزایش می دهد دست خود را اول است.

“تا آنجا که به این گذشته چند بازی این بازی نزدیک است که ما شده اند قادر به پایان من زیادی که بر من و نه بیشتر آماده و گرفتن همه گروه ها با هم,” او گفت:.

“من قطعا می خواهم که احساس را در من. من رهبر روی زمین و من باید قادر به گرفتن تیم من را اجرا کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>