Maple Leafs 4, Canucks 2: Net نتیجه کمی حاشیه برای خطا در از دست دادن

تاچر Demko مورد نیاز دفاعی بهتر پشتیبانی و اجرا پشتیبانی می کند. این که چرا هدف باز توسط فردریک Gauthier قبل از بازی بود و سه دقیقه بود که در مورد.

تورنتو — تراویس سبز گفت: چه هر مربی می گویند برای سرپا نگه داشتن خود را با چوب پنبه بستن.

و هنگامی که آن را تاچر Demko که پرتاب شده به fishbowl وجود به عنوان ونکوور کناکز استارت در supplanting مجروح یعقوب Markstrom هر کلمه از تشویق باید با طنین آخرین خط دفاع.

به ویژه هنگامی که Demko نیست در بهترین حالت پنج شنبه در اتاوا و رو به NHL بالاترین نمره باشگاه در Maple Leafs در روز شنبه.

“بچه قوی ذهنی و او را برای رفتن به خوب” سبز گفت: پس صبح اسکیت.

شده است وجود دارد در گذشته شواهدی از این, اما در حال حاضر این است که همه امور را در دستیابی به موقعیت حذفی. Demko سریع متفکر یادگیرنده سریع و همواره مجذوب رفتار بشر است.

در عین حال بهترین goalies بازی در غریزه و نمی overthink موقعیت. هنگامی که شما در حال رانش به کانون توجه و تعجب آنچه یک تیرانداز ممکن است انجام آن را غیر معمول نیست برای دریافت yips قبل از پیدا کردن بازی خود را.

“متفاوت است زمانی که شما استارت” سبز اضافه شده در پست بازی. “شما نمی توانید از طریق آن تا زمانی که شما از طریق آن و او را به رفتن را از طریق آن در حال حاضر.”

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks کاهش یافته 4-2 تصمیم به رها کردن به 1-2 در این چهار بازی سفر از جمله یک 0-برای-انتاریو ثبت:

اول اول هدف اول فکر

هدف اول شنبه نبود به عنوان بد به عنوان روز پنجشنبه در اتاوا اما آن را در مورد.

Demko مورد نیاز دفاعی بهتر پشتیبانی و اجرا پشتیبانی می کند. این که چرا هدف باز توسط فردریک Gauthier قبل از بازی بود و سه دقیقه بود که در مورد. اسکار Fantenberg و تایلر مایرز درهم پس از یک گردش مالی خود را در منطقه و تنظیم یک صفحه به عنوان Demko نمی تواند مسیر جن.

“من آن را برداشت کمی دیر گفت: Demko. “من در تلاش بود تا بود و آن را ضربه بیمار من در بر داشت و راه خود را در.”

هدف دوم این بود دردسر.

پس از تایلر Motte پاسخ به آن را 1-1 در 5:28 ظاهر بی ضرر مچ دست به ضرب گلوله توسط Auston ماتیوز از یک زاویه تیز در بر داشت سمت کوتاه به عنوان Demko مبهوت به نظر می رسید. Troy Stecher به او برخی از کلمات تشویق.

من فقط در حال انتظار برای آن — من حدس می زنم وجود دارد یک سوراخ در یخ” اضافه شده Demko.

او را به صبر برای پشتیبانی پس از اجازه می دهد به هدف دوم و تمجید هم تیمی های خود بود اول فکر کردم.

“این نوع از بچه ها آنها را نشان می دهد و این پیوند در اتاق” تاکید کرد. “اگر آن شرایط بودند در آن بچه ها من می خواهم به انجام چیزی مشابه به همین. صحبت می کند جلد به شخصیت خود را و آن را واقعا خوب است.”

از آن نقطه در آن بود در مورد تفاوت. Demko به دست آورد برخی از کشش با پاسخ زمانی که متیوز تا به حال سه قدرت-بازی بازی شانس پس از تنر پیرسون از آن ساخته شده 2-2 در 11:01 توسط قرار دادن یک جهش کردن ماسک از Frederik اندرسن.

با Canucks مدیریت تنها 14 عکس از طریق دو دوره Demko را باید خوب است. او را متوقف ویلیام Nylander در قدرت-بازی بازی قطع طولانی منجر شود قبل از جیک Virtanen آمار پست به قاب.

سپس آمد و خنجر.


بازی بعدی

یکشنبه

ونکوور کناکز مقابل Columbus Blue Jackets

4 بعد از ظهر در سراسر کشور عرصهتلویزیون: SNET; رادیو: SNET 650 AM


فقط 18 ثانیه به سومین دوره defenceman مارتین Marincin اجازه داده شد به کروز از طریق خنثی منطقه و از بند باز کردن یک مچ شات که آمار ارسال. ارتجاعی منعکس شده به حافظه و او از پا کریس Tanev و جامعی صفحه اصلی خود و اولین گل فصل قبل از Demko می تواند به پست دور.

آیا او نیاز به بهتر شود.”

“آره” او خلاصه تا.

کوین هیوز شانس مساوی کردن بازی در اواخر و J. T. Miller تا به حال یک ضربت سخت زدن در واکنش به کناکز فشرده اما این کافی نیست. برگها اضافه شده خالی-netter به مهر و موم معامله.

چهارم خط اول plaudit

وجود دارد هیچ چیز فانتزی در زمانی که Canucks در بهترین خود را.

آنها باید برای بازی های سنگین شمالی-جنوبی بازی. منطقه بی طرف بود و این ماجرا تا زمانی که آنها سعی اضافی که پاس به جای فقط تیراندازی آن را تنها پیچیده و مهم است.

خط چهارم رو پیام به Canucks در آن است.

در forechecking شیفت جی کاراگاه برنده پایان تخته نبرد و جن به برندن ساتر که تغذیه Motte برای تساوی تلاش است. اما موثر است.

پیگیری Pettersson

الیاس Pettersson شده است کار بر روی شوت او هنوز ثبت نکرده یک شنبه.

او گذشت تا شانس در کنار خالص در دوره دوم با تغذیه یک بازگشت پاس به جای wheeling و شلاق که مچ شات بالا.

“من باید بهتر — من نه بازی من بهترین هاکی,” او گفت:.

کجا ؟

“در همه جا” او پاسخ داد. “ما نمی توانیم قبول بازی خوب و هنوز هم از دست دادن. ما باید برای پیروزی و گرفتن امتیاز.”

اما او ثابت کند در یک ثانیه-دوره جن پیگیری است که هر گونه نگرانی بیش از این مرکز ظاهرا آهسته آزار دهنده کشش یا فشار یا درد بود برسد.

او نه تنها پیچ از طریق خنثی منطقه به تعقیب جن او گرفتار و مشغول به کار بود در اطراف تراویس Dermott بود که مجبور به دخالت جزئی. و با فضا و زمان در بیش از یک حق بیمه پایین کشش او hounded دوباره و آغوش او انداخت تا در نفرت زمانی که محصور در حافظه.

“من احساس می کنم آن شده است وجود دارد که کل فصل او گفت:” از توجه اضافه شده.

[email protected]

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>