سرود به ماندن مربوط است به, مهارت, مهارت مجدد و upskill:ساعت

Prime Minister Narendra Modi addressing a digital conclave, on the occasion of World Youth Skills Day (WYSD), in New Delhi on Wednesday.
نخست وزیر نارندرا پرداختن دیجیتال کنفرانس به مناسبت جهانی جوانان مهارت های روز (WYSD) در دهلی نو در روز چهارشنبه.

دهلی نو Jul 15:
سرود به ماندن مربوطه به سرعت در حال تغییر محیط کسب و کار و شرایط بازار است که به “مهارت, مهارت مجدد و upskill” نخست وزیر نارندرا مودی گفت: جوانان در روز چهارشنبه اشاره کرد که نیاز به آن تبدیل شده است مهم تر در زمان COVID-19 بیماری همه گیر.
پرداختن به یک رویداد مجازی به علامت پنج سال از مهارت هند ماموریت او گفت: مهارت های بی انتها است و آن را نگه می دارد گرفتن بهتر با زمان و این باعث می شود شما متفاوت از دیگران است.
او همچنین گفت که در امروز به سرعت در حال تغییر جهان میلیون ها نفر از افراد ماهر و متخصص مورد نیاز و وجود پتانسیل عظیمی به خصوص در خدمات بهداشتی و درمانی.
نخست وزیر گفت: تاجر نیروی دریایی یکی دیگر از خیابان که دارای پتانسیل عظیمی.
او گفت: اگر ما کار بر روی افزایش مهارت در این زمینه پس از آن ما می تواند به lakhs متخصص ملوانان به جهان و نیز تقویت ساحلی اقتصاد کشور است.
Coronavirus بحران اتحادش را تغییر ماهیت مشاغل و همچنین به عنوان فرهنگ جهانی است. همیشه در حال تغییر فن آوری های جدید نیز تحت تاثیر آن او اشاره کرد.
نگه داشتن در ذهن کار جدید فرهنگ و جدید ماهیت شغل در این کشور جوانان به طور فزاینده ای اتخاذ مهارت های جدید مودی گفت که در آدرس ویدیو.
“چند نفر از من بپرسید که در زمان امروز کسب و کار و بازارهای چنان سریع است که آنها نمی دانند که چگونه به باقی می ماند مربوطه. در این زمان از تاج (ویروس) این سوال تبدیل شده است و حتی بیشتر مهم است.
“من فقط یک جواب. سرود به ماندن مربوطه است — مهارت, مهارت مجدد و upskill” نخست وزیر گفت.
مودی بود که مهارت چیزی است که ما آن را هدیه به خودمان که رشد می کند با تجربه.
“مهارت است بی انتها آن را نگه می دارد گرفتن بهتر با زمان. مهارت های منحصر به فرد آن باعث می شود شما متفاوت از دیگران است. مهارت های یک گنج است که هیچ کس نمی تواند به دور باشد. و مهارت, است, اعتماد به نفس, آن را نه تنها باعث می شود یک استخدام بلکه خود استخدام” او اشاره کرد.
او مشاهده کرد که مهارت هند ماموریت راه اندازی پنج سال در این روز منجر به ایجاد گسترده زیرساخت برای skilling reskilling و upskilling و افزایش فرصت ها برای دسترسی به اشتغال هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی.
آن منجر به صدها ساعت Kaushal Kendras راه اندازی شده در سراسر کشور و افزایش ظرفیت ITI اکوسیستم.
با توجه به این تلاش های هماهنگ بیش از پنج کرور جوانان شده اند ماهر در پنج سال گذشته است.
با اشاره به راه اندازی پورتال به تازگی برای نقشه برداری کارکنان ماهر و کارفرمایان دانست و اظهار داشت که این کمک خواهد کرد و کارگران ماهر از جمله کارگران مهاجر که در بازگشت به خانه های خود در طول coronavirus ناشی از lockdown برای دسترسی به مشاغل به راحتی و کارفرمایان برای تماس با کارکنان ماهر در یک کلیک ماوس.
او تاکید کرد که مهارت های کارگران مهاجر نیز کمک در تغییر اقتصاد محلی.
مودی گفت: کارگران مهاجر با مهارت های ویژه مجموعه را آغاز جوانی روستاها.
“کسی که نقاشی این مدرسه در حالی که کسی که در حال ساخت یک خانه با طراحی جدید” او اشاره کرد.
مودی همچنین آورده تمایز بین “دانش” و “مهارت” در آدرس خود. او نشان داده شده این کار را با یک مثال – که دانستن اینکه چگونه یک چرخه اجرا می شود این است که “دانش” در حالی که در واقع قادر به سوار یک چرخه بود ‘مهارت’. مهم این است که برای جوانان به درک تفاوت بین این دو و زمینه های مختلف و پیامدهای, او گفت:. (PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان