مانموهان سینگ انتقاد شدید دولت بیش از dearness کمک هزینه توقف

دهلی نو: نخست وزیر مانموهان سینگ به ناودان دولت بیش از انجماد dearness کمک هزینه ادعا که لازم بود در این مرحله برای تحمیل سختی در کارمندان دولت و پرسنل نیروهای مسلح.
وزارت مالیه روز پنج شنبه مسدود تورم مرتبط کمک هزینه برای 50 لاخ مرکزی کارکنان دولت و 61 لاخ بازنشستگان تا ژوئن 2021 با توجه به COVID-19 بحران است. اما دا و dearness امداد (DR) در نرخ فعلی ادامه خواهد داد به پرداخت آن گفت.
“ما باید در کنار مردم که dearness کمک هزینه در حال کاهش است. من صادقانه بر این باورند آن است که لازم نیست در این مرحله به تحمیل سختی در کارمندان دولت و همچنین در نیروهای مسلح و مردم” سینگ گفت: در این کنگره مشورتی نشست گروه که شده این حزب در روز شنبه.
سابق کنگره رئیس راهول گاندی نیز انجام می دهد و دولت بر سر این موضوع گفت: مشکل این بود که با دولت پیش رفتن با مرکزی ویستا پروژه توسعه مجدد.
“شما در حال گرفتن پول از طبقه متوسط شما نیست پول دادن به مردم فقیر و شما هزینه آن را مرکزی ویستا” گاندی گفت: این نشست است.
ارشد کنگره رهبر و وزیر دارایی سابق P چیدمبرم گفت: “زمانی که شما (دولت) ندارد کاهش هزینه های گلوله قطار مرکزی ویستا توسعه این برنامه است که باید برای اولین بار قرار بر توقف قبل از توقف مردم dearness کمک هزینه.”
این مرکز ماه گذشته تصویب تغییر استفاده از زمین برای اجرای آن بلند پروازانه مرکزی ویستا پروژه توسعه مجدد در Lutyens’ دهلی نو با صدور ابلاغ توسط اتحادیه مسکن و امور شهری وزارت.
توسعه مجدد پروژه مرکزی ویستا — ملت”قدرت راهرو — پیش بینی مثلثی ساختمان پارلمان بعدی به یک موجود مشترک دبیرخانه مرکزی و بازسازی از 3 متر-طولانی Rajpath — از Rashtrapati Bhavan به دروازه هند.
کنگره ارشد سخنگوی Randeep Surjewala گفت: آن را خوب است اگر این پول در حال انتقال به کارگران مهاجر.
“اما شما در ادامه با جدید مجلس در, خانه, ساختمان جدید برای وزرای خانه جدید برای PM شما ادامه با صفر کاهش در هزینه های دولت است که می تواند به شما صرفه جویی نزدیک به 2-2.5 لاخ کرور روپیه. اما شما در حال انکار امداد به خود را مسلح پرسنل خود را به بازنشستگان خود را به کارمندان دولت,” او گفت:.
سابق اتحادیه وزیر Manish Tewari گفت: اولین کاری که دولت باید انجام شود قبل از برش کمک هزینه حقوق و غیره. وی به راه اندازی هزینه های عقلانی کمیسیون.
کنگره دبیر کل سازمان KC Venugopal گفت: بسیاری از غم و اندوه در میان کارکنان دولت بیش از dearness کمک هزینه مسئله آن را به عنوان آسیب آنها بسیار زیاد است.
کنگره هفته گذشته تا به حال تشکیل یک گروه مشورتی با نخست وزیر سینگ به عنوان رئیس آن به عمدی در “زمان نگرانی” و تدوین دیدگاه ها و سیاست های این حزب در مسائل مهم.
علاوه بر سینگ گاندی Surjewala, Venugopal و Tewari سابق اتحادیه وزیر Jairam رامش, Praveen Chakravarty, Gaurav وللبه, Supriya Shrinate و حزب را در رسانه های اجتماعی سر روهان Gupta نیز بخشی از پانل. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>