مندن فراز گرند فرک Red River در دور اول از کلاس دختران مسابقات بسکتبال

فارگو — مندن ارشد گارد Aleah کلارک پا به خط ناپاک در فینال 90 ثانیه با نتیجه در سوال بعد از ظهر پنجشنبه در Fargodome.

او تحویل داده است. کلارک غرق 2 از 3 پرتاب آزاد به بریوز رهبری به خوبی به عنوان آنها را به ثمر رساند 46-45 پیروزی در برابر چنگال بزرگ رودخانه سرخ در دور اول از داکوتای شمالی کلاس دختران دولتی مسابقات بسکتبال.

“او شده است کلاچ همه سال از خط” مندن سر مربی ابی Thomas گفت. “که او را از رفتن به سمت راست وجود دارد. من می دانستم که او خراب او در حال رفتن برای به دست آوردن حداقل 2 از 3 از آنها را. کسانی که فقط بزرگ است. این حرکت ما در زمان مورد نیاز است که ما مورد نیاز است.”

مندن (17-8) پیشرفته به نیمه نهایی رسید. بریوز در حال برنامه ریزی برای بازی فارگو Shanley در 1 بعد از ظهر جمعه در Scheels مرکز. Red River بازی خواهد کرد بیسمارک میراث در یک تسلی دور بازی در ساعت 4 بعد از ظهر جمعه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من هرگز واقعا قرار داده شده است که در نوع موقعیت من افتخار خودم و هم تیمی های من به من کمک کرد از طریق آن گفت:” کلارک که به پایان رسید با پنج امتیاز. “به پشت در که نیمه نهایی بازی احساس می کند واقعا خوب است.”

Red River (17-8) در زمان 42-38 سرب پس از تاریخ به جلو یاس Sondrol غرق 3-اشاره گر با 4 دقیقه, 2 ثانیه بازی در نیمه دوم. این Roughriders اما نمی تواند نگه داشتن سرب به عنوان مندن مقابله با هشت امتیاز.

“ما از دست رفته برخی از رایگان می اندازد پایین کشش ما تا به حال شانس. آن کار نمی کند,” رودخانه سرخ سر مربی کنت Ripplinger گفت. “این داستان ما سال. ما نزدیک شده است بسیاری از بار.”

5-پا-7 کلارک بود خراب در 3 نقطه سعی کنید با 1:21 باقی مانده است. او غرق 2 از 3 پرتاب آزاد به تیم او یک 44-42 منجر شود. مندن دوم پیپر هریس اضافه شده دو پرتاب آزاد به بریوز یک 46-42 سرب با 14 ثانیه بازی.

“هنگامی که شما در رسیدن به این نقطه از فصل یک برنده است و برنده شدن” توماس گفت. “نه تیم رفت. همه شما می خواهید یک برنده در پایان روز است.”

Red River ارشد کلر صافی غرق 3-اشاره گر به قطع مندن منجر به 46-45 با چهار ثانیه بازی. این درخواست پس از آن از دست رفته از جایزه اما Red River نهایی شات فقط نیم دادگاه خاموش بود هدف به عنوان زمان منقضی شده است.

“قلب خود را ضرب و شتم بسیار سریع” کلارک گفت که سکانس آخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>