مرد مظنون به تلاش برای ربودن دختر نوجوان در رودخانه است مرده را در سلول خود در گواتمالا

یک مرد مظنون به اقدام به آدم ربایی در ریورساید در سال 2019 دستگیر شد در اوایل این ماه در گواتمالا توسط مقامات محلی به اتهام آدم ربایی و تجاوز جنسی وجود دارد. او مرده پیدا شد در سلول زندان خود در گواتمالا روز سه شنبه ، ریورساید اداره پلیس گفت:.

در روز سه شنبه, اوت. 6, 2019, افسران با ریورساید اداره پلیس در پاسخ به 6200 جلوگیری از Rutland خیابان پس از گرفتن یک تماس در مورد یک آدم ربایی تلاش.

“یک دختر نوجوان بود و راه رفتن در پیاده رو هنگامی که یک مرد با نزدیک شدن او از یک وسیله نقلیه پارک شده,” پلیس در بیانیه ای گفت شنبه. “لحظاتی بعد مظنون برداشت قربانی و اقدام به زور او را به وسیله نقلیه خود را پس زده و او را با یک چکش.”

پلیس گفت که این دختر قادر به دور و گمان هنری “اسکار” Mazariegos-Gonzalez, 30, از کنار رودخانه بردند در یک تویوتا تندرا.

حکم بازداشت صادر شد برای Mazariegos-Gonzalez اما ریورساید پلیس گفت: کارآگاهان بر این باور بودند که او کشور را ترک.

ریورساید پلیس گفت: Mazariegos-Gonzalez دستگیر شد توسط مقامات گواتمالا در آوریل 19 در شهر سانتا لوسیا Cotzumalguesta به ظن ربودن و آزار جنسی دو دختر و همچنین آدم ربایی یک پسر.

“پس از بازداشت در گواتمالا استرداد روند در حال حاضر آغاز شده است که مقامات گواتمالا با تایید وزارت دادگستری که گمان داشت مرحوم در زندان, سلول,” رودخانه پلیس در بیانیه ای گفت:.

علت Mazariegos-گونزالس مرگ بود فورا در دسترس است.

“این مایه تاسف است این گمان بود که قادر به قربانی دیگر کودکان قبل از او به ارمغان آورد به عدالت” ریورساید رئیس پلیس لری گونزالس در بیانیه ای گفت. “اما ما خوشحالیم که او هرگز قادر به دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>